Seslendirme Programları Nelerdir?

Seslendirme Programları Nelerdir?

İletişim, iletişim, iletişim. Hayatın her köşesini içine alarak, her faaliyet ve tüm yaşam aktiviteleri bu sihirli kelime etrafında toplanmaktadır. İletişimin daha özü ise insanlarda bulunan dil olmaktadır. Dil öylesine önemli ve etkili bir organ olmaktadır ki; insanların var olmasındaki anlamın en geçerli nedenini oluşturmaktadır. İnsanlar konuşa konuşa anlaşır sözü tam anlamı ile dilin ve dolayısı ile iletişimin önemini açıklamaktadır. Konuşa konuşa anlaşmak ve iletişim kurmak için ise bir engel bulunmaktadır.

Dünya üzerinde milyonlarca insan yaşamaktadır. Milyonlarca insan, binlerce millet ve topluluktan daha açığı ülkelerden oluşmaktadır. Bu ülkeler ve milletlerin ayrı konuşma dilleri mevcut olmaktadır. Ülkeler arası seyahat veya farklı sebepler ile gerçekleştirilen ziyaretlerde iletişim sağlamak için birkaç yöntem şekli kullanılmaktadır. Kişiler arası iletişimin sağlanması için çok yaygın olarak kullanılan yöntem seslendirme olmaktadır. İngilizce seslendirme programı büyük bir öneme sahip olmaktadır. Dünya üzerinde bulunan her ülkede belirli bir topluluk İngilizce konuşmaktadır. Kendi dilimiz gibi İngilizce dili de köklü bir geçmişe ve sahip olmaktadır. Dillerin popülaritesi ne derece global olarak kullanıldığı ile doğru orantılıdır. Türkçe Seslendirme bu sıralamada tabiki oldukça aşağıdadır çünkü Sadece Türkiye ve Türkçe konuşan ülkeler tarafından tercih edilmektedir. My Prodüksiyon olarak aradaki bu farkı ortadan kaldırıyoruz. 63 farklı dünya dilinde yabancı dil seslendirme çözümleri My Prodüksiyon’da sizlerle. seslendirme hizmetleri ana kategorimiz içerisinde Türkçe seslendirme adına bir çok çözümü sizlere sunmaktayız. Başlıklar arasından size uygun olanı seçin, ilgilendiğiniz başlık hakkında daha fazla bilgi edinin seslendirme ve seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Dünya üzerinde hali hazırda yer alan ulus sayısı şu an için 206 adettir bunların bir çoğu ortak dilleri kullanıyor. Örneğin: İngilizce, İspanyolca, Fransızca gibi… 206 ulus arasından sadece 63 en popüler ülkeye yabancı dil seslendirme hizmeti sunmayı kendimizce şu aşamada uygun gördük. Belki ilerleyen süreç içerisinde yeni diller ekleyebiliriz. Tabi ki bu şu anlama gelmesin seslendirme hizmeti vermediğimiz projelerde de talep olması durumunda sizlere proje bazında çözümler sunmaktayız. Bu nedenle listemizde olmayan yada listelerinde nasıl olsa bu seslendirme programı hizmeti listelenmemiş, dolayısıyla hizmet vermiyorlardır diye bir algı oluşmasın.

Amatör bir seslendirme kaydı hazırlamak için öncelikle ihtiyacınız olan bir laptop bilgisayar daha sonra bu bilgisayara kuracağınız ses kayıt yazılımları ile kendi seslendirme programı ve mikrofonunuz aracılığı ile hazırladığınız santral metinleri doğrultusunda anonslarınızı hazırlayabilirsiniz. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık ev ortamında dahi olan biri artık kolaylıkla ses kaydı hazırlayabilir hale gelmiştir. Tabii ki, bu ses kaydedici seslendirme programları seçimine gelince iş birazda profesyonellik gerektirmektedir. Kullanımı kolay sade bir arabirime sahip ve ev ortamında dahi kolaylıkla kullanabileceğiniz ses kayıt programlarını sizler için listeledik.

1- WavePad
2- i-Sound Recorder
3- Soundforge
4- Goldwave
5- Mixcraft 8
6- Audacity
7- Zynewave Podium
8- Ardour
9- Easy Hi-Q Recorder
10- Voice Recorder

Eğer seslendirme programı ihtiyacınız var ise size ilettiğimiz bu 10 yararlı program ile seslendirme çalışmalarınızı oluşturabilir, seslendirme ve anonslarınızı düzenleyebilir, seslendirme çalışmalarınıza fon müzikleri ekleyebilir. Profesyonel olmasada amatör bir şekilde kendinize ait seslendirme çalışmalarınızı ev ortamında dahi kolayca hazırlayabilirsiniz.

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası