seslendirme

Almanca Seslendirme

Almanca Seslendirme ve Almanca Dublaj

Almanca seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Almanca Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Dünya üzerinde yüzlerce farklı dil ve millet bulunmaktadır. Her ülkenin, her milletin kendine ait bir dili, bir kültürü mevcut olmaktadır. Kültürler arası değişiklikler insanlar yaşam tarzlarına da etki etmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birçok alternatif ve imkânlar bu diller arasında zorluk çeken kişiler için düzenlenmektedir. Farklı diller hakkında bilgi sahibi olunmadığında gerçekleştirilen hizmetler dahilinde bu sorunlar çözülmektedir. İnsanlar arasındaki iletişimi gerçekleştirmek için her an yeni bir buluş gerçekleştirilmektedir. İletişim cihazları ile kişiler arası iletişimler güçlendirilmekte ve sağlam temeller üzerine kurulması için çalışıp çabalanmaktadır.

Dil farklılığı farklı ülkelere gitme, orada yaşama, seyahat etme ve benzeri durumları engelleyememektedir. Seslendirme, bu konuda insanlara yardımcı olmak ve bilmediği dil hakkında çeviriler yapılması faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Uçaklarda, otobüslerde, filmlerdeki alt yazılarda ve benzeri durumlarda yabancı diller arası geçişi sağlamak amacı ile seslendirme yapılmaktadır.
Almanca Dilinde Seslendirme Almanca seslendirme bu imkânların yapıldığı bir yabancı dil olarak tanınmaktadır. Seslendirmeyi yapacak olan kişinin dilleri çok iyi bilmesi ve telaffuz ederken oldukça tecrübeli bir şekilde seslendirmesi önem arz etmektedir. Seslendirmeyi dinleyen karşı taraf telaffuz sıkıntısı ile ikileme düşmemesi gerekmektedir. Tek düze bir seslendirme yerine; vurgu, ses tonu, diksiyon gibi konuşulanı orijinal bir şekilde aktarabilme oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Almanca seslendirme; Almanca dilinin konuşulmadığı ya da bilmeyen kişilerin oluşturduğu alanlarda gerçekleştirilmektedir. Seslendirme; bay ve bayan seslendirmeciler olarak ikiye ayrılmaktadır. Almanca seslendirme yerleri olarak, ihtiyaca göre; belgesel seslendirme, hikâye seslendirme, dinlenme tesisi anons seslendirmesi, otobüs içi seslendirme, radyo seslendirme, reklam filmi seslendirme, çocuk seslendirme, TV reklamları seslendirme, santral seslendirme, şarkı seslendirme, tesis anonsu seslendirme, tanıtım filmi seslendirme, uluslar arası festival ve benzeri organizasyonlar seslendirme, uçak seferleri seslendirme ve benzeri seslendirme alanları olarak bilinmektedir.

Almanca Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Almanca Reklam Seslendirme
 • Almanca Santral Seslendirme
 • Almanca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Almanca Mağaza Anons Seslendirme
 • Almanca Haber Seslendirme
 • Almanca Perfore Seslendirme
 • Almanca Jingle Seslendirme
 • Almanca Seçim Seslendirme
 • Almanca Yabancı Dil Seslendirme
 • Almanca Animasyon Seslendirme
 • Almanca E-Kitap Seslendirme
 • Almanca DJ Jingle Seslendirme
 • Almanca Tesis Anonsu Seslendirme
 • Almanca Sesli Mesaj Seslendirme
 • Almanca Medikal Seslendirme
 • Almanca Belgesel Seslendirme
 • Almanca Sponsorluk Seslendirme
 • Almanca IVR Seslendirme
 • Almanca Eğitim Filmi Seslendirme
 • Almanca Santral Anons Seslendirme

Tek düze bir dil kullanılarak hiç bir konu da bilgilendirilmemeniz olumsuz durumlar ortadan kaldırılarak daha rahat bir aktivite gerçekleştirilmektedir. Almanca seslendirme yapmak, Almancanın birçok akademik programda kullanılan bir dil olması sebebi ile avantaj sağlamaktadır. Beyni geliştiren ve öğretici bir dil olan Almanca oldukça övülmektedir. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan ve sürekli daha geniş yelpazeye yayılan Almancanın bu etkisi diğer bir avantaj noktasını oluşturmaktadır. Diğer dillerden İngilizceye bakıldığında çeviri ve seslendirme açısından en fazla kullanılan dil olarak karşımıza çıkmaktadır. Alman vatandaşlar ise İngilizlere göre yüksek bir oranda seyretmektedir. Böyle bir durum ve oranda Avrupa’da konuşulacak ve seslendirme yapılacak diller arasında en üst sıralara yükselecek dilin Almanca seslendirme olduğunu öngörmektedir.

Teknoloji alanındaki hızla ilerleyen gelişmeler seslendirme konusunda da pozitif etkiler bırakmaktadır. Almanca Yabancı Dil Seslendirme DublajGelecek çağın en çok konuşulacak dilleri arasında yer alması beklenen Almanca, Microsoft yazılımlar ile bu hedefi gerçekleştirmektedir. Almanca seslendirme, akademik belgesellerde, tanıtım filmlerinde, reklamlarda ve medyanın faaliyet gösterdiği mecralarda kullanılmaktadır. Seslendirme işlemi ile birçok insan anlama ve öğrenme konusunda sıkıntı çekmeden öğrenmek istediklerine ulaşabilmektedir. Bilmediği bölgelere gitmek ve bilmediği dillerde konuşan insanları anlamak için çok zorlanmamaktadır.

Almanca Seslendirme

Almanca (Deutsch) Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. 38 ülkede yaklaşık 120 milyon kişinin konuştuğu Almanca, özellikle Almanya, İsviçre ve Avusturya’da konuşulmaktadır. Türkiye’de 25.000 kadar Alman ikâmet etmektedir. Bu grup eski tâbiriyle Bosporus-Deutsche (Boğaziçi Almanları) ve Akdeniz Bölgesinde yaşayan Alman vatandaşlarından oluşmaktadır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Almanca Seslendirme Çözümleri

Almanca Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Almanca Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Almanca Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Almanca Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Almanca Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1198 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!