seslendirme

Televizyon Sponsorluk Seslendirme Hakkında Merak Edilenler

Blog Haberlere Geri Dön
sponsorluk-seslendirme-hizmeti Toplam okuma süresi 2 dakika.

Televizyon Sponsorluk Seslendirme Hakkında Merak Edilenler

Tanıtım ya da reklam başlığı altına giren ve karlı sonuçlar elde edilebilen, güvenli ve gelecek vadeden işlere imza atmak için sponsorluk seslendirme (anons) çalışması yapmayı düşünüyorsanız doğru bir yol haritasının başındasınız demektir. İş alanınıza uygun olan, erkek ya da kadın sesini, reklam içeriğine uygun tonlamayı, vurguları profesyonel bir ekip çalışmasıyla bularak uzun vadede elde edebileceğiniz avantajlar saymakla bitmez.

Televizyon kanalları için sponsorluk Seslendirme
Televizyon kanallarında yayınlanan programların giriş ve çıkışlarında markanızı tanıtarak arzu ettiğiniz hedef kitleye oldukça kolay ulaşabilirsiniz. İş kolu ne olursa olsun sunulan hizmetin ya da ürünün rengi, tadı, dokusu, insanların aklında kalacaksa bu görüntü kadar etki bırakan bir ses tonuyla oluşabilmektedir. Doğru yapılan bir seslendirme işi dünyanın tüm sokaklarına yapacağınız milyonlarca afişleme, radyo sponsorluk seslendirme ve billboard türünden reklamların yaratacağı etkiyi çok daha kolaylıkla elde etme şansını size sunabilir.

Adınızı dünyaya duyurmak mı istiyorsunuz?
Geçmişten günümüze reklam dünyasında seslendirme, görsel unsurların teknolojiyle birleşerek akıl sınırlarını zorlayan reklam çalışmaları sunmasına rağmen akılda kalıcılık konusunda büyüsünden hiçbir şey kaybetmemiştir. Tanınmış birçok sanatçı basit olarak algılanabilen reklam seslendirme veya sponsorluk seslendirmeyi günümüzde hala yapabiliyor. Buda bu işin ne tür etkileri olduğunun ve seslendirmenin sektörde ne kadar önemli bir yer tuttuğunun açık ve net göstergesidir.

Sponsorluk Seslendirme nedir?
Yukarıdaki tablo piyasa içindeki tüm seslendirme çeşitlerini içermektedir. Sponsorluk seslendirme (Anons) programın imajına uygun olarak “katkılarıyla, sundu, sunar, devam edecek, devam ediyor” türünden sunumlarla radyo, televizyon veya internet gibi medya kanallarında hem sunduğunuz hizmeti duyurmaya yarayan hem de sürekli kalıcı çağırışıdır.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!