Lifetime TV Türkiye Belgesel Seslendirme

Lifetime TV Türkiye Belgesel Seslendirme


Proje Açıklaması

Türkiye’nin en genç ve dinamik TV kanallarından biri, ödüllü televizyon kanalı Lifetime TV, ‘Bu Dünya Benim’ sloganıyla 26 Nisan 2016’da Türkiye’de yayına başladı. Tüm dünyada 124 bölgede, 150 milyondan fazla haneye, 11 dilde ücretli yayın yapan Lifetime dünyada ilk kez ülkemizde şifresiz/ücretsiz olarak tüm platformlarda yer alıyor.

Dünya çapında çok ses getiren bir kanal olan Lifetime, A+E’nin zengin içerik kataloglarından ve tüm dünyada milyonlarca kişiye ulaşan diğer kanallarından A&E, FYI, LMN, BIO, HISTORY seçilmiş, üst düzey bol ödüllü programları, uluslararası platformlarda ses getiren sosyal sorumluluk projeleri ile Türkiye’de TV yayıncılığına yeni bir boyut getiriyor. Lifetime Turkey tüm dünyada yayınlanan ve yüksek rating alan programların lokal formatları ile sürpriz yapıyor.

Türksat 4A Uydusu, Digiturk 52, D Smart 37, Teledünya 48, Tivibu 61, Turkcell TV+ 31, Filbox 30. kanal ve servislerden de yayında olan Lifetime TV için kanalın yurtdışı versiyonunda büyük beğeni alan Born in the wild, killer kids ve hoarders programları için Türkçe dublaj seslendirme konusunda My Prodüksiyon kalitesine güveniyor. Eylül ayında yaptığımız dublaj çalışmaları için Lifetime TV’yi izlemeyi sakın ihmal etmeyin. Lifetime TV belgeselleri yeni bölümleri şu anda seslendirme aşamasında, eğer sizde belgesel seslendirme çalışmalarında profesyonel bir çözüm ortağı arıyorsanız, My Prodüksiyon’un konusunda uzman ekibi sizleri bekliyor.


Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası