FoxPlay Nedir? FoxPlay Nasıl Ücretsiz İzlenir?

Blog Haberlere Geri Dön
FoxPlay Nedir? FoxPlay Nasıl Ücretsiz İzlenir? Toplam okuma süresi 3 dakika.

FoxPlay Nedir? FoxPlay Nasıl Ücretsiz İzlenir?

Fox TV‘nin birçok ülkede mevcut olan online ve dijital platformu FOXPlay, şimdi de Türkiye’deki TV tutkunları için geri sayımda. Geleneksel TV izleme alışkanlıklarının yerini dijital içeriğe bırakması ile Netflix ve Amazon Prime başta olmak üzere, her yaştan izleyici kitlesini de yavaş yavaş kendi bünyesine katmaya başladı. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, insanlar artık televizyon başında değil, bilgisayarlar veya mobil cihazlarıyla vakit geçirmeyi geneleksel alternatiflere tercih ediyorlar. Durum böyle olunca da her geçen gün yeni bir dijital platform ile karşılaşmamız da daha olası bir hale geliyor. Netflix’in ve özellike ülkemizde Youtube’un yakaladığı başarı tüm medya sektörünü değiştirmeye devam ediyor.

Reklam gelirleri günden güne azalan ve TV izleyicisinin her geçen gün daha fazla internete yoğunlaşmasına izin vermek durumunda kalan dev medya şirketleri birer birer online içerik platformları kurarak, ülke ülke hizmete açmaya başlıyorlar. Fox medya grubu da onlardan birisi ve şimdi Türkiye’deki izleyicileri ile buluşmak için gün sayıyor.

FOXPlay Nedir?

FOX Play, Fox medya grubuna bağlı online içerik platformunun tüm dünyada bilinen adı ve markası. Bu platformda Fox medya grubuna ait kanalları, dizileri ve filmleri geleneksel TV antenlerine gereksinim duymadan, internet üzerinden istediğiniz zaman, istediğiniz yerden izleyebildiğiniz bir platform ve tıpkı Netflix’e benziyor ve dünya çapında birçok ülkede de hizmet veriyor.

Bazı ülkelerde Fox Play servisi altında TV izleyicilerine, FoxPlay Ücretsiz ve FoxPlay Premium olmak üzere iki seçenek ile sunuluyor. Premium seçeneği ile izlemeyi tercih edenler aylık sabit bir ücret ödemeyi kabul ediyorlar ve bu sayede Fox Play’in tüm nimetlerinden de kesintisiz olarak premium keyfi ile yaralanabiliyorlar. Ücretsiz kullanıcılar ise sadece FoxPlay Platformu üzerinde izin verilen, kısıtlanmış belirli içeriklere erişim sağlayabiliyorlar.

İzleyiciler çok yakında en sevdikleri yerli ve yabancı FOXPlay dizi, FoxPlay film ve daha yüzlerce farklı tür ve tarzdaki özel içeriklere yeni online dijital içerik platformu FOXPlay üzerinden kolayca ulaşabilecekler istedikleri yayını durdurup kaldıkları yerden izleyebilecekler. Hem de sevdikleri yayını izleyen FoxPlay izleyicileri bu yayınları sadece izlemekle kalmayıp, o anda ekranda gördükleri ve beğendikleri ürünleri de tek bir tıkla yine aynı ekran üzerinden satın almanın keyfini sürebilecekler. Bu ve buna benzer yüksek teknolojik alt yapı sunan Fox Play ve bizlere sunacakları şimdiden merak konu eğer hazırsanız, FoxPlay için geri sayıöda olduğumuz şu günlerde bizler için hazırladıkları FoxPlay tanıtım filmi ve içerik hakkında bilgilendirme videosunu izleyelim.

FoxPlay Türkiye Çok Yakında Yayında!

Türkiye’nin En Yeni Dijital Platformu

 

FoxPlay Türkiye'de ücretli mi olacak? Ücretsiz mi?

FoxPlay’i şimdiden kullanmayı merakla bekleyen büyük bir kitle şimdilerde şu sorulara cevap arıyor. FoxPlay ücretli mi olacak? Fox Play nasıl ücretsiz izlenir? Şimdilik bu konu hakkında net bir bilgi paylaşılmadı fakat Türkiye için tıpkı bazı ülkelerde de olduğu gibi ikili opsiyon seçeneği açık bırakılacak yani hem ücretli hem de ücretsiz seçenek ile kullanıma açılma ihtimali daha yüksek görünüyor. Sonuçta Fox medya grubunun elinde büyük tv kanalları ve yine Fox Medya bünyesinde bir çok  yapım şirketleri bulunuyor. Hatta bir diğer dijital platform olan Hulu’da da yapılan ortaklık anlaşması gereği, %30 gibi bir yönetim hissesini elinde bulunduruyor. Böyle büyük bir şirketin FoxPlay hizmetini Türkiye’de içi boş bir şekilde kullanıma sunacağını da zaten düşünülenemezdi.

İşte FoxPlay içerisindeki ağır toplardan bazıları, Fox Life, Fox Crime, FX, Fox Sports, Nat Geo, Nat Geo Wild, Nat Geo People, Fox Kids, Fox Comedy ve Fox Drama grup içerisinde lokomotif pozisyonunda bulunuyor. Buna ek olarak yine 20th Century Fox imzası taşıyan sinema filmleri ile FoxPlay oldukça güçlü bir alt yapı ile Türkiye’ye geliyor ve merakla bekliyoruz.

Fox Play Türkiye Yayında!

FoxPlay Şubat Ayı İçinde Yayında!

Fox Play, zengin içeriği ile Şubat ayından itibaren foxplay.com.tr internet adresi üzerinde yayında olacak! Aynı zamanda tüm dijital içerikler yine FOX Medya Grubu’nun mobil uygulaması üzerinden ücretsiz olarak erişime açılmış olacak.

Ücretsiz olacak ama, zengin içeriğe neler dahil olacak? İşte bu nokta tam bir merak konusu. Şubat ayı içerisinde hangi gün açılacağı net olarak bilinmeyen FoxPlay hakkında ayrıntılar netleştikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Fox Play’in diğer ülkelerde nasıl bir yayın akışı ve içeriğe sahip olduğunu görmek için aşağıda sizler için seçtiğimiz bazı FoxPlay örneklerine göz atabilirsiniz.

FOXPLAY BAĞLANTI ADRESİ
FoxPlay Amerika https://www.fox.com/live
FoxPlay Portekiz https://www.foxplay.pt/
FoxPlay Finlandiya https://www.foxplay.fi/

 

FoxPlay Nedir? FoxPlay Nasıl Ücretsiz İzlenir? konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "FoxPlay Nedir? FoxPlay Nasıl Ücretsiz İzlenir?" başlıklı yazımızı vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 121 Oy)

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası