seslendirme

Turkcell Bedava İnternet Paketleri (2019 Güncel)

Blog Haberlere Geri Dön
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2019 Toplam okuma süresi 0 dakika.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri (2019 Güncel)

Turkcell’in sunduğu Turkcell bedava internet sayesinde ücretsiz internet ve buna ek olarak Turkcell GB (Gigabyte) kazanabilirsiniz. 2019 yılında Turkcell bedava internet nasıl yapılır? hakkında merak ettikleriniz ve tüm bilgiler yazı içeriğimizde. Turkcell salla kazan ve Turkcell bedava internet yöntemleri ve Turkcell kampanya ve tarifelerini yine yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri yazımızda bugüne kadar Turkcell’in sunduğu bedava internet konusunda haberi olmayan, bir çok mobil internet kullanıcısı aslında çok şey kaçırıyor. Sizler için hazırladığımız bu yazıda Turkcell bedava intenet paketleri, Turkcell bedava internet paketi nasıl yapılır?, Turkcell bedava internet paketi nasıl kazanırım? gibi sorulara bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

Tüm operatörlerin güncel bedava internet kampanyaları kolayca bilgi sahibi olmak için arama motorunuza “Bedava İnternet My Prodüksiyon” yazabilir ve 2019 yılı güncel bedava internet kampanyalarından anında yararlanmaya başlayabilirsiniz. Boşuna para ödemeyin ve Turcell 4G ve LTE hızlarında bedava internet kampanyalarını nasıl kullanabileceğinizi hemen öğrenmeye başlayın.

Turkcell Bedava Internet


Türkiye’de birçok Turkcell mobil hat kullanıcısının aslında en büyük sıkıntılarından biri, kullandıkları internet paketlerinin bir türlü gerekli ihtiyacı karşılayamaması ve yetersiz gelmesi. Turkcell mobil internet konusunda sıkıntı yaşayan birçok Turkcell kullanıcısı ay başlarında sıkıntı yaşamazlarken, ay sonuna doğru, internet erişimleri kullandıkları paket dolumu sonrasında ya kapanıyor ya da akıllı fatura kapsamında kısıtlamaya gidiyor.

Turkcell hat sahiplerinin internet paketleri bitmesine rağmen, internet kullanımına devam etmek isteyen ve bu kısıtlamadan kurtulmak isteyen Turkcell hat sahibi kullanıcılar yüksek fiyatlı tarife aşım bedelleri ödemek yerine yada ek ücretler vermek yerine sunduğumuz çözümlerle nasıl Turkcell bedava internet kazanabileceklerini bu yazımız sayesinde öğreniyor ve ek ücret vererek yeni bir paket almak zorunda kalmıyor.

Turkcell Bedava İnterneti Paketi


Turkcell bedava internet Paketleri, ve Turkcell’in sunduğu bedava 2019 yılına ait bedava internet kullanımı üzerine sizler için bir araştırmaya yaptık. Sizlere sunduğumuz bu içerik sayesinde Turkcell Hediye İnternet Paketleri, Turkcell Bedava İnternet Paketleri ve Turkell Bedava İnternet Paket ve Kampanyalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir nokta olarak, bu paketlerden bazılarını daha önce kullanmış olabilirsiniz. Bu nedenle deneme yanılma yolu ile hangilerini kullanmış hangilerini kullanmamış olduğunuzu sunduğumuz çözümleri birer birer deneyerek sizlerin bulması gerekiyor. Unutmayın, Turkcell daha önceden kullanmış olduğunuz kampanya ve paketlerin tekrardan aktif olarak kullanılmasına izin verilmeyebilir. Bu araştırmayı sunduğumuz çözümleri deneyerek bulmalısınız.

BİLGİ: Turkcell Bedava İnternet 2222 numaralı kısa mesaj servisi üzerinden öğrenilmektedir. Siz de, kazandığınız bedava Turkcell internetleri 2222 kısa mesaj yoluyla ücretsiz öğrenebilirsiniz ve bedava internetinizin kalan kullanımlarını aşım yapmadan öğrenerek haberdar olabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2222’ye kısa mesaj gönderirken ve kalan kullanım bilgileri öğrenilerken 2222’ye gönderilen tüm mesajların ücretsiz olduğu ve Turkcell 2222 servisinden SMS gönderimleri için ücret talep edilmediğini unutmayın.

Turkcell Bedava İnterneti Paketi


Turkcell bedava internet paketleri içerisinde yer alan kampanyalar aşağıda sırasıyla listelenmiştir. Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları, 2019 Turkcell Bedava İnternet Paketlerini de kapsamaktadır. En yeni Turkcell Hediye İnternet Kampanyası başladığında aşağıdaki listeden takip edebilirsiniz.

Bu paylaşımın Turkcell hat kullanıcıları için faydalı olmasını ve çabuk tükenen Turkcell internetiniz için çözüm olmasını diliyoruz.

Yazımızın ilk bölümünde Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar ve Applicationlar konusunu sizlere kısaca aktaralım. Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar, sizler için yaptığımız araştırma ile aşağıda eksiksiz olarak listeliyoruz. Eğer siz bir Turkcell hat sahibi veya kontürlü hat kullanıcısı iseniz sizler için listelediğimiz bu çözümler derdinize deva olacak türden, hazırsanız başlayalım.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2019

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar


Turkcell hediye internet kazanmak isteyen kullanıcılar, hangi uygulamalardan bedava internet kazandığını merak ediyor ve bu araştırmayı yapacak İnternet üzerinde fazla bir kaynak olmadığı için de sıkıntı yaşıyorlar. Bizler de sizlere bu yazımızda “Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları” hazırladık. İşte, ücretsiz, para vermeden halk arasında sıkça kullanılan tabir ile beleş olan ve sadece uygulama üzerinden internet kazanabileceğiniz Turkcell hediye internet uygulamaları;

“Turkcell Hesabım Uygulaması” Salla Kazan Bedava İnternet
Turkcell Bedava İnternet Kazan dediğimizde belkide en basit ve ücretsiz ilk yol olarak Turkcell Hesabım uygulaması içerisinde yer alan ve her hafta Turkcell müşterilerine hediye internetler de dağıtan, Turkcell Salla Kazan uygulaması geliyor. Sizlerde Turkcell Salla Kazan uygulaması sayesinde her hafta bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Turkcell “Yaani Arama Motoru” Uygulaması ile Bedava İnternet
Turkcell 2018 yılı içerisinde kullanıma sunduğu, oldukça yeni olan ve aynı zamanda Android ile İOs işletim sistemlerine sahip telefonlarda da kullanılabilen “Yaani Arama Motoru” uygulamasını indiren her kullanıcı Turkcell Bedava İnternet kazanma şansı yakalamaktadır. Aynı zamanda uygulamayı en az 10 gün kullanarak, Yaani üzerinden 20 arama sorgusu gerçekleştirenler fazladan 1 GB hediye internet kazanabilirler

Turkcell GNÇ Uygulaması Bedava İnternet


Turkcell Bedava İnternet kazandıran uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Turkcell’in genç kullanıcılara özel geliştirdiği uygulama olan, GNÇ uygulamasıdır. Eğer sizler de Turkcell hediye internet kazanmak isterseniz GNÇ uygulamasını indirip “ÇATLAT” bölümüne giriş yaparak ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz. Turkcell Bedava İnterneti haftada en fazla iki kez alabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması Bedava İnternet


Turkcell BİP Uygulaması üzerinden farklı yollar sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. BİP uygulaması üzerinden mesajlaşan konuşan ve arkadaşını Turkcell BİP Uygulamasına davet eden müşteriler, 1 GB bedava internet kazanabilirler.

Ayın zamanda Turkcell BİP Uygulaması üzerinden Turkcell Sürpriz Nokta kampanyasına giriş yaparak da bedava hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet
Turkcell Bedava internet kazanma yöntemleri arasında yer alan diğer bir uygulama ise Turkcell Toplantıdayım uygulamasıdır. Haftalık 5 TL olan bu uygulama sayesinde her hafta 1 GB internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2019

Turkcell Bedava İnterneti Paketi

Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası 2019
Turkcell’in bedava internet kampanyaları arasında yer alan 2019 Turkcell bedava internet enflasyonla mücadele kampanyası, 4,5 G abonelerine tarifelerini 2’ye katlayan imkan sunuyor.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için; BİP uygulamasından sonra Enflasyonla Topyekün Mücadele kanalına üye olunması gerekmektedir. Bu kampanya sayesinde 4.5G’li abonelerin tarifeleri yıl sonuna kadar 2’ye katlanacaktır.

Trabzonsporlulara Özel Her Gole Bedava İnternet


Turkcell 61Cell 200MB Hediye İnternet Paketi 2019
Trabzonspor taraftarlarına özel Turkcell bedava internet paketlerinden bir tanesi olan 61Cell 200 MB hediye internet paketi kazanma fırsatı sunuyor. 61CELL Gol TS yazıp 2200‘a sms gönderip ücretsiz GollerCepte Premium aboneliğini başlatabilirsiniz.
Not: Turkcell Goller Cepte aboneliğinin ücretsiz olduğunu belirtmek isteriz.

Turkcell PayCell 3 GB Bedava İnternet Kampanyası 2019


2019 Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan Paycell 3G bedava interneti paketi ile tüm Turkcell aboneleri 1 GB hediye internet kazanma fırsatı yakalıyor. Bu işlemi 2019 yılı içerisinde 3 defa yaptığınız takdir de 3 GB bedava Turkcell internet kazanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için; Turkcell Paycell Kartınıza 100 TL’lik yüklemede 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. ( Toplamda 3 kez yapılabilir.)

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası 2019


Turkcell GNÇ uygulaması içerisinden “ÇATLAT” bölümüne giriş yapan kullanıcılar, bu bölümde yer alan kampanyaya katılarak hediye internet kazanma fırsatını yakalıyor. GNÇ üyesi Turkcell müşterileri Turkcell bedava internet kampanyasından haftada 2 kez faydalanabiliyor.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediye İnternet Kampanyası


Turkcell bünyesinde yer alan BİP uygulaması sayesinde siz de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell bedava internet kazanmak için telefonunuzda BİP uygulamasının yüklü olması gerekmektedir.

BİP uygulaması üzerinden “Sürpriz Nokta” kampanyasını takip edip, size belirtilen lokasyonlara gidip hediye kazanabilirsiniz.

Yeniden Yükle Turkcell Bedava İnternet Kampanyası


Turkcell hattına en az 7 ay boyunca faturalı ya da faturasız yükleme yapmayan müşteriler, 7 ay sonunda yaptıkları ilk yükleme karşılığında yeni bedava internet kazanma fırsatı yakalıyor. Üstelik bir ay geçerli Turkcell bedava internet kampanyası tam tamına 3 GB.

Turkcell Salla Kazan Hediye Paketleri 2019

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası


Turkcell mobil hat kullanıcılarına bütün işlemlerini sağlayabilmeleri için “Turkcell Hesabım” uygulamasını oluşturdu. Bu uygulama sayesinde kalan bütün kullanımlarınızı takip edebilir, gelen ya da gelecek olan faturalarınızın detaylarına bakabilir ve TL yükleme ile paket satın alma işlemlerini büyük bit kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? sayfasına tıklayarak, Salla Kazan uygulamasında internet kazanma yöntemi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava Internet
Turkcell’in kullanıcıları için oluşturduğu Turkcell Hesabım uygulamasını kullananların “Turkcell bedava internet paketlerinden” faydalanma olanağı bulunuyor. Turkcell hesabım uygulaması içerisinde yer alan salla kazan kampanyasından faydalanmak için Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan’a giriş yapıp telefonunuzu sallamanız gerekiyor. Bu sayede Turkcell bedava internet kampanyalarından 10 GB kadar internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketleri arasında yer alan bu kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Aynı zamanda hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00’da yenilenir ve Pazar 23.50’ye kadar geçerli olur.

Turkcell GNÇ 1GB Bedava İnternet 2019

Turkcell BIP Uygulaması GNÇ 1GB Hediye
Turkcell’in bedava internet kullanımı sağladığı kampanyalardan bir tanesi de 26 yaş altı kullanıcıları için oluşturduğu “Turkcell GNÇ Bedava 1 GB İnternet” kampanyasıdır. “Turkcell hediye internet kampanyası” neticesinde 1 aylık süreyle 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ 1 GB ücretsiz internet kazanmak için telefonunuza “BİP” uygulamasını indirin ve uygulamanın sol menüsünde yer alan “Keşfet” bölümüne tıklayın. Buradan da Turkcell GNÇ kanalına giriş yapın. Bu bölümde son olarak GNC1GB yazın ve 1 ay geçerli 1 GB bedava internet kazanın.

Turkcell Yaani Uygulaması Bedava İnternet Paketi 2019


Turkcell Bedava İnternet Yaani Uygulaması Kampanyası
Turkcell bedava internet paketi kazanma yollarından bir tanesi de “Turkcell Yaani Uygulamasını” telefona indirmek. Turkcell hediye internet kazanıp, kazanılan hediye internetleri sınırsız şekilde kullanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey; akıllı telefonunuza “Yaani” uygulamasını indirmek ve 1 adet arama gerçekleştirmek. Bu sayede 1 hafta geçerli Turkcell hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Hediye BİP 1GB Kampanyası


BİP uygulaması kullanan Turkcell müşterileri internet paketlerinden harcamadan 4,5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirler.

Turkcell Bedava İnternet BİP Uygulaması


Bu kampanyadan yararlanan müşterilerin Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarının birinden yaralanması da gerekmektedir.

Kampanya içerisinde ilgili paketlerde yer alan mobil hat abonelerinin BİP uygulaması üzerinden gerçekleştirdikleri sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık hediye Turkcell bedava internet paketinden düşecektir. Aynı zamanda yine Turkcell müşterilerinin BİP uygulaması üzerinden yapacakları mesajlaşma ve video ile görüntü paylaşımları yine internet kullanımından değil, hediye internet paketinden düşecektir.

BİP Messenger'a 5 Arkadaşını Getir 1GB İnternet Kazan


Turkcell Bedava İnternet BİP Uygulaması
BİP uygulaması kullanan Turkcell müşterileri, BİP Messenger üzerinden çevresindekileri SMS yoluyla haberdar ediyor. Davet edilen 5 kişi BİP Messenger uygulamasını kullanmaya başladığında ise 1 aylık 1GB bedava internet kazanıyor.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı ile Bedava İnternet


Turkcell Bedava internet kampanyaları arasında yer alan “otomatik ödeme 2 GB hediye internet kampanyasından” faydalanmak çok basit.

Bu kampanyaya uygun Turkcell bedava internetten faydalanmak isteyen müşterilerin sadece otomatik ödeme talimatı ile ilk fatura ödemesinin bu talimattan yapılması yeterli olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için ek bir işleme ihtiyaç yoktur. Kampanyadan otomatik olarak faydalanılacaktır.

Turkcell Platinum Bedava İnternet Kampanyası 2019


Turkcell Bedava İnternet Paketleri Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası
Turkcell bedava internet paketleri her geçen gün kendisini yeniliyor ve yeni bedava internet kampanyalarını Turkcell müşterilerine sunmaktadır. Turkcell Platinum kullanan müşterilerin doğum gününde Turkcell bedava internet imkanı sunmaktadır. Doğum günü olan Turkcell Platinum kullanıcıları 24 saat geçerli 1 GB bedava interneti otomatik olarak hesaplarında bulabilirler.

Turkcell 2DK Bekleyene Hediye İnternet Kampanyası 2019


Turkcell Bedava İnternet Paketleri kazanabileceğiniz ve bir çok Turkcell hat sahibi kullanıcının bilmediği, Turkcell müşteri hizmetleri (Turkcell call center) çağrı merkezleri üzerinden yaptıkları görüşmelerde eğer 2 dk’dan fazla bir bekleme yaşarlarsa hediye internet kazanma şansını yakalıyor. Turkcell, müşterilerini çağrı merkezi görüşmeleri üzerinden çok fazla bekletme gerçekleşmesi durumunda (2 dakika) bedava internet kazandırıyor.

2019 Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet 2019
Vodafone Bedava İnternet 2019
Turk Telekom Bedava İnternet 2019

Turkcell Bedava İnternet Paketleri (2019 Güncel) konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Turkcell Bedava İnternet Paketleri (2019 Güncel)" başlıklı yazımızı vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 591 Oy)

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!