seslendirme

Seslendirme Yapmak İstiyorum

Blog Haberlere Geri Dön
Seslendirme Başvurusu Yapın Toplam okuma süresi 0 dakika.

Seslendirme Yapmak İstiyorum

Seslendirme Sanatçısı Başvuru Formu

Eğer oyunculuğu seviyor ve eşsiz bir sese sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bu sizin için doğru bir kariyer adımı olabilir! Seslendirme sektöründe Radyo TV Programcısı, Dublaj Sanatçısı, Tiyatro Oyuncusu, Spor Spikeri veya Haber Spikeri olarak deneyim sahibi yada Seslendirme, Dublaj, Diksiyon üzerine eğitim almış ancak henüz çalışmamış durumda iseniz My Prodüksiyon keşfedilmemiş ses yeteneklerini de 2018 yılından itibaren seslendirme ekibine dahil ediyor. Seslendirme başvuruları için aşağıda formu eksiksiz doldurarak sizde ekibimiz içerisinde yer alabilirsiniz. Bize ileteceğiniz form değerlendirilerek olumlu sonuçlandığı takdirde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Önemli Not: Seslendirme ve Dublaj konusunda eğitimli değilseniz, lütfen seslendirme kurslarına müracat ediniz.
My Prodüksiyon Seslendirme, Dublaj ve Diksiyon konusunda eğitim vermemekte sadece bu alanda profesyonel ve isim yapmış seslendirme sanatçıları ile öncelikli olarak çalışmaktadır. My Prodüksiyon Seslendirme Sanatçısı Başvurusu sadece bu form aracılığı ile yapılmakta olup, email veya telefon ile başvurular alınmamaktadır.


Aşağıdaki seçenekler ile Ses Demoları ve CV'nizi bize iletin. Ses Demoları en fazla 3 adet (mp3) eklenebilir.

Seslendirme Yapmak İstiyorum konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Seslendirme Yapmak İstiyorum" başlıklı yazımızı vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1147 Oy)

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası