seslendirme

Tanıtım Filmi Seslendirme

Tanıtımm Filmi Seslendirme

Tanıtım Filmi Seslendirme ihtiyacınız mı var?Tanıtım Filmi Dublaj
Seslendirme sektörü içinde uzun zamandır faaliyet göstermekte olan firmamız tanıtım filmlerinin seslendirilmesinde de aynı kalite ve özenle hizmet vermeye devam etmektedir. Tanıtım filmlerinin kurumların, firmaların ve markaların kendini tanıtmasında adeta bir kimlik niteliği taşıyor olmasının bilincinde olan firmamız tanıtım filmi seslendirme çalışmaları için nitelikli bir çalışmayla en iyi seslendirmeyi ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Tanıtım filmlerine yönelik seslendirme hizmetlerimizden yararlanan firmaların ve markaların kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtan, tanıtım içeriğiyle film olarak hazırlanmış olan görsellere en uygun şekilde bu görsellerin altını dolduran seslendirme çalışmalarımızla projeleri tamamlayarak siz müşterilerimize sunulmasını sağlıyoruz. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Yabancı Dil Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce Tanıtım Filmi Seslendirme, Yabancı Dil Tanıtım Filmi SeslendirmeAlmanca Tanıtım Filmi Seslendirme ve Fransızca Tanıtım Filmi Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde Tanıtım Filmi Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Peki nedir Tanıtım Filmini bu denli önemli yapan? Örneğin, Türkiye pazarında oldukça iyi tanınan ve herkes tarafından bilinen bir markasınız ancak Bulgaristan’da sizi sektörünüzü tanıyanlar dışında bilen pek yok işte bu anda devreye Tanıtım Filmi giriyor. Hedef kitlenize yönelik, markanızı ve pazarınızı aydınlatmak kendinizi sizi hiç tanımayanlara izah etmek bu şekilde mümkün olabiliyor. Seslendirme sanatçılarımız kendi ülkelerinde en bilinen ve tanınan seslerden oluşmaktadır, bu nedenle hazırlattığım çalışma güzel olur mu? Teleffuzu veya vurgusu istediğim gibi olacak mı gibi sorular sizi endişelendirmesin. Bize ulaştırdığınız metinlerin tamamı seslendirme sanatçılarımıza kayıt aşamasında notlar halinde aktarılmakta ve özellikle Türkçe kelimelerde neredeyse hiç hatasız kayıt alabilmekteyiz.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Yabancı Dil Tanıtım Filmi Seslendirme çözümlerimizde İngilizce, Almanca ve Fransızca’yı takip eden diğer popüler dilleri şu şekilde sıralamak mümkün. Rusca Tanıtım Filmi Seslendirme, Arapça Tanıtım Filmi Seslendirme, Farsça Tanıtım Filmi Seslendirme sizde hedef kitleye yönelik talep ettiğiniz ülkenin en popüler seslendirme sanatçıları ile Tanıtım Filmi Seslendirme hizmeti alabilir. Marka gücü ve tanınabilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Tanıtım Filmi Prodüksiyon Çözümleri

Seslendirme sektörü içinde uzun zamandır faaliyet göstermekte olan firmamız tanıtım filmlerinin seslendirilmesinde de aynı kalite ve özenle hizmet vermeye devam etmektedir. Tanıtım Filmi Seslendirme kurumların, firmaların ve markaların kendini tanıtmasında adeta bir kimlik niteliği taşıyor olmasının bilincinde olan firmamız Tanıtım Filmi Videosu seslendirme çalışmaları için nitelikli bir çalışmayla en iyi seslendirmeyi ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Tanıtım filmlerine yönelik seslendirme hizmetlerimizden yararlanan firmaların ve markaların kurumsal kimliklerini en iyi şekilde yansıtan, tanıtım içeriğiyle film olarak hazırlanmış olan görsellere en uygun şekilde bu görsellerin altını dolduran seslendirme çalışmalarımızla projeleri tamamlayarak siz müşterilerimize sunulmasını sağlıyoruz.

Tanıtım Filmi Seslendirme ve Tanıtım Filmi Prodüksiyon

Etkileyici Sesler Fark Yaratır!
Tanıtım filmlerinde elde etmiş olduğumuz başarıların çok büyük bir payı seslendirme görevini yerine getirmekte olan profesyonel ekibimizden gelmektedir. Özellikle tanıtım filmlerinin kendine has ses tonu ve havasının en iyi şekilde yansıtılmasını sağlamak amacıyla Kurumsal Firma Filmi kurumun ve markanın değerlerini hiçbir şekilde profesyonellikten uzak tutmayacak bir biçimde hizmet veriyoruz. Ses altyapı imkanlarında teknolojinin sunmuş olduğu tüm üst düzey donanımları kullanmakta olan firmamız bu alanda talep edilen ihtiyaçların karşılanmasında yüksek başarı yüzdesiyle hizmet vermektedir.

Tanıtım Filmi Dublaj Neler Yapıyoruz?

 • Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Şirket Tanıtım Filmi Prodüksiyon
 • Firma Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Tanıtıcı Reklam Seslendirme
 • Firma Tanıtım Videosu
 • Şirket Tanıtım Filmi
 • Yabancı Dil Tanıtım Filmi
 • Tanıtım Filmi Dublaj
 • Tanıtım Filmi Montaj
 • Tanıtım Filmi Kurgu
 • İngilizce Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Almanca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Fransızca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Sesli Mesaj Seslendirme
 • Ürün Tanıtım Filmi Seslendirme
 • TV Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Youtube Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Video Film Prodüksiyon
 • Animasyon Tanıtım Filmi
 • Çoklu Dil Tanıtım Filmi

Seslendirme hizmetlerinin tamamında sunduğu kaliteye ve çalışmaların teslimindeki hızına bakıldığında en iyi şekilde hizmet vermekte olan firmamız sektörün en uygun fiyatlarını sunabilmektedir. Müşterilerimizin tanıtım filmleri için talep etmiş olduğu seslendirmelerin yapımında da firmamızın bu kuralını bozmayarak en uygun fiyatlarla en kısa sürede seslendirmelerin sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz. Tanıtım Filmi Seslendirme için bu filmlerin ücretlendirilmesi noktasında belirli etkenler dikkate alınmasına rağmen bütün projeler için geçerli olan standart bir fiyattan da söz etmek mümkün olmamaktadır. Firma olarak Firma Tanıtım Filmi gibi projelerdeki seslendirmelerde tanıtım filmlerinin uzunluğuna bağlı olarak ortaya çıkan seslendirme metinlerinin uzunluğuna göre bir fiyat belirlemesi yapıyoruz. Bizlere seslendirme metinlerinizi ulaştırmanızı takip eden çok kısa bir süre içinde teslimini gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmaların kusursuz şekilde teslim edilmesi, en iyi ses altyapı donanımları ile hazırlanmış olması gibi etkenler ise hiçbir ekstra ücret talebine bağlı kalmadan doğrudan sizlere sunulmaktadır. Bu sayede seslendirme sektöründe sayısı hızla artmakta olan firmalardan bağımsız bir şekilde kaliteli hizmet almanın keyfini de yaşayabilirsiniz. Tanıtım Filmi Seslendirme ve Prodüksiyon kurumu en iyi şekilde yansıtıyor olması için profesyonellikle harmanlanarak düzenlenmiş bir ses kalitesine ulaşmada firmamız tüm teknik altyapılarını bu projelere bırakarak en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Tanıtım Filmi Seslendirme ve ProdüksiyonMy Produksiyon olarak çok uzun süredir yürütmekte olduğumuz seslendirme projelerin yapımında ilk kurulduğumuz günden bu yana seslendirme çalışmaları için taleplerinin karşılığını daha önceden alamamış müşterilerimizin tüm istediklerini bulabileceği bir firmayı ortaya çıkarmak amacıyla gayret gösteriyoruz. Müşterilerimizin tüm taleplerinin karşılanması temeli üzerine oturtmuş olduğumuz seslendirme hizmetlerimizin tamamında her türlü isteğe olumlu yanıt verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Bununla ilgili olarak Kurumsal Tanıtım Videosu talebiyle seslendirme desteği almak üzere bizlerle iletişime geçmiş olan müşterilerimiz için Türkçe seslendirmelerin dışında yabancı dildeki seslendirmelerde de hizmet verebiliyoruz. Özellikle dünyaya açılma isteğinde olan ve tanıtımlarını yabancılar tarafından da seyredilebilecek şekilde düzenletmek isteyen firma ve markalar için sağladığımız bu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde tam olarak hayal etmiş olduğunuz seslendirmenin tanıtım filmlerinize eklenmesi için aracı oluyoruz. Seslendirme kalitesi ve hizmetlerin hızı noktasında hiçbir tereddüde sahip olmanıza engel olan firmamızın hizmetlerinden yararlanırken tek düşünmeniz gereken şey seslendirme metinlerinin kurumsal yapınızı en iyi şekilde yansıtan cümlelerden seçilmesi olacak.

Tanıtım Filmi Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile Tanıtım Filmi Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Yabancı Dil Tanıtım Filmi ve Tanıtım Film Dublajı konularında yılların verdiği tecrübe ile sizlere her zaman olduğu gibi en iyiyi sunmaya devam ediyoruz. Çoklu dil tanıtım filmi seslendirme çalışmalarınız için çekimden seslendirme aşamasına, seslendirmeden prodüksiyon aşamasına kadar tüm ekibimiz titiz bir şekilde en iyiyi sizlere sunmayı amaçlıyor. Kurumsal Tanıtım Filmi hizmetlerimizden yararlanmak için bizi hemen arayın!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Tanıtım Filmi Dublaj Çözümleri

Çalışmanızın uzunluğu içerisinde kaç adet dublaj seslendirme olduğu veya kaç dilde hazırlanacağı bizim için hiç sorun değil. Tanıtım Filmi Dublaj konusunda uzman olan seslendirme sanatçılarımız Tanıtım Filminizi gerekirse süre bazında senkronize ederek gerekirse de dudak oturtma senkronizasyonu ile hazırlayarak olabilecek en mükemmel görüntü ve ses kalitesinde sizlere ulaştırmaktadır.
Firmanız için düşündüğünüz, Tanıtım Filmi Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Tanıtım Filmi Dublaj çalışmasının bir alt kolu olan Tanıtıcı Reklam konusunda da çözümlerimizi müşterilerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Tanıtıcı Reklam aracılığı ile TV kanallarında yayınlamayı planladığınız ürün, kampanya yada firma tanıtımlarınızı, tercih ettiğiniz dil ve seslendirme sanatçıları doğrultusunda hazırlayarak size yayına hazır halde teslim etmekteyiz.
Kaliteli reklam prodüksiyon ekibimiz, metin yazarlığından, seslendirme aşamasına, eslendirme’den post prodüksiyon aşamasına kadar titizlikle markanızı zirveye çıkarmak için çalışıyor.

Televizyon Tanıtım Filmi Seslendirme ve Firma Tanıtım Filmi adına aradığınız tüm çözümler My Prodüksiyon’da! Uzun yıllardan beri edindiğimiz tüm bilgi ve birikimi Firma Tanıtım Filmlerini en mükemmel ses ve görüntü kalitesine odaklı hazırlamaya, markanızı zirveye çıkaran yapımlara imza atmaya devam ediyoruz. Şirketiniz için düşündüğünüz Şirket Tanıtım Filmi çalışmalarınızı kısa sürede en yüksek kalitede teslim ediyoruz.
Firma Tanıtım Filmi çözümlerimiz için tercih ettiğiniz uzunluk doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Dublaj Seslendirme alanınında Televizyon ve Sinema Dublajı konusunda deneyimli ekibimiz Dublaj Seslendirme çalışmalarınızı büyük bir titizlik ve süratle gerçekleştiriyor. Yabancı Dil Dublaj Seslendirme tıpkı Türkçe Dublaj Seslendirme başlığında olduğu gibi markanıza en yakışacak ses seçimi ile başlayarak çalışmanız içerisinde dialog gerektiren bölümler yer alıyorsa, samimi ve sıcak tonlamalar ile çalışmanıza sempati ve dinamizm kazandırıyor.
Dublaj Seslendirme çözümlerimiz için bize günün herhangi bir saatinde çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Tanıtım Filmi Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Tanıtım Filmi Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1456 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!