seslendirme

Video Seslendirme Nasıl Yapılır?

Blog Haberlere Geri Dön
Video Seslendirme 2019 Toplam okuma süresi 2 dakika.

Video Seslendirme Nasıl Yapılır?

Video oyununa ses eklemek, sosyal ağ sitelerine yükleme ve paylaşım için demo üzerinden seslendirme yapmak veya bazı önemli şeyler için bir belgesel oluşturmak istediğiniz oldu mu? Bunu, Wondershare Filmora Video Editor gibi güzel bir video düzenleme yazılımınız olduğu sürece yapabilirsiniz. Bu video düzenleme yazılımındaki seslendirme işlevi, videolarınıza özel ses eklemenizi sağlar. Tatil videolarına, doğum günü partisi slayt gösterisine, düğün montajlarına ve daha pek çok şeye özel bir dokunuş katmanın harika bir yolu!

Eğer hazırsanız başlayalım.

1. Videoyu içe aktararak başlayın
Filmora’yı bilgisayarınıza yükledikten sonra, Tam Özellik Modunu tıklayın. Ardından “İçe Aktar” düğmesini tıklayın veya videonuzu sürükleyip bu programa bırakın. Bu video düzenleme yazılımı çok çeşitli formatları destekler, bu nedenle içe aktarmadan önce dosyaları dönüştürmeniz gerekmez. Tüm dosyalar içe aktarıldığında, bunları Video Zaman Çizelgesi’ne sürükleyip bırakın.

Video Seslendirme Programı Wondershare Filmora

2. Ses kaydı kaydedin ve ekleyin

Kayıt sekmesine gidin ve ardından Kayıt Sesi pencerelerini harekete geçirmek için “Seslendirme düğmesini kaydet” seçeneğini tıklayın. Bilgisayarınızın mikrofonuna takın ve başlamak için hazırsınız. Kaydetmeye hazır olduğunuzda, sadece mikrofon simgesini tıkladığınızda konuşmaya başlamak için 3 saniyelik geri sayım olacaktır. İşiniz bittiğinde, tekrar mikrofon simgesine tıklayın. Ardından Zaman Çizelgesi’nde yeni bir Kayıt dosyası göreceksiniz. Videonuzu sığdırmak için ses parçasını doğru konuma sürükleyip bırakın.

Ses Kaydı Voiceover Yapın

3. Yarattığınız dosyayı kaydedin

Sağ önizleme penceresinde videonuzu kontrol edin. Memnunsanız, yeni video dosyanızı dışa aktarmak için “Dışa Aktar” ı tıklayın. Videoyu çeşitli biçimlerde kaydedebilir veya doğrudan YouTube’da ve diğer sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz. Ayrıca, bir DVD diskini TV’de izlemek için dakikalar içinde bile yazabilirsiniz.

Ayarları Kaydedin

Wondershare Filmora ile dilediğiniz herhangi bir videoya özel bir ses eklemek çok kolay. Şimdi bu özelliğe hakim olun ve video çekimleriniz için yeni olanaklar dünyasını açın!

Video Seslendirme Nasıl Yapılır? konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Video Seslendirme Nasıl Yapılır?" başlıklı yazımızı vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 694 Oy)

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası