Seçim Seslendirme Nedir? Size ve Partinize Yararı Ne Olur?

Seçim Seslendirme Nedir? Size ve Partinize Yararı Ne Olur?

Genel ve yerel seçimlerde milletcekili ve belediye başkan adaylarının ihtiyacı olan, kendilerine ve yörelerine özel seçim şarkılarını hazırlayıp, sizleri diğer adayların bir adım daha önüne taşımak için hazırlanmış, internet üzerinden Türkiye’nin her tarafındaki milletvekili ve belediye başkanı adaylarına daha kolay ulaşmanızı amaç ediniyoruz.

İşinde titizliğe ve kaliteye önem veren ekibimiz, seçmen kitlenizi iyi analiz edip, sizi en kısa sürede başarıya ulaştırmak için çalışmaktadır.

Siz de kendinize ve yörenize uygun seçim şarkınızı hazırlatıp, bu yarışa önde başlayın.

SLOGAN: Partinizin seçimler için hazırlamış olduğu iki parti şarkısı üzerine, size uygun yazılmış olan sloganlar profesyonel ekibimiz tarafından seslendirilmektedir.

BESTE: İstersemiz anonim bir türküye, isterseniz de size özel yapılan bir şarkıya sözler yazılıp solistlerce seslendirilir. Sloganlar size özel yapılan şarkının üzerine profesyonel vokalistlerimiz tarafından okunur.

Sloganların spikerlerimiz tarafından okunması 400,00 TL. Hem de tek cümle olarak değil, vereceğiniz bir metnin tamamını parti müziğinize uyumlu bir biçimde seslendiriyoruz.
Adaya özel yapılacak olan beste ve şarkı çalışmaları tüm kampanya boyunca talep ettiğimiz ücret 3,450,00 TL.‘dır.

Not: Yapılacak olan tüm çalışmaların ücretlerinin % 50’si peşin olarak alınır. Kalan tutar projenin bitmesine müteakip ödenir.

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası