Video Seslendirme Programları Nelerdir?

Video Seslendirme Programları Nelerdir?

Video Seslendirme zamanlama (timing) ve dudak hareketleri uyumu (lip-synced) baz alınarak hazırlandığı için takibi dikkat gerektiren hazırlık aşamasında sabırlı olunması gereken bir prodüksiyon türüdür. İşte bu aşamada Video seslendirme programları devreye girer, ses üzerinde her türlü düzenlemeyi video seslendirme programı ile kolayca yapabilir. Videolarınızı seslendirebilir, düzenleyebilir, müzik ve ses efektleri ekleyebilir. Hazırladığınız videoyu işleyerek (renderlayarak) müzikli ve seslendirme olan bir şekilde kayıt edebilirsiniz.

Peki video seslendirme programları içerisinden hangileri kullanımı kolay ve sade, anlaşılır bir yapıya sahiptir? Aslında en önemli soru hangi video seslendirme programı her türlü ortamda evde dahi kolaylıkla kullanılabilir? İşte bu aşamada sizler için en iyi video seslendirme, video düzenleme ve video işleyici programları derledik. En yaygın olan işletim sistemi Windowsa uyumlu bu programların en çok tercih edilen 10 markasını sizlerle paylaşıyoruz.

1- Adobe Premiere Pro
2- Final Cut Pro X
3- Avid Media Composer
4- Hit Film Express
5- iMovie
6- OpenShot
7- Sony Vegas Pro 15
8- Cyberlink Power Director 16
9- Pinnacle Studio
10- Shotcut

Yukarıda sizler için listeledğimiz video seslendirme programları ile sizde basit bir kamera ile çekeceğiniz görüntüler üzerinde sesiniz ile renk katabilir. Videolarınızı amatör bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Eğer video seslendirme konusunda profesyonel çözümlere ihtiyacınız varsa örneğin, bir kurumsal tanıtım filmi, televizyon reklam filmi, eğitim filmi, belgesel filmi, şirket videoları gibi bize ulaşabilir. 63 yabancı dilde seslendirme hizmetimiz ile videolarınızı dünya dillerinde müşterilerinize sunabilirsiniz.

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası