seslendirme

Japonca Seslendirme

Japonca Seslendirme ve Japonca Dublaj

Japonca seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Japonca Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Kim anime bir çizgi filmde başrol karakteri canladırmak onunla beraber oynamak istemez ki ya da kim anime karakter olmak ister bizim için daha doğru bir soru olur. Bu sorunun cevabı son yıllarda artan anime çizgi karakterlerle fazlasıyla arttı. Fakat evet! Cevabi verilen bu sorunun çözümü o kadar basit şekilde ilerlemiyor.

Japon dili, herkesin bildiği üzere dünya üzerinde yasayan hala aktif bir şekilde kullanılan japonyanin resmi dili olan ve öğrenilmesi bir hayli zorlu bir süreç gerektiren dildir. Hal böyle olunca Japoncayı Seslendirme ve dublaj konusunu tam anlamıyla anlamak Japon animesi Japon kültürüne ait film ve dizi izlemek herkesin yapabileceği bir is olmak halinden çıkmış durumda.

Japonca Dilinde SeslendirmePeki, Japon dilini nasıl anlayabiliriz? Bunun birçok yolu vardır. Örneğin Japon dili ve edebiyatı öğrencisi olmak Ve yahut uzun yıllar Japoncada kalmak ya da tam anlamıyla bir Japon olmak! Tabii bunlar biraz zorlu bir yolu beraberinde getiren yollar ve bu yollar kaçınılmaz olmakta. Fakat bizleri tam anlamıyla kurtaran iki yol vardır. Bunlardan ilki altyazı yani subtitle dir fakat bu yol gençler için kullanışlı olsa dahi yaşlılar evde gözlük bulamayanlar ve üşengeçler için zorlu bir yoldur. Diğer yol ise bizim çok daha hoşumuza gidecek yoldur. Japonca seslendirme ve Japon dili kadar zorlu ve alanında iyi insanların yapabileceği bu meşakkatli is bir sanattır. Japonca seslendirme sanatı nasıl yapılır? Öncelikle bu sorunun cevabi alanında uzman insanlardan geçmektedir.

Seslendirme sanatı yani dublaj ses tonu tonlama ve vurguda çok önemli değer arz etmektedir. Dublaj geleneği genelde İngilizce film ve dizilerde yaygın olarak kullanılsa da isin uzmanları tarafından diğer dillere de aktarılmakta ve bu dillerin arasına japoncayı da etkin bir halde sokmaktadır. Japonca seslendirme de önemli olan unsur sestir. Sesi kullanmak vurgu ve gerektiği yerlerde gerektiği kadar gerektiği şekilde tonlama yapmak dublaj için en gerekli şeylerden biridir. Daha sonra önemli bir diğer olgu ise dile hakimiyettir. Bu İngilizce gibi günümüzde çoğu insanin bildiği bir dil için basit bir yol izleyebilir fakat Japonca kadar zorlayıcı bir dilde isin ehli insanlar tarafından yapılması gerekmektedir.

Japonca Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Japonca Reklam Seslendirme
 • Japonca Santral Seslendirme
 • Japonca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Japonca Mağaza Anons Seslendirme
 • Japonca Haber Seslendirme
 • Japonca Perfore Seslendirme
 • Japonca Jingle Seslendirme
 • Japonca Seçim Seslendirme
 • Japonca Yabancı Dil Seslendirme
 • Japonca Animasyon Seslendirme
 • Japonca E-Kitap Seslendirme
 • Japonca DJ Jingle Seslendirme
 • Japonca Tesis Anonsu Seslendirme
 • Japonca Sesli Mesaj Seslendirme
 • Japonca Medikal Seslendirme
 • Japonca Belgesel Seslendirme
 • Japonca Sponsorluk Seslendirme
 • Japonca IVR Seslendirme
 • Japonca Eğitim Filmi Seslendirme
 • Japonca Santral Anons Seslendirme

Japonca Seslendirme ses ve tonlamaya dayalı oldukça zor bir dildir. Alanında uzmanca kişiler tarafından yapılmalıdır ve kesinlikle dikkate alınması gereken bir husustur. Anime sanatı günümüzde fazlasıyla gelişmiş bir kültür yapısını oluşturmaktadır ve animeleri seslendirmek isinin uzmanları tarafından yapılmalıdır. Ayrıca günümüzde Japon dizileri de revaçta olan bir diğer kültür halini almaya başlamıştır. Japonca ve Japonca seslendirme sanatı işini bilen insanlara emanet edilmediği müddetçe bu alanda gelişme sağlanamaz ve ilerleme kaydedilemez.

Japonca Yabancı Dil Seslendirme DublajJapon dili ve Japonca Seslendirme, Japoncanın zor tonlamalarını bir bir çıkarmak ancak ve ancak işinin uzmanları tarafından yapılmalıdır. Bu isi başka bir dilde başka bir seslendirme yani dublaj yapan bir insana vermek dilin tonlamasını vurgusunu yapısını edebi akışını bozmak yani dili bozmak demektir. Japon dili Japon edebiyatı Japon vurgusu ve tonlaması kısaca ve kısaca Japon seslendirme sanatı tam anlamıyla isinin uzmanlarına bırakılması gereken önemli dil ve seslendirme yani dublaj islerinden biridir. Bu nedenle Japon seslendirme sanatı zor olmasıyla beraber zevkli ve eğitici bir iştir. Tabii emin ellerde olduğu müddetçe bu geçerlidir.

Japonca Seslendirme

Japonca (日本語, Nihongo) 125 milyonun üzerindeki Japonya’da insanlar ve Japon göçmenler tarafından konuşulan dildir. Japonca üç farklı tipteki yazının bir kombinasyonu ile yazılır: Kanji (漢字 / かんじ) Çince karakterlerden uyarlanan hiragana (平仮名 / ひらがな) ve katakana (片仮名 / カタカナ). Latin alfabesi, rōmaji (ローマ字) günümüz Japoncasında sık bir şekilde ve özellikle şirket adlarında, reklamlarda ve bilgisayara Japonca metinleri girerken kullanılır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Japonca Seslendirme Çözümleri

Japonca Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Japonca Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Japonca Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Japonca Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Japonca Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 413 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası