seslendirme

DJ Jingle | Jingle Seslendirme | Örnek

DJ Jingle Seslendirme Seslendirme

DJ Jingle Seslendirme ihtiyacınız mı var?DJ Jingle Seslendirme Seslendirmesi
Hayatın ritminin merkezinde bulunan müzik için genellikle radyolar tercih edilmektedir. Teknoloji ne kadar gelişmiş olsa da internet hayatımızın merkezinde bulunsa da radyoların ayrı bir yeri bulunmaktadır. Günümüzde birçok radyo FM bandından yayın yaptığı gibi aynı zamanda internet platformunda da yerini almış durumdadır. Radyoları bu kadar çekici kılan ve birçok kitle tarafından takip edilir hale getiren en önemli husus DJ’lerdir. Özellikle Radyo DJ’leri ve Club DJ’leri son derece dikkat çekicidir. Adeta radyonun veya kulübün bütün potansiyeli ve enerjisi DJ’lerin üstünde toplanmış durumdadır. Müziklerin girişi müziklerin devamı dinleyicinin nabzını tutmak ve tempoyu hiçbir zaman düşürmemek radyo ve Club DJ’leri için son derece önemlidir. Referanslarımızı görüntüleyin

DJ Jingle Seslendirme Çözümleri

  • İngilizce DJ Jingle Seslendirme
  • Almanca DJ Jingle Seslendirme
  • Fransızca DJ Jingle Seslendirme
  • BPM’e Göre DJ Jingle
  • DJ Jingle Acapella
  • DJ Jingle İntro Müzik
  • DJ Anonsu Seslendirme
  • DJ Tanıtım Jingle
  • DJ Jingle Müzik
  • DJ Jingle İntrosu
DJ Jingle Örnekleri

Bulanamadı!

DJ Jingle

Yabancı Dil DJ Jingle Seslendirme

Dinlenme DJ Jingle Seslendirme sektöründe 20 yılı aşkın süredir Türkçe başta olmak üzere, İngilizce DJ Jingle Seslendirme, Yabancı Dil DJ Jingle Seslendirme SeslendirmeAlmanca DJ Jingle Seslendirme ve Fransızca DJ Jingle Seslendirme başta olmak üzere tam 63 dilde DJ Jingle Seslendirme Seslendirme çözümleri sunmaktayız. Kaliteli bir DJ’nin mutlaka marka değerinin bulunması gerekmektedir. Sosyal medyayı iyi kullanmalı, müzik çaldığı mekanlara ait flyerlar özenle hazırlanmalı ve iyi bir DJ Jingle ile dinleyici kitlesini ateşlemeyi bilmelidir. DJ’lerin marka değerinin sağlanabilmesi için önemli olan hususlardan birisi de DJ jingledir. DJ jingle anons diye tabir edilen ve DJ’nin adeta kimliği ile özdeşleşmesini sağlayan şarkılı müzikal reklamlara Jingle denmektedir. Normal şartlarda Jingle sadece DJler için değildir. Çeşitli ürünlerin tanıtımında hizmetlerinin sunulmasında firmaların marka değerinin pekiştirilmesinde devreye girebilmektedir. Ancak sürekli canlı müzik yayını yapmakta olan Radyo DJ’leri için Jingle adeta vazgeçilmez olmaktadır.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Radyo DJ’lerinin istedikleri karizmayı sağlayıp geniş bir dinleyici kitlesine hitap edebilmeleri için DJ jingle seslendirme çalışmalarında farklı dil alternatifleri de yer almaktadır. Türkçe’nin yanı sıra İngilizce Fransızca Almanca ve daha pek çok dilde seslendirme yapılabilmektedir. Son derece ekonomik fiyatlarla yapılan DJ (Dee Jay) Jingle çalışmaları müşterilerimizin memnuniyeti doğrultusunda hareket edilerek tamamlanmaktadır. Böylece çok kısa bir süre içerisinde teslim ettiğimiz Dj jingellar ile birlikte DJ’ler arzuladıkları popülariteye ulaşabilirler. Firmamız yerel ve ulusal çapta yayın yapmakta olan Radyo DJ’lerine ve büyükşehirlerdeki Club DJ’lerine sürekli olarak DJ Jingle seslendirme çalışmalarıyla destek sunmaktadır. Bir DJ’nin geniş kitleler tarafından tanınabilmesinin en kestirme yolu olan kaliteli jingellar firmamız bünyesinde hazırlanmaktadır. Bu noktada devreye girmekte olan teknik ekibimiz oldukça kaliteli çalışmalar çıkartmaktadır. Dj’lerin bizim ile yüz yüze görüşmesi yanı sıra mesaj yöntemi ile de Jingle isteklerini anlatmaları yeterli olmaktadır. Daha sonra devreye girmekte olan kaliteli ve tecrübeli olan teknik ekibimiz çalışmaları hızlı bir şekilde başlamaktadır.

BPM'e Göre DJ Jingle Anons

Nitelikli bir DJ Jingle hazırlanabilmesi için öncelikli olarak ne tarz bir çalışma istendiğine karar kılınmalıdır. Son dönemde en popüler uygulamalar arasında bulunan BPM’e göre DJ jingle oldukça rağbet görmektedir. Müziğin ritmine göre ayarlanması gereken BPM’e göre DJ Jingle müşterilerimizin talepleri doğrultusunda belirlenebilmektedir. DJ Jingle Seslendirme Seslendirme ve ProdüksiyonBu noktada BPM’e uygun DJ jingle anons çalışmaları için öncelikli olarak metin yazarlarımız devreye girmektedir. Müşterilerimizin iletmiş oldukları detaylı anlatılar ve ihtiyaç analizi iyi yapılarak metin yazarları tarafından Jingle sözleri yazılmaktadır. Genellikle kısa olan Jingle sözlerinin vurucu olması ve direkt hedefe ulaşması son derece önemlidir. Burada kaliteli metin yazarları bulunduğu için tüm Türkiye’nin diline düşmüş olan jingellar firmamız bünyesinden çıkartılmaktadır. Bu aşamadan sonra aranjörlerimiz söz ve müziği aranje ederek asıl melodiyi ortaya çıkartmaktadır. Son derece önemli olan bu aşamada aranjörlerin yaratıcılığı devreye girmektedir. Ayrıca aranje sırasında hangi enstrümanların daha uygun olacağı söze uygun olan enstrümanların belirlenmesi yine kaliteli bir ekip tarafından sağlanmaktadır. Tüm bu aşamalardan sonra önemli olan kısımlardan birisi de vokalin tespit edilmesidir. Söz, müzik ve enstrümana uygun olan vokal seçimi yapıldıktan sonra Jingle okunup kaydedilmektedir.

DJ Jingle Seslendirme

Türkiye ve Dünyanın en iyi sesleri ile DJ Jingle Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile DJ Jingle Seslendirme ve DJ intro Jingle çözümleri ile sizlerleyiz. Hepimiz eğlenmek için mutlaka Clublara gider ve yüksek sesli DJ müziği eşliğinde kendimizden geçeriz. Türkiye’nin kitlesini oluşturmuş, belirli bir kitle ve marka değerine sahip DJ’lerine sunduğumuz çözümlerle sizlerleyiz!

En Popüler
Yabanci Dil Seslendirme

DJ Jingle Anonsu Seslendirme

Ülkemizin başarılı, kitlesini ispat etmiş, müziği ve performansı beğenilen DJ’lerine özel jingle seslendirme ve intro jingle hazırlığı konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Dilerseniz Türkçe, dilerseniz hizmet verdiğimiz 63 dünya dilinde Jingle Seslendirme çözümlerimizle sizlerleyiz. Türkiye’de değil yurt dışında örneğin Bulgaristan’da yer alacak bir organizasyonda müzik çalmayı planlıyorsunuz. Bulgarca DJ Jingle sizce de harika olmaz mıydı? İşte bu noktada My Prodüksiyon’un profesyonel ekibi devreye giriyor.
Profesyonel DJ Jingle seslendirme ve BPM’e uygun Jingle çözümlerimiz için bize ulaşın!

Bir Club atmosferinde müziğinizi yapmaya başlamadan önce, kalabalığa kendinizi tanıtmanız hem marka değerinizi yükseltmeniz açısından hem de kitleye heyecan vermek açısından önemlidir. Kalabalık bir kitleyi ne kadar gaza getirebilirseniz, eğlencenin seviyesi o kadar artacaktır. DJ İntro Müzik işte bu noktada kalabalığı selamlamak için önemlidir. Bu çalışmayı müzik geçişlerinde kullanacağınız BPM’ uygun DJ Jingle ile de süslerseniz kalabalığı ateşlemek sadece müziklerinize kalmış demektir.
Profesyonel ekibimizden DJ İntro Müzik Seslendirme çözümleri almak için bize ulaşabilirsiniz.

DJ’ler için özellikle yaz ayları oldukça yoğun ve temposu yüksek bir şekilde geçer. Eğer ününü kanıtlamış bir DJ iseniz ne demek istediğimizi en kolay siz anladınız demektir. Türkiye içerisinde şehirden şehire ve hatta Türkiye dışında ülkeden ülkeye müzik yapmaya gidiyorsunuz demektir. Çalacağınız ülkeye yönelik yabancı dil DJ Jingle Anonslarımız ile yanınızdayız. Çalacağınız ülke dilinde DJ Jingle sadece bizde!
DJ Jingle Seslendirme çözümlerimiz için tercih ettiğiniz süre ve bize ileteceğiniz metinler doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Profesyonel DJ Müzikleri, bed ve intro çözümleri ile sizlerleyiz! Ritminin sizi anlattığını düşündüğünüz, müzik yaparken kullandığınız alt yapıların uyumlu bir hali aranjesi ile size özel DJ intro müzikleri… Dilerseniz kalabalığı selamlamak için kullanın, dilerseniz özel günlerde örneğin: Doğum günü, Yılbaşı, Sevgililer gibi özel günlerde kullanmanız için size özel DJ müzikleri hazırlayalım. Kalabalık kitleye sunacağınız bu jestlerle marka değerinizi arttırıyoruz.
En iyi DJ Jingle Müzik nasıl olmalıdır? BPM’i neye göre ayarlanmalıdır? Sorularına yanıt vermek için uzman ekibimiz sizleri bekliyor.

Referanslarımızdan Bazıları

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!