seslendirme

Televizyon Reklamı Verin

TV Reklamı Verin, TV Reklam Yayınla

TV Reklam Vermek Zor Değil!

Prodüksiyon Hizmetleri

Yeni şirket kuranlar ya da yepyeni bir ürünle adını duyurmak isteyen herkesin hayalleri ve hatta planlarının başında gelir reklam vermek. Hatta çoğu firmanın hayalidir televizyon kanallarına reklam vermek ve kurumsal markasının büyüyerek daha da geniş kitlelere ulaşması… İnternet reklamları kadar yaygın olmasa da televizyon reklamları da vatandaşa ulaşmamızı sağlayan en temel mecraların başında gelişen teknoloji ve internetin popülaritesine rağmen televizyon yani tv reklamcılığı gelmektedir. İnternet reklamları kadar yaygın olmamasının nedenleri arasında sadece pahalı olması değil, aynı zamanda son kullanıcının reklam vermek için kanal ile bağlantı kuramaması ve reklam fiyatları hakkında yeterli bilgilendirmeyi doğru kaynaklardan alamamaları gelmektedir.

TV reklamları belki tüm mecralar içerisinde hala en pahalı reklamlardan biridir. Bir ürün ya da markayı tanıtmak için yeterli sermayeniz olmadan ne yazık ki kesinlikle televizyon reklamı veremez sesinizi hayal ettiğiniz milyonlara duyuramazsınız. Marka bilinilirliği artırmanın birçok yolu var ve bunun başında da hiç şühesiz reklam geliyor ise, reklam türlerinin geneline baktığımızda da TV Reklamları gelmektedir. Ancak bu reklamların fiyatları arasında enterasan farklılıklarda vardır. Bu farklılıklar neye göre şekillenir? Hangi TV kanalına reklam vermeliyiz? En çok izlenen programlar hangileri? TV reklam vermek için en doğru adım nedir? gibi soruların cevaplarını da net bir şekilde kimse bulamaz. Tabi ki doğru bir kaynağa sahip ise bu soruların tamamının aslında hiç te zor olmayan cevapları elbette vardır.

Bu nedenle My Prodüksiyon olarak, marka tanıtım ve medya planlama faaliyetlerinden oluşan yükünüzün tamamını üstleniyor ve sizleri en ekonomik, en profesyonel çözümlerle TV reklamları ile buluşturuyoruz. TV reklam vermek denildiğinde aklınıza gelebilecek tüm süreçte, stratejik planlamadan, hedef kitle analizine, marka konumlandırmaya, ürün yerleştirmeye ve satın almaya kadar destek oluyor sizlerin bu adımlarda yaşayabileceğiniz tüm zorlukları sıfıra indirgiyoruz.

Çeviri & Tercüme Çözümlerinde Öncelik Nedir?

Çeviri & tercüme çözümleri ile adından sıkça söz ettiren firmamız, bu alanda verdiği kaliteli hizmetleriyle ön plana çıkmakta ve en önemlisi de sektörün aranan isimlerinden biri olmaktadır. Başta İngilizce olmak üzere Fransızca, Arapça, Rusça, Almanca ve dahası birçok dil üzerine hizmet vermekte, toplamda 130’u aşkın dilde ihtiyaç duyduğunuz tercüme hizmetlerimizi karşınıza çıkarmaktayız. Ülke genelinde lider konuma erişmiş olan bir firma olarak güvenilir, kaliteli ve hızlı çevirilerin adresi olmakta, tercümanlarımızın her biri için yeminli oluşuna özellikle dikkat etmekteyiz. Her dil için konulara göre ayrılan tercüman kadromuzdan ise bu kapsamda özellikle söz etmek isteriz.

Çeviri & tercüme çözümleri için teknik temelin güçlü oluşundan bahsetmek gerekir. Zira donanım noktasında eksiksiz bilgisayarlar, çağdaş yazılım ve programlar, alanında uzman kişilerin desteği olmadığında teknik temelin güçlü oluşu diye bir şeyden de söz edilemeyecektir. Bu nedenle bizler tıpkı kadromuzla olduğu gibi bu konuda da yetkinliğimizi ön plana çıkarmakta, böylece müşterilerimizin çeviri ve tercüme ihtiyaçlarına güvenilirlik ve hızlılık kapsamında yanıt vermekteyiz.

Hizmetlerimizde hız kavramına özellikle değinmekteyiz. Zira müşterilerimizin projelerini talepte bulundukları zaman içerisinde yetiştirmek sektör olarak bir gereklilik olacaktır ki aksi halde kaliteli hizmetlerden söz edilemeyecektir. Tabi en az zaman kadar hatta daha da önemli olan bir unsur vardır ki, o da müşterilerimizin taleplerine yanıt verirken içerik noktasında gerekli hassasiyeti gösteriyor olmamızdır. Öyle ki içerik doğruluğu söz konusu olmadığında diğer ölçütler de anlamsızlaşacaktır. O nedenle içerik doğruluğunu temel alarak hızlı ve ekonomik çözümlerle müşteri memnuniyetini kazanmak firma olarak asıl hedefimizdir.

Çeviri & Tercüme Güvenilirlik Şartı

Çeviri & tercüme çözümleri güvenilir olmalıdır. Öyle ki müşterilerimizden teslim alacağımız her tür belge, yasal sorumluluk sahibi yeminli tercümanla ofisimiz arasında gizli kalacaktır. Bu durum güvenilirliğimizin göstergesi olurken kaliteli hizmetlerimizin de en önemli ölçütü olacaktır.

Yanlış tercümeler kimi zaman telafisi zor kimi zamansa imkânsız olan zararlarla kişilerin karşısına çıkar. Akabinde ise mağduriyetleri beraberinde getirir. O halde gelin çözümünüz olalım, mağduriyetlere fırsat vermeyelim.

 

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Reklam Prodüksiyon Ajansı

My Prodüksiyon olarak uzun yıllardır yüzlerce Whiteboard Animasyon Video projesi hayata geçirdik. Bütün projelerimizde %100 müşteri memnuniyeti sağladık. Marka ve ürünleri tanıtan, hedef kitleye daha etkili anlatan videolar hazırladık ve müşterilerimizin başarısında pay sahibi olduk.

Bunu her geçen gün daha da ileriye taşıyor, profesyonel kadromuzla her defasında üst düzey sonuçlar üretmeyi başarıyoruz.

Bu başlık altında, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi bulabilirsiniz. My Prodüksiyon, TV Reklam Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon çalışmalarıyla daima en iyi ve en kaliteliyi, kısa süre içerisinde en etkili bir şekilde sunar. Uzun yıllardan beridir bizi tercih eden müşterilerimizle size en iyiyi en ekonomik bütçe ile sunmayı planlar. TV Prodüksiyon örnek çalışmalarımızı bu sayfa üzerinden izleyebilirsiniz.
Bizler hızlı teslimat, yüksek çözünürlük kalitesi ve kaliteli seslendirmelerle birlikte Whiteboard (Beyaz Tahta) Animasyon Videolarımızı benzersiz şekilde hazırlıyor, kullanımınıza sunuyoruz.

Firmamız yıllardır farklı sektörlerde aktif çalışan yüzlerce kurumsal markaya hizmet vermiş, binlerce başarılı sonuç ortaya koymuştur. Bu yüzden 2D & 3D Animasyon Video ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilecek yetenekli, donanımlı, bilgi sahibi bir kadroyla çalışıyoruz.

Sektörünüzün gereklerine ve rekabet ortamının şartlarına göre geniş incelemeler yapıyor, proje detaylarını sizlerin bilginiz dahilinde hazırlıyor ve planlanan animasyon filmi hazırlığı en profesyonel şekilde yapıyoruz.

2D & 3D Animasyon Video çekimlerimizde tanıtım filmi, müzik klipi, reklam filmi, ürün tanıtım filmleri, herhangi bir etkinlik için video çekimi, sosyal platformalar için video çekimi ve daha onlarca farklı alanda kullanabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

Eğer sizinde şirketiniz yada kurumsal markanız için bir 2D & 3D Animasyona ihtiyacınız var ise bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Reklam Prodüksiyon çalışmasında mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve reklam prodüksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor. Reklam fon müziği akılda kalıcı ve ayırdedici özellikleri olması sebebiyle ayrı bir uzmanlık isteyen bir iştir. Güzel kurgulanmış bir fon müziği seçimi ile ürününüz hedef kitleyi vuracağı gibi yıllar boyunca akıllardan silinmeyen bir hale getirebilir.
Reklam Prodüksiyon çözümlerimiz için siz de bize ulaşabilirsiniz.

Refaranslarımızdan Bazıları

Televizyon Reklamı Verin konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Televizyon Reklamı Verin" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 121 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası