seslendirme

Santral Seslendirme Anonsu

Santral Seslendirme Anonsu

Santral seslendirme anonsu ihtiyacınız mı var?Santral Anons Seslendirme
Her türlü santrale uyumlu, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink, Bulut Santral, Türk Telekom Sanal Santral, Çağrı merkezi Anons, Call Center Anons, 444 ve 0850’li hat santral anons seslendirme başta olmak üzere Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme’de profesyonel çözümler. Uzun yıllardan bu yana, bu işin sektördeki en iyi markasıyız ve kendi geliştirdiğimiz codec sistemi ile seslendirme çalışmanızdan en yüksek verimi almanız için ses kayıtlarımız optimize edilir. Referanslarımızı görüntüleyin

Santral Fon Müzikleri

Bulunamadı!

Fon müziğini seç, çalsın ve kapatma!
Santral Seslendirme

Bulanamadı!

Anons sesini seç ve fon müzikle dinle!

Santral seslendirme anonsları günümüzde çağrı merkezi kullanan bütün firmaların en temel ihtiyaçlarından birisidir. Öncelikle santral seslendirme nedir sorusunun cevabını vermekte fayda var. En basit tanımıyla santral seslendirmeyi telefonda müşteri iletişimini hızlandırma ve geliştirmek için hazırlanan ses kayıtları şeklinde izah edebiliriz.

Yıllardır pek çok farklı sektörde müşteri hizmetleri çağrı merkezleri bulunuyor ve bunları aradığımızda karşımıza “Merhaba Firmamıza hoş geldiniz…” şeklinde başlayan ses kayıtları ile karşılaşırız. Ardından bizi ya doğrudan operatöre bağlar ya da farklı tuşların hangi birimlere yönlendirdiğini sayarak ilgili tuşa basmamız istenir. İşte burada otomatik olarak bizi karşılayan robot operatör ses kaydı olmaktadır.

Santral seslendirme kullanmanın temel amacı firmanın kârlılığını ve müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Santral sistemi sayesinde iş akışı hızlandırılmakta, daha fazla çağrı kabulü yapılabilmektedir. Bir çağrı merkezindeki personel günde 40-50 çağrı alıp bunları ilgili birimlere yönlendirebilirken santral yüzlerce çağrı alabilmekte, bunların hepsini ilgili birimlere aktararak sistemin daha seri işlemesini sağlamaktadır. Dolayısıyla son derece basit ve etkili bir yöntemle bekleme süreleri en aza inmekte, çalışanlar daha az meşgul olmakta ve herkesin memnuniyet yüzdesi artmaktadır.

Santraller firmalar ve müşteri hizmetleri için geliştirilmiştir. Sistemde arayanlar otomatik santral seslendirme ile karşılanır ve ihtiyaçlarına en uygun departmana yönlendirilir. Kurumsal ve kaliteli bir Santral Seslendirme Anonsu ile kontrol gayet basit şekilde sağlanır.

Santral Seslendirme Anonsu Avantajları

Santral seslendirme anonsu kayıt desteği almak firmalar açısından maliyeti düşürmektedir. Günde 150-200 çağrı alan bir firmanın bunların her birine tek tek cevap verebilmek için yüksek oranda istihdam sağlaması gerekir. Bu da firma adına oldukça maliyetli bir yöntemdir. Bunun yerine tek seferlik santral sistemi kurup santral seslendirme hizmeti almak hem daha az hem de tek seferlik bir maliyettir.

Her ne kadar santral seslendirme maliyeti düşürse de seslendirme hizmetine büyük önem vermek gerekir. Çünkü uzun bir metni, sıradan birisinin seslendirmesi firmaya avantaj değil, dezavantaj sağlayacaktır. İlk etkileşimin öneminden dolayı santral seslendirme hizmeti için firmamız gibi profesyonellerle çalışılmalıdır.

Santral seslendirme ile firmalar günü her saatinde ulaşılabilir olmaktadır. Sadece mesai saatleri içinde hizmet veren firmalar dahi santral sistemiyle mesai saatleri dışında da ulaşılabilir olmakta, en azından mesai saatleri dışında olduklarını, mesai saatlerinin hangi aralıklar olduğunu belirten bir santral seslendirmesi ile müşterilerini karşılayabilmektedirler.

Karel santral anons seslendirme ve Alcatel santral anons seslendirme dahil bütün sistemlerde fon müzikleri kullanılabilmektedir. Bekletme fon müzikleri anonsun arkasında kullanılmakta, özellikle de dinlendirici, sakin müzikler tercih edilmektedir. Fakat fon müziği seçiminin firmanın bulunduğu sektöre göre yapılması, hareketli ve yavaş detaylarına dikkat edilmesi gerekir.

Türkiye'nin Her Yerindeyiz!

İstanbul Santral Seslendirme

İstanbul Santral Seslendirme

Ankara Santral Seslendirme

Ankara Santral Seslendirme

İzmir Santral Seslendirme

İzmir Santral Seslendirme

Santral Seslendirme Sipariş Aşamaları

My Prodüksiyon olarak 20 yıldan uzun süredir santral seslendirme çözümleri üretiyoruz. Tüm santral cihazlarıyla uyumlu seslendirmeler yapıyor, Türk Telekom sanal santral seslendirme talepleri dahi tamamına karşılık verebiliyoruz.

Yealink santral anons seslendirme dahil bütün gereksinimlere en hızlı ve en kolay şekilde cevap vermeye çalışıyor, bu kapsamda sadece üç kolay adımda santral seslendirme siparişinizi oluşturabilmenize imkân veriyoruz:

  • Anons metni oluşturma: Santral seslendirme hazırlama sihirbazı ile kolayca kendi metninizi oluşturabilirsiniz.
  • Santral fon müziği belirleme: Firmanıza en uygun fon müziğini seçebilirsiniz. Müzik seçimi yaparken sektörünüze ve müziklerin yavaş, hızlı olmasına dikkat etmeniz sağlıklı olacaktır.
  • Konuşmacı seçimi: Son olarak konuşmacı seçimini yapmalı, konuşmacı sesinin de metin ve müzikle uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz.

My Prodüksiyon uzman santral seslendirme ekibimiz verdiğiniz siparişleri en yüksek ses kalitesinde, en hızlı biçimde hazırlayacaklar ve en yüksek verimi almanız adına kullanımınıza sunacaklardır.

Santral Seslendirme Anonsu konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Santral Seslendirme Anonsu" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 109 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!