seslendirme

Oyuncak Seslendirme Sektörü Hızla Gelişiyor

Blog Haberlere Geri Dön
Oyuncak Seslendirme Toplam okuma süresi 2 dakika.

Oyuncak Seslendirme Sektörü Hızla Gelişiyor

Konuşan oyuncaklardaki seslerin kime olduğunu veya bu tür bir oyuncak seslendirme işinin nasıl yapıldığını merak ettiniz mi?

Oyuncak seslendirme oldukça eğlencelidir ve animasyon film yada çizgi gfilm tecrübesine sahip olan herkes aslından oyuncak seslendirme potansiyeline sahiptir. Franchise oyuncaklarından eğitim yardımlarına ve daha pek çok şey için oyuncaklar için geniş bir ses gereksinimi ve yelpazesine sahiptir. Gelişen teknoloji ile birlikte çocuklarda interaktif oyuncaklardan yani çocuk veya bebekler ile birebir etkileşime geçen oyuncaklardan keyif alır hale gelmeye başladı. Ebeveynlerde bu son dönemde iyiden iyiye popüler olan oyuncak sektöründe sesli oyuncaklara yönelmeye başladı.

Konuşan Oyuncak Seslendirme
Günümüzde çocuklara yönelik oyuncak marketlerde önceki yıllara oranla hızlı genişleyen ve büyüyen bir reyon var. Konuşan Oyuncak Seslendirmesi ile çocuklarla birebir etkileşime geçebilen oyuncaklar evet henüz yeni yeni bu oyuncak marketler içerisinde kendine yer bulan bu reyonlar, eğlenceli, eğitici ve dikkat çeken yüzlerce oyuncak olduğunu görmek mümkün. Raflara şöyle bir göz gezdirdiğimizde, üstü kapalı bahsettiğimiz bu oyuncakların neler olduğunu şu şekilde listelemek mümkün…

1-) Konuşan bebekler
2-) Aklı teşvik eden oyunlar
3-) Eğiten müzik aletleri
4-) İnteraktif sesli kitaplar
5-) Ninniler söyleyen monitörler

Ve çok daha fazlası!

Sesle hareket eden çocuklar sadece performans yönünden zevk almazlar, aynı zamanda yeteneklerini geliştirmeye de ilgi gösterirler. Yine de bir not, bir ses oyunculuk kariyeri geliştirmenin bir parçası olarak reddedilme ile başa çıkmayı öğrenmektir. En yetenekli ve başarılı ses oyuncuları bile, her bölüm için veya her müşteri için doğru olmadıklarını ve her seçmelerde başarılı olmadıklarını görüyorlar. Bu, çocuklar için özellikle zor olabilir, çünkü seçmeler sürecini perspektifte tutmak için gereken yaşam tecrübesine veya duygusal olgunluğa sahip değiller.

Bunu akılda tutarak, çocuğunuza bu süreci öğretebilecek ve gelişimlerini olumlu yönde pekiştirebilecek bir koç işe almak inanılmaz derecede yardımcı olabilir. My Prodüksiyon’un profesyonel seslendirme kadrosu ile oyuncaklar için eğitici, eğlendiren ve sıcakkanlı bir seslendirme sanatçısı ile Oyuncak Seslendirme projenize hemen start verebilirsiniz.

Oyuncak Seslendirme Sanatçılarımızın örneklerine göz atın.

Bilenen klasik oyuncaklar arasında eskilerde, ahşap oyuncaklar, çocukları harekete teşvik eden spor ve akitivite oyuncakları, kutu oyunları, puzzle, yapboz ve zeka oyunlarımız ön plana çıkıyor. Doğru bir eğitim ve eğlenirken öğrenme için müzik aletleri, bilim setleri, beceri oyuncakları ve montessori ürünleri ise şimdilerde en çok tercih edilenler arasında. Popüler oyuncak markaları arasında, Gonge, Gymnic, Grimms, Plan Toys, Viga Toys, Lego, Alex Toys, Clementoni, Playgro, Fisher Price, Hama ve Playskool gibi oyuncak sektöründe ön plana çıkan ürünler tercih edilmelidir. Bebeğinizin ve çocuğunuzun zeka gelişimi ve fiziksel becerileri için en uygun kategoride sınıflandırılmış eğitici oyuncaklar ile çocukların motor fonksiyonları artık daha hızlı gelişiyor.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası