seslendirme

Turkcell Tek Ofis Santral Anons

Turkcell Tek Ofis Santral Anons

Turkcell Tek Ofis santral anonsu ihtiyacınız mı var?Santral Anons Seslendirme
Her türlü santrale uyumlu, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink, Bulut Santral, Türk Telekom Sanal Santral, Çağrı merkezi Anons, Call Center Anons, 444 ve 0850’li hat santral anons seslendirme başta olmak üzere Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme’de profesyonel çözümler. Uzun yıllardan bu yana, bu işin sektördeki en iyi markasıyız ve kendi geliştirdiğimiz codec sistemi ile seslendirme çalışmanızdan en yüksek verimi almanız için ses kayıtlarımız optimize edilir. Referanslarımızı görüntüleyin

Santral Fon Müzikleri

Bulunamadı!

Fon müziğini seç, çalsın ve kapatma!
Santral Seslendirme

Bulanamadı!

Anons sesini seç ve fon müzikle dinle!

Çağrı merkezleri günümüzde her ölçekten firmanın müşterileriyle iletişime geçtiği ilk noktalardır. Bir müşterinin firmaya dair izlenimlerinin pozitif ya da negatif olmasında en etkili husus, ilk aradığında karşılaştıklarıdır. Bu noktada santral anons devreye girmekte ve beklemedeki anons sesi ya da müzik sesi ile sağlıklı bir iletişim kurulmaya çalışılmalıdır.

Eğer müşteriniz rahat ve iyi bir muamele ile karşılaşırsa sonrasında memnuniyeti iyi olacaktır. My Prodüksiyon olarak bizler bu ilk izlenimin kusursuz olması adına çalışmalar yapıyor, santral hattınızı arayan müşterilerinizi Türkçe ve yabancı dilde karşılayabileceğiniz Sanal Santral Seslendirme yapıyoruz.

Santral Anonslarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Turkcell Tek Ofis Santral SeslendirmeTurkcell Tek Ofis santral anonsu kayıt işlemlerinde ve diğer bütün aşamalarda en modern teknolojileri kullanıyoruz. Santral anonsunun firmanıza en iyi kazanımları sağlamasını hedefliyoruz. Bu açıdan santral operatörünün verimini arttırmada santral anonsları önemli bir yere sahiptir. Yoğun arama alan müşteri hizmetlerinde ve call center çözümlerinde verimi arttırdığı gibi maliyeti azaltır.

Çağrı merkezi hatlarınıza ya da müşteri temsilcilerinize arama geldiği esnada diğer çağrıları sıralamak ve tarihlendirmek hususunda santral anonsları büyük kolaylık sağlar. Bekletme müziği ile birlikte çağrı merkezinizin yükü hafifletildiği gibi iş verimliliği artar.

Sadece Türkçe santral anonsları değil, yabancı dil santral anons seslendirmeleriyle birlikte firmanızı globalleştirebilirsiniz. My Prodüksiyon olarak toplam 63 yabancı dilde seslendirme yapabiliyor, böylece marka kimliğinizi güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Çağrı merkezleri pek çok farklı santralle çalışabilmektedir. Bu nedenle firmamız her türlü santrale uyumlu seslendirme yapabilmektedir. Avaya, Karel, Telesis, Alcatel, Cisco, LG, Siemens, Bulut Santral, Vodafone, Turkcell Tek Ofis ve diğer marka santral anons seslendirme ve diğer santraller için başarılı çözümler alabilmek adına bazı hususlara dikkat etmek gerekmektedir. Santral anons seslendirmede dikkat etmeniz gereken başlıca hususları şöyle sıralayabiliriz:

  • Santral anons seslendirme metinlerinin anlaşılır şekilde hazırlanmış olması gerekir. Metinler diksiyonu düzgün, kurumsal ses tonunu yansıtabilen, etkili konuşma eğitimi almış sanatçılarca seslendirilmelidir.
  • Santral anonsunda kullanılacak fon müziğinin ve bekletme müziğinin seviyesi seslendirme sanatçısının sesinden yüksek olmamalıdır.
  • Santral anons ses kayıtları santral cihazına uygun formatta yapılmalıdır. Firmamız sadece Turkcell Tek Ofis için değil, var olan tüm santral cihazlarına ait formatlarda işlem yapabilmektedir.
  • Santral anonsu örnekleri sipariş verilmeden önce teknik servis tarafından da gözden geçirilmelidir.
  • Gerek santral anonsu gerekse seslendirmeyi yapacak sanatçısının seçilen fon müziğiyle uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Mesela çok ciddi bir anons sesi ile çok canlı bir fon sesi uyumlu olmayacaktır.
  • Karşılama metinlerinde bağlanacak dahililer mutlaka müşterilerin istediği departmanlar olmalıdır. İlgisiz ya da yanlış departman eşlemeleri olmamalıdır.
  • Turkcell Santral Anons kayıtlarının bir yedeği mutlaka taşınabilir harddiskte ya da USB’de olmalı, silinme gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunmalıdır.
  • Santral anonslarında bir bütünlük oluşturulmalı, bu nedenle bütün seslendirmeler aynı kişi tarafından yapılmalıdır. Böylece arayanlarda bir güven oluşacaktır.

Türkiye'nin Her Yerindeyiz!

İstanbul Santral Seslendirme

İstanbul Santral Seslendirme

Ankara Santral Seslendirme

Ankara Santral Seslendirme

İzmir Santral Seslendirme

İzmir Santral Seslendirme

Tüm Santrallere Uyumlu Santral Anons Seslendirmeleri

My Prodüksiyon olarak Cisco santral anons seslendirme dahil bütün sistemlere uyumlu çözümler üretebiliyoruz. Destek hattı, call center, çağrı merkezi, tele pazarlama, kurumsal karşılama anonsu, sesli mesaj, IVR sesli yanıt sistemi, bekletme müziği, fon müziği gibi her türlü desteği sağlıyoruz.

Turkcell mobil santral anons (Turkcell tek ofis) seslendirme dahil tüm santral cihazlarınız için üç kolay adımda santral anonsları desteği almanızı sağlıyoruz. Dilerseniz anons hazırlama sihirbazıyla kendi metinlerinizi oluşturabilirsiniz. Ardından geniş fon müziği seçeneği arasından firmanıza en uygun seçimi yapabilir, hızlı ya da yavaş müzikler arasında birisini tercih edebilirsiniz. Ardından da konuşmacı seçimini yaparak seçimlerinizi bize iletebilirsiniz.

Seçimlerinizi tarafımıza ilettikten sonra uzman kadromuz harekete geçmekte, gerekli incelemeleri yaparak hemen santral anonslarınızı hazırlamaya başlamaktadır. Kısa sürede, istediğiniz dillerde firmanızı en iyi yansıtacak seslendirmeler kullanımınıza sunulacaktır.

Turkcell Tek Ofis Santral Anons konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Turkcell Tek Ofis Santral Anons" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 129 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!