My Prodüksiyon Teknolojik IVR Seslendirme

Blog Haberlere Geri Dön
Teknolojik IVR Seslendirme Toplam okuma süresi 1 dakika.

My Prodüksiyon Teknolojik IVR Seslendirme

Günümüzde bilinen büyük firmaların reklamı haline gelen santral seslendirmeler herkesin bildiği adıyla IVR (Interactive Voice Responce ) telefondaki dinleyen insan için işittiği sesin ve konuşmanın etkileyici olması açısından önemli. ”My prodüksiyon” firması olarak tüm dünyayla aynı seviye ulaştık ve eskiden kullanılan telefon santrali robot operatör anonslarını tarihe gömdük. Bütün santral seslendirmelerimizi; sesli yanıt işlemi karşılama anonsları ve sıkılmamanız için dinlettiğimiz müzikler ile yeni bir çağa taşıdık.

IVR bilgi işlemlerini telefonla takip ederek tuşlar ile yönlendirerek bilgi alışverişinde bulunan bir sesli yanıt sistemidir. IVR Seslendirme ile interaktif olarak yapılan işlemler hem müşteri memnuniyeti için önem arz ederken hem de firmalar için maliyet tasarrufu sağlar. 7 gün 24 saat erişimin sağlanabildiği en etkili ulaşım telefondur. IVR; çağrı merkezlerinde sigortacılık ve bankacılık işlemlerinde hastane Telekom tüketici danışma hatları hizmet sektörü kampanya yönetimi eğitim ve kurumsal uygulamalarda kullanımı oldukça etkindir. Verilen tüm bilgilerin kişiye özel sunulması müşterilerimiz açısından birer avantajdır. Kurumlar için ise iş gücü ve bütçenin daha verimli kullanılmasına yararı var.

IVR’nin sunduğu en iyi faydaları almak için ”My Prodüksiyon” ekibi olarak dünyanın dört bir yanındaki insanlara ulaşarak en iyi hizmet kalitesi verebildiğimizi söylemekten gurur duyuyoruz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası