seslendirme

Tanıtım Filmi Dublajındaki En Önemli Unsurlar

Blog Haberlere Geri Dön
Tanıtım Filmi Dublajı Toplam okuma süresi 2 dakika.

Tanıtım Filmi Dublajındaki En Önemli Unsurlar

Bir firma için kendini tanıtmanın en kestirme yolu tanıtım filmi sunmaktır. Tanıtım filmleri firmaların en etkili silahlarıdır. Yaptıkları çalışmaları göstermek edindikleri otoriteyi korumak marka olmak isim yapmak itibar kazanmak ya da kazanılan itibarlarını korumak amacıyla tanıtım filmleri vazgeçilmezdir.

Tanıtım filmleri; kimliğini hizmetlerini ürün üretim ve hizmet gibi faktörlerini hedef izleyiciye ulaştırmaya yöneliktir. Görsellik müzik ve orijinallik çok önemlidir. Tanıtım filmlerindeki teknik çekim ekipmanları; profesyonel kamera ışık objektif oyuncu gibi daha birçok öğe olabilir. Bunun yanında müzik, senaryo metni, kurgu, dublaj, montaj, kalite açısından önemlidir. Tanıtımların ana öğesi olan ses görüntü yazı verimlilik ve bütünlülük sağlar. Reklam amaçlı kullanılan tanıtım filmlerinin en dolambaçsız hitap öznesi internettir. Çünkü çoğu insan vaktini internet üzerinde kullanıyor. Tanıtım filmleri ile ilgili merak ettiğiniz her ayrıntıya ulaşmak için My Prodüksiyon ekibimiz sizlere hak ettiğiniz önemi ve hizmeti veriyor.

Tanıtım filmi dublajı hazırlamak için; dublaj, montaj, efekt, çoğaltma, grafik-logo çalışmaları vs. geniş izleyici kitlesine ulaşmak için; ulusal yerel ve bölgesel TV istasyonlarında yayınlamak gibi birçok şey zaman maliyet ekip ve uğraş gerektiriyor. Tüm bunlar için My Prodüksiyon olarak size en iyi hizmeti kaliteyi ve görsel zenginliği sunuyoruz. İşte bizim bu başarımızdaki sırrımız prensipli çalışan kocaman bir firma olmamız.

My Prodüksiyon tanıtım metinlerine can verir onları hayata kavuşturur. Farklı dillerde seslendirme olanaklarıyla firmanızın uluslararası çapta tanınırlığına da büyük bir destek sağlayan bu iş için Fransızca, Almanca, İngilizce ve Türkçe başta olmak üzere toplam 63 dil çözümleri ile bol alternatifli seçenekleri bulunuyor. Kitleleri etkilemenin yolu güzel seslendirilmiş tanıtım metinlerinden geçiyor bunu aklınızdan hiç çıkarmayın. Hollywood filmlerinin en büyük albenilerinden birisinin tanıtım filmlerindeki dublajın kalitesi ve filmi tanıtan o egzantrik büyüleyici sestir. Vizyonunuzu geniş tutun bir seslendirme ile “aman ne olacak” demeyin. Bir seslendirmeyle birçok iş başarabilir birçok kapının hiç ummadığınız şekilde size sonuna kadar açıldığına tanık olabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!