seslendirme

Billboard Megalight ve Pano Reklamları

My Produksiyon Olarak, Reklam sektöründe farklı alan oluşturma ve yaratıcı katkılarıyla marka, imaj ve tanıtım amaçlı olarak  tüm Turkiye’de büyük şehirler ve İlçelerinde insan ve araç yoğunluğuna göre konumlandırdığımız Billboard ve Megalight‘ların medya pazarlaması faaliyetlerini sürdürmekteyiz.

BILLBOARD:
Son yıllarda etkili bir şekilde kullanılan Billboard‘lar esas olarak; kolay anlaşılabilir, büyük görseller, mesajların büyük punto ile kısa ve öz verilmesi, karşılaşma süresinin kısalığının, kullanılan alan ile uzatılması amaçlanarak tasarlanmış ve amacına ulaşmıştır.
 
Billboard reklamlarının ilk görüşte kavranabilir olması önemlidir. Çünkü reklamı anlamaya ayrılacak zaman kısadır. Bu açıdan İnsan ve araç dolaşımının yoğun olduğu bölgeler saptanmış ve billboardlarımız bu anlayış ile konumlandırılmıştır.

MEGALIGHT:
Üstün markaların kent içi reklamlarında prestij alanlarını oluşturan Megalight’lar, yol boyunca insanlara güven verici sıcak mesajlar veren akılda kalıcı en etkili reklam alanlarıdır.
 
Megalight’lar görsel olduğu kadar yol gösterici, marka ve imaj hatırlatıcı ürün veya hizmet ile tüketicisini karşılaştıran özelliği ile kent aksesuarları içinde yerini almış bulunmaktadır.

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!