seslendirme

E-Book E-Kitap Audiobook Seslendirme

E-Kitap Seslendirme

E-Kitap Seslendirme Seslendirme ihtiyacınız mı var?E-Kitap Seslendirme
Yıllardır kitap seslendirme alanında başarılarımıza başarılar katmaya devam etmekteyiz. Bu noktada işimizdeki başarımız, profesyonel bir ekip ile birlikte çalışmaktan kaynaklanmaktadır. İşimize vermiş olduğumuz önem ile de bu profesyonellik birleştiğinde ortaya kaliteli bir hizmet çıkıyor. Kitaplar bizleri farklı dünyalara götüren ve gündelik hayatın derdinden, tasasından biraz da bizleri çeken muhteşem özelliklere sahiptirler. Kitapları okurken, okuduğumuz kitabı bir iç ses ile okuruz. Ve verilen duygular bu iç sesin sayesinde gerçekleşir. Bu iç ses, yazarın okuyucuya kitabı aktarış dilidir. Anlaşılır, yalın bir şekilde size bunu aktarabilen profesyonel ekibimiz kitap seslendirme işinde ne kadar başarılı olduğunu sizlere göstermektedir. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

E-Kitap Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

E-Kitap Seslendirme

Yabancı Dil E-Kitap Seslendirme

E-Kitap Seslendirme Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce E-Kitap Seslendirme Seslendirme, Yabancı Dil E-Kitap SeslendirmeAlmanca E-Kitap Seslendirme Seslendirme ve Fransızca E-Kitap Seslendirme Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde E-Kitap Seslendirme Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Peki nedir E-Kitap Seslendirmeve onu bu denli önemli yapan? E-Kitaplar gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın jer alanına girmiş durumda, cep telefonları, tablet bilgisayarlar, ipod ve ipadler, dizüstü yada bilinen isimleri ile laptoplar. Bu kadar fazla iletişim aracı varken ve hayatımıza girmişken hali ile elektronik kitaplarda okuma alışkanlığı ile teknolojiyi biraraya getirmiş durumda. Sesli Kitaplar bilinen kitapların aksine okuma gerektirmez çünkü onu zaten size sesli olarak aktaran bir seslendirme sanatçısı vardır. Kitabı gözlerinizle takip etmeniz gerekmez, duymanız yeterlidir. İngilizce, Almanca ve Fransızca gibi kaynağı hangi dil olursa olsun, yabancı dil e-kitap seslendirme çözümlerimizle sizlerleyiz. Kitabınızı türkçeleştirip seslendiriyoruz. İşte en çok tercih edilen yabancı dil e-kitap çözümlerimiz.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Yabancı Dil E-Kitap Seslendirme Seslendirme çözümlerimizde İngilizce, Almanca ve Fransızca’yı takip eden diğer popüler dilleri şu şekilde sıralamak mümkün. Rusca E-Kitap Seslendirme Seslendirme, Arapça E-Kitap Seslendirme Seslendirme, Farsça E-Kitap Seslendirme Seslendirme sizde hedef kitleye yönelik talep ettiğiniz ülkenin en popüler seslendirme sanatçıları ile E-Kitap Seslendirme Seslendirme hizmeti alabilir. Marka gücü ve tanınabilirliğinizi arttırabilirsiniz.

E-Kitap Seslendirme Çözümleri

Kitap seslendirmenin ilk kuralı, kitabı seslendiren kişinin kitabı yalnızca seslendirmek amaçlı işini yapması değil aynı zamanda duygularını da işine yansıtmasından geçer. Bu nedenle Sesli Kitap Seslendirme çalışmaları diğer alanlara göre daha çok sabır ve emek isteyen bir iştir. Belirli püf noktalardan oluşur. E-Kitap Seslendirme yapılırken işin orta yolunu bulmak gerekir, ne çok abartılmalıdır ne de düz yazı gibi olmalıdır. Tiyatro tiradı gibi belirli yerlerde kahkaha atmalı, belirli yerlerde ağlamalı, belirli yerlerde gülen birisi olmak bu işin püf noktasıdır. Bu duyguların hepsinin okuyucuya aktarılması gerekilir. Bizler bu zorlu ve ama çok keyfi aldığımız hizmeti sizlere sunmakta ve hakkıyla yapmaktan çok gurur duyuyoruz. Kitap alırken nasıl önsözü okuyorsunuz, yazarına ve belirli diğer özelliklerine bakarak kitabı almaya karar veriyorsanız aynı şekilde sesli kitaplarda da seslendirmelerimiz sizlere sesli bir şekilde sunulacak ve kitabın duygularına kapılacaksınız.

Kitap Seslendirmenin Kuralları!
Ülkemizde özellikle göre engelli bireyler için kitap okuma hatları bulunmaktadır. Konuşan kitap olarak da isimlendirilen bu kitaplar onlar için büyük anlam taşımaktadır. Aynı zamanda günümüzde internetten kitap okuma oranları da giderek artıyor. E-Kitap yani Elektronik Kitap olarak geçen bu uygulamalarda sesli kitaplara yer veriliyor ve online olarak kitap okumak isteyen dinleyiciler bu seçenekten faydalanıyor. Zamanın çok önemli olduğu günümüzde, seyahatlerde, toplu taşıma araçlarında, ses dinleticisini kullanarak internetten kitap okuyabilirsiniz. Bu çalışmalar pek çok kişinin de dikkatini çekmekte.

E-Kitap Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • E-Kitap Seslendirme
 • Elektronik Kitap Seslendirme
 • Görüntülü E-Kitap Seslendirme
 • Masal Kitapları Seslendirme
 • Çocuk Masalları Seslendirme
 • E-Kitap Video Prodüksiyon
 • Elektronik Kitap Animasyon Filmi
 • Elektronik Kitap Video Seslendirme
 • Sesli Kitap Anonsu
 • Çocuk E-Kitap Seslendirme
 • İngilizce E-Kitap Seslendirme
 • Almanca E-Kitap Seslendirme
 • Fransızca E-Kitap Seslendirme
 • Çocuk Kitapları Seslendirme
 • Kitap İle Öğrenme Seslendirmesi
 • Eğitici Kitap Seslendirme
 • Youtube E-Kitap Seslendirme
 • E-Kitap Video Film Prodüksiyon
 • Animasyonlu E-Kitap Seslendirme
 • Kitapçık Seslendirme

Sesli kitap günümüz yaşam şartına ve teknolojisine en uygun olan etkinliklerden biridir. Ders kitaplarında dahi, elektronik kitap okuyucuları günden güne aktarılmaktadır. Bu nedenle bizlerde sizler için kitap okuma programları geliştirmekte ve teknolojiye ayak uydurmaktayız. Bu sayede zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize katkı sağlıyoruz. Büyükler gibi çocuklar içinde tasarlanan sesli çocuk kitapları bulunmaktadır.

E-Kitap Seslendirmeleri

Türkiye’nin en iyi yayınevlerinden çıkan çocuk kitaplarını sesli kitap okuma çalışmamız ile oluşturuyor ve çocukların kitap okuma alışkanlığı kazanmasına katkı sağlıyoruz. Bu noktada bizlerle bağlantı kurmak adına iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sesli kitaplarımızın fiyat bilgileri çeşitli nedenlere bağlı olarak değişebilir. Bunlar;
-Seçmiş olduğunuz ses rengine, amaçlarına ve kelime sayısına göre
-Kelime başına ücretlendirme olduğundan dolayı kelime sayısının artması ile indirimlerimiz de söz konusu olmaktadır
Fiyat bilgisi için de yine bizlerle iletişime geçmenizi öneririz. Seslendirme çalışmalarımızda profesyonel kadromuz sayesinde sizlere destek olmaktayız. Kitap okumak paha biçilemez bir eylemdir, fakat bu eylemi gerçekleştirememek için sebepleriniz varsa dinlemek siziz için daha eğlenceli olabilir. İsterseniz roman, isterseniz mesleki kitap isterseniz hikâye, öykü, dini vb. çeşitli türlerde hangisini dinlemek isterseniz bizler sizlere o alanda hizmet sunmaktayız. Kitaplarımız arasında klasikler, yeni çıkan popüler kitaplar olmak üzere güncel kitaplarda mevcuttur.

E-Kitap Seslendirme Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile E-Kitap Seslendirme Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Yabancı Dil E-Kitap Seslendirme! Elektronik Kitap içeriğiniz ne olursa olsun, ister çocuklara yönelik e-kitap seslendirme, ister firmalara yönelik bilgi vermeyi amaçlayan sesli kitapçık seslendirmeleri… My Prodüksiyon en iyi seslendirme sanatçıları ile tam 63 dilde e-kitap seslendirme çözümleri ile sizlerle!

En Popüler
Yabanci Dil Seslendirme

E-Kitap Seslendirme Çözümleri

Teknolojinin hayatımıza girdiği her alanda okuma alışkanlıklarının verdiği haz bizlerle olmaya devam ediyor. Herşeyin nano teknoloji olarak nitelendirilen boyutlarının küçülerek işlevselliğinin artması durumu, kitaplar için de geçerli. Kitaplarda elektronik kitap yani e-kitap formunda hem işlevsellik olarak bir hayli özellik kazanmış hem de boyut olarak küçülmüş durumda. Her türlü E-Kitap Seslendirme çözümü ile sizlerleyiz.
Planladığınız, E-Kitap Seslendirme Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz pratik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

E-Kitap Seslendirme tüm çalışma bittikten sonra oldukça keyifli bir süreci de beraberinde getiriyor. Örneğin aracınızla trafikte sıkıldığınız ve bunaldığınız anlarda bir E-kitap kurtarıcınız olabilir. Gözlerinizle takip etmek zorunda olmadan sadece duyarak ve dinleyerek elektronik kitap keyfini sizde yaşabilirsiniz. Elektronik Kitaplara Yönelik seslendirme çözümlerimizde en seçkin isimler sizlerle.
Kaliteli reklam prodüksiyon ekibimiz, metin yazarlığından, seslendirme aşamasına, seslendirme’den prodüksiyon aşamasına kadar titizlikle markanızı zirveye çıkarıyor.

Firmalar ve Markalara yönelik kitap seslendirme boyut anlamında daha kısa ve bilgi verici olduğu için Kitapçık Seslendirme adı ile anılır. Bu bir ilaç şirketinin, bir ilaca yönelik kullanım aşamalarını anlatan bir seslendirme çalışması olabilir yada büyük bir uçak terminalinde bagaj yüklemesini nasıl yapacağınızı anlatan yine bilgi vermeyi amaçlayan bir elektronik kitapçık olabilir. Firmalara yönelik kitapçık seslendirme çözümlerimizin tamamı için bize ulaşabilirsiniz.
Firma E-Kitap Seslendirme çözümlerimiz için tercih ettiğiniz süre doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Yabancı dilden Türkçe’ye çevirisini yapacağınız eserlere yönelik, Youtube’da çocuklara yönelik video animasyon tarzında hazırladığınız bir sesli masal seslendirme çalışmasına yönelik yada firmalara yönelik bilgi vermeyi amaçlayan kitapçık seslendirme çözümlerimizle sizlerleyiz. 63 yabancı dil seslendirme sanatçılarımızın bizlere kattığı büyük güçle çalışmanızı global anlamda duyurmaya imkanına sahipsiniz, detaylar için bize ulaşabilirsiniz.
Dublaj Seslendirme çözümlerimiz için bize günün herhangi bir saatinde çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!