seslendirme

Santral Seslendirme Programları Nelerdir?

Santral Seslendirme Programları Nelerdir?

Her türlü santrale uyumlu, santral seslendirme programları kullanımı oldukça kolay ve ses kayıtları almanıza olanak sağlayan programlardır. Sektörün seçkin ve en çok tercih edilen markaları arasında yer alan, Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink, Bulut Santral, Türk Telekom Sanal Santral gibi size önereceğimiz programlar ile kendinize ait amatör kayıtlar hazırlayabilir ve bu kayıtlarla santral cihazlarınıza ses verebilirsiniz. Santral seslendirme programları ile Çağrı merkezi Anons, Call Center Anons, 444 ve 0850’li hat santral anons seslendirme başta olmak üzere dilerseniz fon müziği de ekleyebilir ve müzikli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ancak hatırlatmakta fayda var hazırladığınız kayıtlar yüksek teknoloji ve stüdyo ortamı gerektiren profesyonel santral seslendirme kayıtlarından çok daha amatör olacaktır.

Amatör santral seslendirme kaydı hazırlamak için öncelikle ihtiyacınız olan bir laptop bilgisayar daha sonra bu bilgisayara kuracağınız ses kayıt yazılımları ile kendi santral seslendirme programı ve mikrofonunuz aracılığı ile hazırladığınız santral metinleri doğrultusunda anonslarınızı hazırlayabilirsiniz. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık ev ortamında dahi olan biri artık kolaylıkla ses kaydı hazırlayabilir hale gelmiştir. Tabii ki, bu ses kaydedici seslendirme programları seçimine gelince iş birazda profesyonellik gerektirmektedir. Kullanımı kolay sade bir arabirime sahip ve ev ortamında dahi kolaylıkla kullanabileceğiniz ses kayıt programlarını sizler için listeledik.

1- WavePad
2- i-Sound Recorder 7
3- RecordPad
4- PreSonus Studio One 3
5- Mixcraft 8
6- Audacity
7- Zynewave Podium
8- Ardour
9- Easy Hi-Q Recorder
10- VirtualDJ Free

Eğer santral seslendirme programı ihtiyacınız var ise size ilettiğimiz bu 10 yararlı program ile santral seslendirme anonsları oluşturabilir, santral anonslarınızı düzenleyebilir, santral anonslarınıza fon müzikleri, bekletme müzikleri ekleyebilir. Profesyonel olmasada amatör bir şekilde kendinize ait santral anonslarınızı hazırlayabilirsiniz.

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası