seslendirme

Top Liste Geri Sayım Programları Nasıl Olmalıdır?

Top Liste Geri Sayım Programları Nasıl Olmalıdır?

Şu anda radyoculuk dünyasında guru olarak nitelendirilen ve bu sektöre uzun yıllarını verenler hatırlayacaklardır. Radyoculuk ülkemize yeni yeni girmeye başladığında yani bundan 15 sene kadar öncelerinde radyoculuk günümüzdeki kadar avantaja ve rahatlığa sahip değildi.

O zamanlarda yayınlar CD, DAD, MD ve hatta Kaset gibi ortamlardan yayına sunulurdu. Bir çok şanssızlıkta bu noktada başlardı, zamanla çizilerek sağlıklı bir şekilde veri aktaramayan CDlerde takılan ve atlayan şarkı sorunları yada kaset çalar içinde saran kasetler gibi.

Geride kalan yıllar şu soruyu beraberinde getirdi acaba dinleyiciye teknik aksaklıkları olmayan bir yayın nasıl ulaşabilir ? Bu noktada bilgisayar desteği ile çalışan otomasyon programları girdi devreye zamanla bu sektörde rekabet arttı ve şimdilerde birden fazla seçeneğe sahip otomasyon yazılımları tercih edilebiliyor.

Bu otomasyon programlarının bir çoğu tüm bir hafta boyunca en çok çalınan 40 şarkıyı belirler belirlenen bu listeler, radyo müzik direktörününde belirli düzeltmelerinden sonra en son şeklini alır. En çok çalan şarkı yada diğer ismiyle Top40 radyonuzun prezentasyonu için gereklidir. Çünkü radyonuzda yeni çalmaya başlayan şarkıların bu tarz bir programla reklamı en iyi şekilde yapabilir ve reklam verenlere sponsorluk teklifinde bulunarak daha kolay sponsorluk ve reklam sahibi olabilirsiniz.

My Produksiyonun iş ortaklarına çözüm olarak sunduğu bir diğer başlıkta, Top 40 ve Top 10 Liste programları çözümü. Siz tüm bir hafta içerisinde en çok çalan 40 yada 10 şarkınızın listesini bize ulaştırın, bizde size geri sayım ve tüm produksiyonları ile yayına hazır bir şekilde teslim edelim.

MY PRODUKSIYON LİSTE PROGRAM PAKETİNİN SİZE ÖZEL AVANTAJLARI NELER?

Radyonuzun liste programı için hazırlanak Jingle paketleri.
Radyonuza özel geri sayım Jingleları.
Radyonuzda hafta içinde diğer programlarda kullanabileceğiniz özel tanıtımlar.

Sizleri bekleyen süprizlerden sadece bir kaçı…

Hepsi ve daha fazlası için bize günün 24 saati hiç çekinmeden ulaşabilirsiniz. Kampanya fiyatlarımıza hemen göz atmak için Fiyat Listesi bölümünü ziyaret ediniz.

Hatırlatma: Eğer geri sayım paketlerimizden birine hala üye olmadıysanız hemen şimdi üyeliğinizi başlatmak için bize ulaşın ve bu yarışın daha fazla gerisinde kalmayın.

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası