seslendirme

Reklam Prodüksiyon Nedir?

Reklam Prodüksiyon Nedir?

Seslendirme, en kısa anlatımıyla yayın unsurlarındaki karakterlere ses veren veya metinleri okuyarak kendi sesiyle metine hayat verme sanatıdır. Bu işi yapanlara ‘sesçi’, ‘perforeci’ gibi garip isimler takılsada, aslında seslendirmen, anlatıcı, voice over gibi sıfatlar kullanılmaktadır.

Bizi, yerel, bölgesel veya ulusal, radyo ve televizyonlar için A dan Z’ye seslendirme hizmetleri veren çözüm ortağınız olarak görün. Sizlere sunduğumuz hizmetlerle produksiyon yükünüzü azaltırken, sizleri zamandan kazandırıyoruz.

Seslendirme Cast bölümü altındaki menülerden, bay bayan, türkçe, ingilizce, almanca ve fransızca dillerindeki seslendirmen kadromuz sizin için büyük titizlikle çalışmalarını gerçekleştirerek, size belirtilen zamanda teslim eder.

Kurulduğumuz ilk günlerde, “Medyadaki Sesiniz” sloganını seçmemizdeki en önemli ve belirgen özellikler; Reklam seslendirme, Jingle seslendirme, Haber seslendirme, radyolara yönelik Top liste program seslendirme’leri (Top40 veya Top10), Santral (IVR) Seslendirmeleri, Fragman seslendirme’leri, Perfore seslendirme’leri gibi çok yönlü seslendirme hizmetlerini My Produksiyon’un tek bir çatı altında müşterilerine sunmasıdır.

Teknolojinin en son olanaklarından faydalanılarak hazırlanan reklam seslendirme ve produksiyonlarınız, siz metni bize ulaştırdıktan 1 gün sonra hazırlanır. Hazır hale gelen reklamlarınızı dilersiniz sitemize giriş yaparak, dilerseniz e-mail yoluyla teslim alabilirsiniz.

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası