seslendirme

En İyi 10 VOIP Santral & Telefon (2018 Güncel)

Blog Haberlere Geri Dön
En İyi 10 Voip Telefon Marka Ve Modeli 2018 Toplam okuma süresi 4 dakika.

En İyi 10 VOIP Santral & Telefon (2018 Güncel)

En İyi 10 VOIP Santral & Telefon

İş gereksinimlerinize uygun bir ofis VoIP telefon çözümü bulmak, karşılaştığınız çok fazla seçenekle biraz daha zorlu hale geliyor. Bununla birlikte, bu aynı zamanda bir avantajdır. Telekom endüstrisindeki birçok önde gelen üretici, şimdi çabalarını IP telefonlarına odaklayarak bütçenizi karşılayan bir çözüm bulacağınızdan emin olabilir ve işiniz için en faydalı özellikleri içerir.

Uzman ekibimiz, Polycom, Cisco, Grandstream gibi önde gelen tedarikçilerinden temin edilebilecek en iyi VoIP telefonlarını dikkatlice incelemiş ve daha geniş bir yelpazeye hizmet veren küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal olan en iyi ofis telefonlarından birini seçmenizi sağlar.

Birçok VoIP sağlayıcı, hizmetleriyle en iyi şekilde çalıştığı bilinen belirli masaüstü telefon modellerini önermektedir. Daha büyük sağlayıcılar genellikle, seçtiğiniz paketin bir parçası olarak, tek bir ön ödeme veya aylık kontratta devam etmek için ofis telefonu telefonlarına da hizmet verirler.

Yeni bir sistem kurmak veya ağınızı yükseltmek istemeniz durumunda, küçük işletmenizin telefon sistemine karar verirken yapmanız gereken bazı hususlar vardır.

Bu faktörlere göz atacak olursak

1-) Kaç tane iş telefonu hattına ihtiyacınız var?
2-) Ofisinizin boyutu için kaç tane uzantı gerekiyor?
3-) Hangi telefon sistemi özellikleri işinize en çok yarar sağlayacak?
4-) İşletmenizin büyüme stratejisi gelecekte telefon sisteminizin gereksinimlerini nasıl etkileyecek?

Bu kılavuz, işletmenizin büyüklüğüne veya içinde çalıştığınız sektöre bakılmaksızın bilinçli bir karar verebilmenizi sağlamak için farklı türdeki çözümlerin bir dökümünü sağlayarak, küçük işletmeler için en iyi ofis telefon sistemleri yelpazesini araştıracaktır.

Ofis Santral Sistemleri

Doğrudur, herkes için en iyi bir ofis telefonu sistemi yoktur. Farklı organizasyon türlerinin farklı öncelikleri ve bütçeleri vardır ve hatta neredeyse aynı kuruluşlar çok farklı zorluklarla ve fırsatlarla karşı karşıya kalabilir. O zaman neden VoIP hakkında konuşmaya devam ediyoruz? Peki, VoIP telefon sistemleri geleneksel PSTN sistemlerine göre bir dizi modern avantaj sunar ve bu sayede çoğu kişi için daha iyi bir seçimdir. Farklılıklara bakalım.

PSTN (Sabit) Telefon Sistemleri
Bunlar çoğumuzla büyüdüğümüz “standart” telefon sistemleridir. Sadece son zamanlarda başka türler de ticari olarak mevcuttu, bu yüzden çoğu kişi “normal” telefon olarak düşünür. PSTN, Kamuya Açık Anahtarlı Telefon Ağı anlamına gelir.

Artıları:
Bunlar çok olgun bir teknoloji, bu yüzden güvenilirler.
Çoğu kullanıcı sistemi zaten biliyor.

Eksileri:
Bunları en küçük ofisler için kullanabilmeniz için yerinde kurulu PBX veya VoIP tipi dahili donanımın olması gerekir.
Birçok sağlayıcı “sabit hat” işinin dışına çıkıyor, bu nedenle bu sistemlerin satın alınması ve hizmete sokulması zor olabilir.
Uzun mesafe çağrıları, çoğu PSTN sistemi için özellikle pahalıdır.

IP & VoIP Telefon Sistemleri
VoIP İnternet Üzerinden Ses Protokolü anlamına gelir. Bu sistemler sesli trafiğinizi mevcut internet bağlantınız üzerinden yönlendirir. Geleneksel PBX (Private Branch Exchange) donanımı gerektirmezler, ancak özellikler ve ayrıntılar sağlayıcılar ve sistemler arasında önemli ölçüde farklılık gösterebilir.

Artıları:
VoIP şu anda mükemmel güvenilirliğe sahip iyi kurulmuş bir sistemdir.
Bu sistemler, PSTN sistemlerine ekstralar eklenmiş çok çeşitli standart özellikler sunar.
Özellikle çoğu uzun mesafe ücreti uygulanmadığı için ucuzdurlar.
Çağrıları uzaktaki çalışanlara veya seyahat edenlere yönlendirmek özellikle kolaydır.

Eksileri:
Bu sistemler tamamen internet bağlantınıza güvenir, bu yüzden eğer bu (eğer hala en iyi ağlarda gerçekleşirse) düşerse, kuruluşunuz tamamen kesilebilir. Bahsettiğimiz gibi, hepsini yönetecek tek bir sistem yok, ancak iletişimlerinizi geleceğe hazır hale getirmeyi düşünüyorsanız, VoIP’yi seçmenizi öneririz. Bulduğumuz en iyi ofis telefonlarının tümü (ve aşağıda listelenmiştir) IP telefonlarıdır. Bu cihazlar, ilk defa bir VoIP kullanıcısı veya teknik bir meraklı olmanız durumunda işletmenizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olabilir. Ve masa telefonları, bir VoIP telefon sistemi ile kullanabileceğiniz tek telefon türü değildir.

IP telefon sistemlerinin ve geleneksel PSTN sistemlerinin daha ayrıntılı bir karşılaştırması için VoIP vs Landline rehberini ziyaret edin. VoIP sistemleri esnek olup, herhangi bir çalışan veya sohbet türü için rahat çözümler sunar. Standart masa telefonunun yanında üç farklı türde VoIP telefon bulunmaktadır; Kablosuz telefonlar, cep telefonları ve konferans telefonları.

İş için Kablosuz VoIP telefonlar Dahili bir Wi-Fi veya bir baz istasyonu veya erişim noktasına bağlanan bir DECT alıcı-vericili bir VoIP telefon. Kablosuz telefonlar, bir arama sırasında kullanıcıların çalışma alanlarının etrafında serbestçe hareket etmelerine olanak tanır.

En İyi 10 Ofis Telefonu

2018’de bir numaralı VoIP telefonu, tasarımında popüler olan ve piyasada en kolay kullanılan telefonlardan biri olan Polycom VVX 600, güvenilir ve pratik bir iş modelidir. Grandstream GXP2170 ve GXV3275, ikinci ve üçüncü sırada olağanüstü işlevsellik ve paranın karşılığını verir.
Aşağıda, özelliklere, kullanım kolaylığına ve fiyatlandırmaya dayalı olarak en iyi VoIP telefon modellerinden toplam on tanesini listeledik. Listemizdeki tüm telefonlar ofis iletişiminizi geliştireceğinden emin olabilir. Yukarıda belirtilen temel avantajlar gösterdiğinden, VoIP telefonlarıyla ilişkili avantajlar, hem dahili hem de harici iletişimlerinizi daha verimli ve etkili hale getirebilecek kesme maliyetlerinden gelişmiş işlevselliklere kadar çeşitlilik gösterir.

En iyi 10 VoIP telefonu için seçimlerimiz şöyle;

SIRA MARKA & MODEL
1 Polycom VVX 600
2 UbiQuiti UVP
3 Grandstream GXV3275
4 Htek UC924
5 Yealink SIP-T19P-E2
6 Polycom SoundPoint IP Series
7 Cisco 7900 IP Phones
8 VTech VSP736
9 Yealink T2
10 Grandstream GXP1400

Santral Anons Seslendirme

Sizler için listelediğimiz en iyi 10 voip telefon listemizden eğer ofisiniz için bir marka ve model beğenerek santral sisteminize entegre ettiyseniz, sonraki adımda size Santral Anons (Kısa ve etkili anonslardan oluşan mesajlar) Santral Seslendirme (Daha gelişmiş bir santral cihazı için tercih edilir) veya daha büyük çaptaki işletmeler için örneğin: Banka, Hastane, Otel vb gibi sizler için profesyonel IVR Seslendirme çözümlerimizle en yüksek ses kalitesine odaklı çözümlerimizle destek sunmaktayız. Detaylı bilgi için bize günün dilediğiniz herhangi bir saati email veya telefon ile ulaşarak seslendirme ve Santral Fon Müzikleri hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası