Mağaza Seslendirme Nedir? Neye Yarar?

Mağaza Seslendirme Nedir? Neye Yarar?

Yapılan araştırmalar gösteriyorki, kişilerin ruh halini pozitif yönde etkileyen en kolay yöntem müzik. Buradan haraketle müşterilerinizle günboyu iletişim halinde olacağınız mağazacılık anlayışı ile çalışanlarınız motivasyonunu arttırarak müşterilerinizi gülümseleten bir şekilde mağazacılık yapmak istermisiniz?

Sizin belirleyeceğiniz, beğendiğiniz şarkılardan oluşan şarkı listesi ile mağazınız açık kaldığı sürece açık olacak bir radyo. Öyle ki dilerseniz saatbaşı haberlerinde mağazanızdaki haberleri, reklam kuşaklarıyla mağazanızda tanıtmak isteyeceğiniz, kampanyalar, indirimler ve çok özel fırsatları size özel hazırlayacağımız Jingle’larla müşterilerinize anında ulaştırabilirsiniz.

Dilerseniz size özel bu radyoyu firmanızın internet sitesi üzerinden 24 saat aralıksız yayına da geçirebiliriz.

Türkiye’de ilkleri müşterilerine sunan My Produksiyon aracılığıyla Türkiye’de ve Ingiltere’de birçok mağaza mağaza içi radyomuz ile artık müşterileriyle daha kolay iletişim kurabiliyor.

Peki nedir Mağaza Seslendirmesi ve Radyoculuğunun avantajları?

  1.  Kampanya, Indirim ve Fırsat Ürünlerinizi hızlı ve etkili bir biçimde müşterilerinize ulaştırırsınız.
  2.  Reklama harcamanız gereken, maliyet, enerji ve zaman en aza iner.
  3.  Mağazanıza özel Jingle, Reklam ve Haber kuşaklarıyla marka değeriniz artar.
  4.  CD’lerin takılması yada yaşanabilecek teknik sorunları en aza indirirsiniz.
  5.  Profesyonel Radyonuzdaki yüksek ses kalitesi çalışanlarınızın motivasyonu artar.

Mağaza Radyo, Mağaza Seslendirme ve Mağaza Reklamcılığı için tek yapmanız gereken bize telefon veya email ile ulaşmak ve detaylar konusunda bilgi sahibi olmak. Bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Etiketler: mağaza müzikleri, mağaza anonsları, mağaza radyo, mağaza seslendirme, mağaza anonsu, mağaza sesi, mağaza müziği, mağaza reklam, mağaza şarkı, mağaza şarkıları, mağaza yabancı müzik, mağaza türkçe muzik, mağaza dünya müziği, mağaza müzikleri 2011, mağaza müzikleri 2012, mağaza müzikleri 2013, mağaza müzikleri 2014, mağaza müzikleri 2015, mağaza müzikleri 2016, mağaza müzikleri 2017,  mağaza müzikleri 2018, mağaza müzik sistemleri, mağaza müzikleri, mağaza radyosu, mağaza otomasyon, mağaza ses sistemleri, mağaza seslendirme, mağaza anonsu, mağaza anons sistemi, mağaza anons örnekleri, mağaza içi müzik yayını, mağaza içi seslendirme, mağaza içi reklam, mağaza içi tanıtım, mağaza içi anons sistemi

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası