seslendirme

Schindler Asansör Sistemleri Anons Seslendirme

Schindler Asansör Sistemleri Anons Seslendirme


Proje Açıklaması

Hepimiz gündelik hayatımızda farkında olalım yada olmayalım mutlaka kullanıyoruz, büyük bir AVM’nin yürüyen merdiven yada asansör sistemlerini veya daha bilindik bir örnek vermek gerekirse, evimize yada iş yerlerimize gitmek için kullandığımız bir metronun yürüyen merdivenleri yada asansörleri… Kesinlikle gözümüze çarpmıştır bu devasa mekanik altyapıya sahip hayatı kolaylaştıran ürünlerin üzerinde Schindler markası vardır. Dünyanın sizlere az önce bahsettiğimiz sektörlerinde tartışmasız 1 numara olan Schindler İsviçre mühendisliği ürünü olan asansörleri, yürüyen merdivenleri, yürüyen bantları ile kentsel dünyayı güvenli, konforlu ve verimli bir şekilde 7/24 küresel olarak taşımaktadır.

Dünyanın en büyük ve bilinen iç mekan yürüyen aksamlı taşıma sistemleri markası olan Schindler Türkiye seslendirme çözümleri olarak My Prodüksiyon’u tercih ediyor. Yeni jenerasyon asansör sistemlerinin tamamında Türkiye’nin en bilinen ve tanınan anons seslendirme sanatçılarından olan Yonca Baygın ile Türkçe ve İngilizce anonslarını müşterilerine sunuyor. Schindler marka yeni nesil sesli uyarı sistemine sahip asansörler her an karşınıza çıkabilir.

Eğer sizinde geliştirdiğiniz ürünler için sesli uyarı anonslarına ihtiyacınız varsa, My Prodüksiyon’un profesyonel seslendirme sanatçıları 70 dilde en ekonomik çözümlerle sizleri bekliyor.

 


Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası