Santral Anons Seslendirme Nasıl olmalıdır?

Blog Haberlere Geri Dön
Santral Anons Seslendirme Toplam okuma süresi 2 dakika.

Santral Anons Seslendirme Nasıl olmalıdır?

Santral Anons Seslendirme

Büyük firmaların neredeyse tamamında kendilerine özel telefon santralları mevcuttur. Bu santrallar satın alınırken genellikle bir karşılama anonsuna (Santral Anons Seslendirme) ihtiyaç duyulmaktadır. Hani a firması iyi günler diler dahili numarayı biliyorsanız tuşlayınız bilmiyorsanız operatöre bağlanmak için şunu yapınız diyen ses var ya işte o ses bu sestir. My Produksiyon deyince aklınıza ne geliyor bilemeyiz ama santral üreticileri ve santral satıcılarının aklına bu anonsları gerçekleştiren Türkiye’nin en köklü prodüksiyon firması gelmektedir.

Türkiye çapında satılmış olan pek çok santralın anons seslendirmeleri My Produksiyon yapmıştır. Yani bu piyasada iz bırakan en önemli firmalardan birisidir diyebiliriz. Eğer santralınızın iyi bir karşılama anonsu olmasını istiyorsanız işinizi şansa bırakmayın deriz. Çünkü karşılama mesajı ne kadar diksiyonu düzgün biri tarafından seslendirilir ve kaliteli olursa arayanlarınız o kadar çoğalır ve markanız imajını artar. Madem bu işi yıllardır yapan referansları düzgün bir firma var neden maceraya atılasınız ki? Artık bir firmanın nasıl çalıştığını öğrenmek çok kolay internette küçük bir araştırma yapsanız bile o firmanın nasıl çalıştığını öğrenmiş olursunuz.

Hakkında şikayet var mı yaptığı işi düzgün yapıyor mu işi yaptıktan sonra destek vermeye devam ediyor mu hepsini rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Firmamız my prodüksiyon bu kriterlerin hepsini karşılayacak özelliklere sahiptir. Biz kendimize güveniyoruz ve bizi lütfen araştırınız diyoruz. Araştırın ki araştırmanın sonunda bizle çalışmaya başlayın. Yüzde yüz memnuniyet garantisi veriyoruz.

Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Çok daha fazlası!

Türkçe dahil 63 dilde tüm dünyanın en iyi sesleri ile santral Anons seslendirme çalışmalarında profesyonel seslendirmen kadromuzun güçlü ve tanınan sesleri hedefinizi 12’den vurmak için sizleri bekliyor.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası