Turkish Voice Over

Turkish Voice Over

Native Turkish Voiceover ihtiyacınız mı var?Native Turkish Voice Overs

İnsanlar için dil bilmek, anlamak, konuşmak, konuştuğunu bir başka dile aktarmak her geçen süreçte daha çok önem kazandığı görülmektedir. Bu durum sadece bir dili gramer kurallarına göre bilmek ve onu belli kurallar dahilinde karşıya aktarma olarak görülmemelidir. Çünkü dünya üzerinde birbirinden farklı sınırsız sayıda dil ve bu dili konuşan milyonlarca insan bulunmaktadır. Bunlardan son dönemde popüler olanlardan biri de Turkish Voice Over yani Türkçe Seslendirmedir. Elbette ki buna karşılık olarak farklı alanlarda dilin kullanımı da büyük önem kazanmış bulunmaktadır. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Turkish Voice Over
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Turkish Voice Over

Native Turkish Voiceovers

Turkish Female Voice Over
Örneğin günlük konuşma alanlarında kullanılan dil ile bir tiyatro sahnesinde kullanılan dilin veya bir radyo programında kullanılacak olan dilin her ne kadar dil konuşucuları tarafından aynı seviyede olması beklenilse de bu durum büyük bir yanıldı oluşturacaktır. Demek ki bir dilin coğrafyasından bağımsız başka toplumların sanatsal etkinlik ve diğer özel uygulamalarını içeren her türlü faaliyetinde dilin kazanmış olduğu estetiksel bir boyut bulunmaktadır. Native Turkish Voiceovers seslendirme sanatçıları için de bu durum aynıdır. Son zamanlarda dünya üzerindeki kültürlerin birbirileri ile etkileşim içerisinde olması bu durumu hızlandıran bir süreç olarak görülmektedir.

İngilizce Seslendirme


İngilizce Seslendirme ve Dublaj

Almanca Seslendirme


Almanca Seslendirme ve Dublaj

Fransızca Seslendirme


Fransızca Seslendirme ve Dublaj

Yabancı Dil Turkish Voice Over Seslendirme çözümlerimizde İngilizce, Almanca ve Fransızca’yı takip eden diğer popüler dilleri şu şekilde sıralamak mümkün. Rusca Voice Over, Arapça Voice Over, Farsça Voice Over sizde hedef kitleye yönelik talep ettiğiniz ülkenin en popüler seslendirme sanatçıları ile Turkish Voice Over Seslendirme hizmeti alabilir. Marka gücü ve tanınabilirliğinizi arttırabilirsiniz.

Turkish Voice Over Çözümleri

Dünya üzerinde konuşulan diller arasında en eski geçmişe sahip dillerden bazıları da Türklerin kullanmış oldukları ana Türkçe yani İstanbul Türkçesi ve buna bağlı olarak sadece bir kaç seslem ve fonetik değişkenlerin bulunduğu şive ağız gibi diller yaşayan diller arasında büyük bir önem taşır. Bu Türkçe kökenli dillerden bir tanesi de Türkçedir. Türkçe’yi İstanbul lehçesi ile düzgün bir şekilde konuşmak önemlidir. Eğer bu işi seslendirme sanatçısı olarak profesyonelce yapıyorsanız Native Turkish Voiceovers olarak adlandırılırsınız. Yukarıda da değinildiği gibi dili bilenler arasında temel iletişimsel görevin ötesinde sanatsal ve sanatsal özellik taşıyan birçok faaliyet içerisinde bu dilin de estetiksel bir önem kazanması da bir o kadar önem taşımaktadır. Bu önemin somut örneğinin en büyük yerini seslendirme hizmetleri almış bulunmaktadır.

Turkish Voice Over Agency 2019

Native Turkish Voiceover Kavramı
Dünya pazarında seslendirme sektöründeki hızlı ivme Türkçe seslendirme sanatçılarının da yurtdışı açılması gerektiğinin altını çizmektedir. Türkçe seslendirme çalışmalarını (İstanbul Lehçesi) profesyonelce yapan ve Native Turkish Voice Over olarak adlandırılan bu seslendirme sanatçıları ülkemizin bu sektörde aslında fazlasıyla profesyonel isme sahip olduğunu göstermektedir. Bu isimler arasında ajansımız bünyesinde de bulunan, Male Native Turkish Voiceover Mehmet Yankı Yönel ve Female Native Turkish Voiceover Yonca Baygın gibi ünlü isimleri sayabiliriz.

Native Turkish Voiceover Olarak Neler Yapıyoruz?

 • Turkish Voice Over
 • Native Turkish Voice Over
 • Female Turkish Voice Over
 • Male Turkish Voice Over
 • Turkish Voice Over Talent
 • Turkish Voice Over Artist
 • Turkish Voice Over & Dubbing
 • Turkish Voice Over Demo
 • Turkish Voice Over Samples
 • Corporate Turkish Voice Over
 • Turkish Voice Over TV Spots
 • Turkish Voice Over Agency
 • Turkish Voice Over Istanbul
 • Professional Turkish Voice Over
 • Well Known Turkish Voice Over
 • Famous Turkish Voice Over
 • Turkish Voice Over Website
 • Dubbing & Voice Over Solutions
 • Turkish Voice Over Studio
 • Turkish Voice Over Profile

Günümüzde seslendirme hizmetleri dil konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir ekip çalışmasını gerektirmektedir. Bu seslendirme hizmetini kusursuz bir şekilde yapabilmek için de hem dilsel hem de işitsel bir eğitim sürecinin bütünleşmesi ile ortaya çıkmaktadır. Bir dili seslendirme konusunda seslendirilecek dilden çok işitsel öğenin ön plana olduğunu görmemiz mümkündür. Günümüzde bu hizmetleri bütünleştiren önemli çağdaş dillerden bir tanesi de Türkçedir. Türkçe Seslendirme hizmetleri ile sanatsal öğeleri içinde barındıran birçok alanda ve faaliyette görmek elbette ki mümkündür.

Turkish Female Voice Over

Örneğin Türkçe dışındaki bir dilden çekilen bir filmin o dili bilmeyen bir Türk için anlaşılmaması şüphesizdir. Birçok dil gibi Türkçe için de bu konuda kendini yetiştirmiş uzman bir seslendirme ekibi ile bu zorluk basit bir şekilde aşılmış olacaktır. Bu durumu ortadan kaldıracak olan da Türkçe seslendirme hizmeti olacaktır. Evet, özetle söylemek gerekir ki bir dili bilmek kadar bir dili anlamak ta önem taşımaktadır. İnsanlar doğuştan edindikleri tecrübe kültürel yoğrulmalar sonucu içinde doğdukları dili edinme süreci yaşarlar. Fakat dünya üzerinde çok farklı dillerin olması sadece içinde yaşadığımız ve edindiğimiz dili bilmekle yetinmeyeceğimizi göstermektedir.

Bunun için de kültürel etkileşimlerin en hızlı yaşandığı dil kavramı üzerine yapılan birçok çalışma ve verilen birçok hizmetler insan yaşamında büyük bir önem taşır. Bu hizmet ve çalışmalar arasında en büyük önemi şüphesiz seslendirme hizmeti oluşturmaktadır. Seslendirme hizmetini gerek başka bir ülkedeki TV reklamlarında, gerek başka ülkedeki TV filmlerinde ve başka bir ülkedeki radyo programlarında vb daha birçok alanda konusunda profesyonel dilsel ve işitsel uzmanlar tarafından en etkili şekilde verilmektedir.

Turkish Voice Over Seslendirme

Türkiye’nin en tanınan sesleri ile Turkish Voice Over Seslendirme! Türkçe başta olmak üzere, 63 farklı ülkeden en iyi seslendirme sanatçıları ile Yabancı Dil Turkish Voice Over! Elektronik Kitap içeriğiniz ne olursa olsun, ister çocuklara yönelik Turkish Voice Over, ister firmalara yönelik bilgi vermeyi amaçlayan sesli kitapçık seslendirmeleri… My Prodüksiyon en iyi seslendirme sanatçıları ile tam 63 dilde Turkish Voice Over çözümleri ile sizlerle!

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Turkish Voiceover Talent Çözümleri

Teknolojinin hayatımıza girdiği her alanda okuma alışkanlıklarının verdiği haz bizlerle olmaya devam ediyor. Herşeyin nano teknoloji olarak nitelendirilen boyutlarının küçülerek işlevselliğinin artması durumu, kitaplar için de geçerli. Kitaplarda elektronik kitap yani e-kitap formunda hem işlevsellik olarak bir hayli özellik kazanmış hem de boyut olarak küçülmüş durumda. Her türlü Turkish Voice Over çözümü ile sizlerleyiz.
Planladığınız, Turkish Voice Over Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz pratik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Turkish Voice Over tüm çalışma bittikten sonra oldukça keyifli bir süreci de beraberinde getiriyor. Örneğin aracınızla trafikte sıkıldığınız ve bunaldığınız anlarda bir E-kitap kurtarıcınız olabilir. Gözlerinizle takip etmek zorunda olmadan sadece duyarak ve dinleyerek elektronik kitap keyfini sizde yaşabilirsiniz. Elektronik Kitaplara Yönelik seslendirme çözümlerimizde en seçkin isimler sizlerle.
Kaliteli reklam prodüksiyon ekibimiz, metin yazarlığından, seslendirme aşamasına, seslendirme’den prodüksiyon aşamasına kadar titizlikle markanızı zirveye çıkarıyor.

Firmalar ve Markalara yönelik kitap seslendirme boyut anlamında daha kısa ve bilgi verici olduğu için Kitapçık Seslendirme adı ile anılır. Bu bir ilaç şirketinin, bir ilaca yönelik kullanım aşamalarını anlatan bir seslendirme çalışması olabilir yada büyük bir uçak terminalinde bagaj yüklemesini nasıl yapacağınızı anlatan yine bilgi vermeyi amaçlayan bir elektronik kitapçık olabilir. Firmalara yönelik kitapçık seslendirme çözümlerimizin tamamı için bize ulaşabilirsiniz.
Firma Turkish Voice Over çözümlerimiz için tercih ettiğiniz süre doğrultusunda çalışmalarınızı hazırlıyoruz.

Yabancı dilden Türkçe’ye çevirisini yapacağınız eserlere yönelik, Youtube’da çocuklara yönelik video animasyon tarzında hazırladığınız bir sesli masal seslendirme çalışmasına yönelik yada firmalara yönelik bilgi vermeyi amaçlayan kitapçık seslendirme çözümlerimizle sizlerleyiz. 63 yabancı dil seslendirme sanatçılarımızın bizlere kattığı büyük güçle çalışmanızı global anlamda duyurmaya imkanına sahipsiniz, detaylar için bize ulaşabilirsiniz.
Dublaj Seslendirme çözümlerimiz için bize günün herhangi bir saatinde çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları

Turkish Voice Over konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Turkish Voice Over" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 127 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası