seslendirme

Tanıtım Filmi Seslendirme ve Dublaj

Blog Haberlere Geri Dön
Tanıtım Filmi Seslendirme Toplam okuma süresi 1 dakika.

Tanıtım Filmi Seslendirme ve Dublaj

 

Bir firma için kendini tanıtmanın en kestirme yolu tanıtım filmi sunmaktır. Tanıtım filmleri firmaların en etkili silahlarıdır. Yaptıkları çalışmaları göstermek edindikleri otoriteyi korumak marka olmak isim yapmak itibar kazanmak ya da kazanılan itibarlarını korumak amacıyla tanıtım filmleri vazgeçilmezdir.

Tanıtım filmleri; kimliğini hizmetlerini ürün üretim ve hizmet gibi faktörlerini hedef izleyiciye ulaştırmaya yöneliktir. Görsellik müzik ve orijinallik çok önemlidir. Tanıtım filmlerindeki teknik çekim ekipmanları; profesyonel kamera ışık objektif oyuncu gibi daha birçok öğe olabilir. Bunun yanında müzik senaryo metni kurgu dublaj montaj kalite açısından önemlidir. Tanıtımların ana öğesi olan ses görüntü yazı verimlilik ve bütünlülük sağlar. Reklam amaçlı kullanılan tanıtım filmlerinin en dolambaçsız hitap öznesi internettir. Çünkü çoğu insan vaktini internet üzerinde kullanıyor. Tanıtım filmi seslendirme ile ilgili merak ettiğiniz her ayrıntıya ulaşmak için My Prodüksiyon teknik ekibi sizlere hak ettiğiniz önemi ve hizmeti veriyor.

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusca ve Arapça başta tam 63 dilde seslendirme!

Tanıtım filmi hazırlamak için; dublaj montaj efekt çoğaltma grafik-logo çalışmaları vs. geniş izleyici kitlesine ulaşmak için; ulusal yerel ve bölgesel TV istasyonlarında yayınlamak gibi birçok şey zaman maliyet ekip ve uğraş gerektiriyor. Tüm bunlar için My Prodüksiyon olarak size en iyi hizmeti kaliteyi ve görsel zenginliği sunuyoruz. İşte bizim bu başarımızdaki sırrımız prensipli çalışan kocaman bir firma olmamız.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası