seslendirme

Isısan IVR Anons Seslendirme

Isısan IVR Anons Seslendirme


Proje Açıklaması

Basınçlı kap ve kazan üretim sektörünün lider kuruluşlarından biri olan ISISAN A.Ş. yine her biri faaliyet gösterdikleri sektörlerin lider kuruluşları arasında bulunan Erbosan, Değirmencilik Un ve Yem Sanayi’nden oluşan, bünyesinde 1.000 işçi ve personel çalıştıran bir grubun üyesidir.

Türkiye’de kazan sistemleri denildiğinde akla gelen marka olan Isısan A.Ş. IVR Anons seslendirme çözümleri için My Prodüksiyon’u tercih etti. Isısan A.Ş için hazırlanan Türkçe ve İngilizce anonslar, Türkiye’nin en başarılı ve tanınan IVR Seslendirme Sanatçısı Yonca Baygın görev aldı. Nisan ayı ortalarında kullanıma hazır halde teslim edilen anonslar Isısan A.Ş. tarafından kullanılmaya başlandı.

Türkiye’nin hemen hemen her sektöründen en bilinen ve en güven duyulan markalar bizi tercih ediyor! Eğer sizde markanız veya firmanıza özel IVR seslendirme çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız bize danışabilir, projenizi hızlı bir şekilde planlayabilir ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. My Prodüksiyon Reklam & Seslendirme ajansının profesyonel çözümleri için bizimle iletişime geçin.


Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası