seslendirme

Arapça Seslendirme Sanatçılarımız

Arapça Seslendirme ve Arapça Dublaj

Arapça seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Arapça Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Dil dünya çapında insanların iletişim kurmasını sağlayan en etkili iletişim aracı olmaktadır. Eski dönemlerden bu zamana kadar bir gözlem yapıldığında yapılan ve gerçekleştirilen en büyük devrimler, ilerlemeler dil sayesinde gerçekleştirilmektedir. İletişimin en güçlü dayanağı olan dil, her ülke ve millete özgü olarak değişmektedir; ancak bazı diller vardır ki, maddi manevi sebepler nedeni ile köklü bir geçmişe sahip olmaktadır. Köklü geçmişe bağlı olarak ise zenginlikler veya farklı sebepler yaygın olarak konuşulmasını ve resmi olarak kabul görmesini etkilemektedir.

Arapça bu dillere örnek olabilecek potansiyele sahip olmaktadır. Dünyanın her köşesinde, en uç noktalarında bile tanınmakta ve yaygınca kullanılmaktadır. Geçmiş dönemlerdeki Türk – Arap ilişkileri birçok anlamda ve iki ülke arasında yakınlaşmalar sağlamış bulunmaktadır. Oldukça güçlü bir yapıya sahip olan Arap dili, gücü sayesinde resmi ilişkilerde resmi dil olarak kullanımı ile ön plana çıkmaktadır.

Arapça Dilinde SeslendirmeArap dilinin yaygınlaşması; İslam dininin doğduğu yer olması, Kuran-ı Kerim’in Arapça olması, dünya üzerinde Müslümanların fazla olması ve her ülkede yaşıyor olması, Arap ülkelerinin yer altı zenginlikleri ile ticarette ön sıralarda yer alması gibi etkenlerin izleri görülmektedir. Her anlamda zenginlikleri ile öne çıkan Arap ülkeleri, İslam dininin yaygın olarak benimsenmesi ile de öne çıkmaktadır. Uluslar arası arenada yer alan Arap dili, Arapça seslendirme bakımından da çok kullanılan ve seslendirme ihtiyacı duyulan bir dili ifade etmektedir. Hemen her ülkede Arap veya Müslümanların yaşıyor olması Arapça seslendirme ihtiyacını gün yüzüne çıkarmaktadır.

Güç ve manevi değerlerin oldukça etkili olduğu günümüzde Arapça dilinin öne çıkması da bu şekilde gerçekleşmektedir. Yer altı zenginlikleri ile birçok ülke ile iletişimde bulunan Arap ülkeleri, ticaret yapılma nedeni ile gündemde yer almaktadır. Böylece Arapça dili resmi olarak birçok ülkede kabul görmüş bir dil olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuran-ı Kerim’in Arapça olması ve Müslümanların Arapça okuma isteği insanların Arap diline sempati duyması ve dolayısı ile Arapça seslendirme yaygın bir konuma gelmiş bulunmaktadır. Ticaretin içine aldığı her alanda Arap devletlerinin zenginliklerinin etkisi ile Arapça seslendirme devreye girmektedir.

Arapça Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Arapça Reklam Seslendirme
 • Arapça Santral Seslendirme
 • Arapça Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Arapça Mağaza Anons Seslendirme
 • Arapça Haber Seslendirme
 • Arapça Perfore Seslendirme
 • Arapça Jingle Seslendirme
 • Arapça Seçim Seslendirme
 • Arapça Yabancı Dil Seslendirme
 • Arapça Animasyon Seslendirme
 • Arapça E-Kitap Seslendirme
 • Arapça DJ Jingle Seslendirme
 • Arapça Tesis Anonsu Seslendirme
 • Arapça Sesli Mesaj Seslendirme
 • Arapça Medikal Seslendirme
 • Arapça Belgesel Seslendirme
 • Arapça Sponsorluk Seslendirme
 • Arapça IVR Seslendirme
 • Arapça Eğitim Filmi Seslendirme
 • Arapça Santral Anons Seslendirme

Güç ve manevi değerlerin oldukça etkili olduğu günümüzde Arapça dilinin öne çıkması da bu şekilde gerçekleşmektedir. Yer altı zenginlikleri ile birçok ülke ile iletişimde bulunan Arap ülkeleri, ticaret yapılma nedeni ile gündemde yer almaktadır. Böylece Arapça dili resmi olarak birçok ülkede kabul görmüş bir dil olarak karşımıza çıkmaktadır. Kuran-ı Kerim’in Arapça olması ve Müslümanların Arapça okuma isteği insanların Arap diline sempati duyması ve dolayısı ile Arapça seslendirme yaygın bir konuma gelmiş bulunmaktadır. Ticaretin içine aldığı her alanda Arap devletlerinin zenginliklerinin etkisi ile Arapça seslendirme devreye girmektedir.

Ülkemizdeki Müslüman oranının fazlalılığı Arapça dilinin daha iyi ve yaygın öğrenmeyi ve kullanımı göstermektedir. Bu nedenle Arapça Yabancı Dil Seslendirme DublajArapça Seslendirme açısından ülkemizde oldukça başarılı Arapça seslendirmeler yapılmaktadır. Arapça dilinde de her dilde olduğu gibi tonlama ve vurgulama oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Arapça dilinin bir de gırtlaktan çıkarılan bir lisana sahip olması hem kolay fark edilir özelliğini ortaya çıkarmakta hem de zor bir telaffuzu ifade etmektedir.

Otobüs seyahat acentelerinde, otobüs seyahatlerinde, hava limanlarında, tanıtım filmlerinde, belgesellerde, İslami paylaşımlarda, uluslar arası müsabakalarda, reklamlarda, radyo ve TV yayınlarında, şirketlerde veya kurumlarda Arapça seslendirme oranı giderek artmaktadır. Arapların gücünden faydalanmak adına birçok şirket faaliyete geçmekte ve Arapça anons yapabilecek personel arayışına girmektedir. Arapça seslendirme de diğer dillerde olduğu gibi, Arap dilini ana dili gibi konuşabilen ve her şiveye göre algılayıp, telaffuz edebilecek profesyonelliğe sahip kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Sağlıklı iletişimin kurulması ve anlama düzeyinin pozitif olması da kaliteli seslendirme yapabilecek kişilere bağlı olarak değişmektedir. Arapçanın vurgulama ve tonlamasının önemli olması ve Arapça seslendirme yapacak kişilerin seslendirmeyi orijinal bir şekilde gerçekleştirmesi, aynı zamanda dilin daha çekici olmasını ve kulağa hoş gelmesini sağlamaktadır.

Arapça Seslendirme

Arapça (اللغة العربية, el-luġatu l-‘arabiyye ya da sadece عربي, ‘arabī) Hami-Sami Dilleri Ailesi’nin Sami koluna mensup bir dildir. Standart Arapça olarak kabul edilen bu dil (العربية الفصحى) Arabiyyet-ül fushâ (Fasih, Düzgün Arapça) olarak ifade edilir ve tüm Arap devletlerinin resmi dilidir. Arap Yarımadası ve Kuzey Afrika’da halkın çoğunluğunca, İran ve Türkiye’de ise Arap azınlıklarca kullanılan diller Arapça’nın lehçeleridir.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Arapça Seslendirme Çözümleri

Arapça Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Arapça Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Arapça Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Arapça Seslendirme Sanatçılarımız konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Arapça Seslendirme Sanatçılarımız" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1015 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!