seslendirme

İngilizce Seslendirme | İngilizce Dublaj | Reklam

İngilizce Seslendirme ve İngilizce Dublaj

İngilizce seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?İngilizce Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Dil, bizim yaşam kaynağımız, benimsemiş olduğumuz dil ile ifade ederiz ve o dil anadilimizdir, bizimle bütünleşir. Düşüncelerimiz, mimiklerimiz, duygusallığımız, sevgimiz, sinirli halimiz ve de daha her ifademiz kelimelere ruh katar, canlandırır. Seslendirmelerde de bu ruhu katmak önemlidir. Yani rol değil de bizzat yaşıyormuş gibi ifade etmek gerekmektedir. Televizyon seyrederken bazen kendimizi bütünüyle kaptırır, dalarız, sanki içindeymiş gibi, yaşıyormuş gibi. Ya da reklamları seyrederken müzik, hareketli canlandırmalar öyle çok hoşumuza gider ki, bittikten sonra da tekrarlar, sürekli söylemeye devam ederiz. Çünkü çok hoşumuza gitmiştir. Seslendirmelerde de bunu yapmak, yaşamak, ruh katmak, hoşumuza giden bir tarafını bulmak gerekmektedir. Yabancı bir dil biliyorsak, bu seslendirme daha zevkli, tatlı bir hal alabilir. En çok bilinen ve de kullanılan dil İngilizce olduğu için, iletişim aracımız, sesimiz, ruhumuz, düşüncelerimizin ortaya çıkışı, bizi ifade eden her şey, bütünümüzdür.

Dünyanın en yaygın ve geçerli dili Amerikan İngilizcesi Seslendirme en profesyonel isimler ile My Prodüksiyon’da. Farklı sesleri, telaffuzları duymak, onları söylemeye çalışmak, çok güzel ve özel bir yetenektir, hele İngilizce seslendirme, oradaki ruhu, seslerin çıkış tılsımlarını yakalamak, bir yaşam tadı katmak, yaşamak, sevmek, bedenle ifadeleri bütünleştirmek gerekmektedir.
İngilizce Dilinde SeslendirmeBir İngilizce seslendirme yaparken, metni olduğu gibi, kitap okur gibi seslendirmek yerine, o metinde yaşanan olayı, nerede, nasıl, kimle yaşandığını veya zaman olarak tarihsel bir olay mı, günlük yaşanan olaylar mı, dram mı, komedi mi vb. örnekler çoğaltılabilir, anlamak lazımdır. Sanki bir film sahnesi gibi, o yaşanan, seslendirilen sahneyi, olayı kavramak, anlamak, o anın mimiklerini, telaffuzlarını yaşayarak canlandırmak gerekir. Herşeyden önemlisi İngilizce seslendirme yaparken canlılık kazandırmak, karşıdakine sanki yaşanıyormuş gibi veya o heyecanı, olayı hissediyor gibi canlılık, aksiyon, heyecan, ruh katmak, yaşamak gerekir.

Seslendirmeler birçok yerde kullanılır; film seslendirme, çizgi film, hikâye, tanıtım filmi, reklamlar, radyo veya TV reklamları, duruma göre bayan, bay, çocuk seslendirme, belgesel seslendirme, haber seslendirme, kitap seslendirme, santral seslendirme, mağaza anonsları seslendirme, dinlenme tesisi anonsu seslendirme, turistik bölgelerde ve daha birçok alanda seslendirme yapılabilir. Seslendirmelerin yapılacağı alan geniş olduğu için, iş olarak profesyonel kişiler seçilerek, en iyisi yapılmaya çalışılmaktadır. İngilizce seslendirme de özellikle anadili İngilizce olan ve İngilizceyi kendine iş aracı olarak kabul etmiş; öğretmen, tercüman gibi meslek edinmiş kişilerle çalışılmaktadır.

İngilizce Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • İngilizce Reklam Seslendirme
 • İngilizce Santral Seslendirme
 • İngilizce Tanıtım Filmi Seslendirme
 • İngilizce Mağaza Anons Seslendirme
 • İngilizce Haber Seslendirme
 • İngilizce Perfore Seslendirme
 • İngilizce Jingle Seslendirme
 • İngilizce Seçim Seslendirme
 • İngilizce Yabancı Dil Seslendirme
 • İngilizce Animasyon Seslendirme
 • İngilizce E-Kitap Seslendirme
 • İngilizce DJ Jingle Seslendirme
 • İngilizce Tesis Anonsu Seslendirme
 • İngilizce Sesli Mesaj Seslendirme
 • İngilizce Medikal Seslendirme
 • İngilizce Belgesel Seslendirme
 • İngilizce Sponsorluk Seslendirme
 • İngilizce IVR Seslendirme
 • İngilizce Eğitim Filmi Seslendirme
 • İngilizce Santral Anons Seslendirme

Profesyonellik sese, dile yansımalıdır, onun için o dille yoğrulmuş, yaşamış olması, şivesini, o dilin stilini yansıtması çok önemlidir. Tabi ki illa anadili İngilizce olması şart değildir, İngilizce evrensel bir dil olduğu için bu dili anadili gibi benimsemiş ve anadili gibi konuşabilen insanlarda vardır, neden bu kişiler İngilizce seslendirme yapamasın. Bu kişilere de birçok alanda şans verilmiş ve bu yetenekli kişilerle profesyonel olarak birçok çalışmalar yapılmış ve de beğenilerek kabul edilmiştir.

Her şey emek ister. Tarlaya tohum ekilmesi gibi, mahsul elde edilinceye kadar birçok safhadan, çalışmadan geçer. İngilizce Yabancı Dil Seslendirme DublajUstalıkla emek birleşince mahsul ortaya çıkar, bu da emeğin sesidir. Suyun sesi ruhu dinlendirir, yaradılış gereği her varlık da bir ses vardır. Ruhun sesini dinle, seslendir. İngilizce anons yaparken, o kişi ol, o kişinin yerine koy kendini, sesin yaşasın, bütünleşsin olayla. Küçükken Bill Cosby’i izlerdik, İngilizcemiz ileri derecede değildi ama onun ses tonu, olayları ustaca, yaşayarak canlandırması, şivesi, mimikleri, telaffuzları bizi bütünüyle filme bağlar, filmi bütünüyle anlar, İngilizceyi de kendiliğinden öğrenmiş olurduk. Ama severek izler, anlamlandırır, farklılık kazanırdık. Ruh katmak, profesyonelleştirir, hitap ettiği kişi sayısını arttırır, sevgiyi, beğeniyi getirir. Emeğe ruh katalım, ustalaşmak için çabalayalım.

İngilizce Seslendirme

Amerikan İngilizcesi (American English, en-US) veya Amerikanca, İngilizcenin çoğunlukla ABD’de konuşulan lehçelerinin bütünüdür. Dünyada ana dili İngilizce olanların yaklaşık üçte ikisi Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamaktadır. İngilizce ABD’deki en yaygın dildir. Amerikan Hükûmeti’nin federal düzeyde resmî dili olmamasına karşın hükûmetin de resmi dili İngilizcedir. ABD’deki 50 eyaletten en az 28’i İngilizceyi resmî dil kabul etmiştir.

En Popüler
Yabanci Dil Seslendirme

İngilizce Seslendirme Çözümleri

İngilizce Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan İngilizce Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu İngilizce Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!