seslendirme

Harley Davidson Türkiye Çağrı Merkezi Seslendirme

Harley Davidson Türkiye Çağrı Merkezi Seslendirme


Proje Açıklaması

Tüm dünyada motorsiklet dediğimiz anda aklımıza gelen ilk marka, Harley Davidson! Amerikan motorsiklet şirketinin Marka adı, şirketin kurucusu olan William Harley ve Arthur Davidson’ın soyadlarından gelir. Şirketin mazisi 1900’lü yılların başlarına dayanıyor, öyle büyük ve tanınan bir markaki II. Dünya Savaşı sırasında Harley Davidson, tarihinin en büyük meydan okumalarından biri ile karşılaştı ve savaş yıllarında Amerikan ordusu tarafından da kullanıldı.

Dünya devi Harley Davidson çağrı merkezi çözümleri için My Prodüksiyon’u tercih etti. Harley Davidson için hazırlanan Türkçe ve İngilizce anonslarda, Türkiye’nin en başarılı ve tanınan IVR Seslendirme Sanatçısı Yonca Baygın görev aldı. Nisan ayı ortalarında kullanıma hazır halde teslim edilen anonslar Harley Davidson tarafından 444 4 950 numaralı müşteri çağrı merkezi üzerinde kullanılmaya başlandı.

Türkiye’nin hemen hemen her sektöründen en bilinen ve en güven duyulan markalar bizi tercih ediyor! Eğer sizde markanız veya firmanıza özel IVR seslendirme çözümlerine ihtiyaç duyuyorsanız bize danışabilir, projenizi hızlı bir şekilde planlayabilir ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. My Prodüksiyon Reklam & Seslendirme ajansının profesyonel çözümleri için bizimle iletişime geçin.


Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası