seslendirme

Radyo Haber Program Paketleri

Radyo Haber Program Paketleri

Bir haber spikeriniz yok, prodüksiyon şartlarınız haber yapmaya uygun değil ve bu durum her geçen gün dinleyici kaybına neden oluyor; o zaman daha fazla vakit ve dinleyici kaybetmeyin My Prodüksiyon haber paketlerine üye olun ve radyonuzda haber yayınına başlayın.

Daha fazla dinleyici kaybetmemek için uygun Radyo Haber Paketleri’mizden birini hemen seçin.

Bölgesel ve Yerel radyo istasyonları için bir sorun olan radyo haberleri artık çözüme kavuşuyor. Gündemde neler ön planda diye düşünmek yok, My Prodüksiyon size ve dinleyicilerinize en uygun haberleri ulaştırmanız için Radyo Haber Paketleri’ni hizmete sundu.

YURTTAN VE DÜNYADAN GÜNCEL HABERLER:

Yurt ve dünya gündeminin güne dair önemli haber başlıkları haber ajansları, gazete ve dış basın haber kaynaklarından derlenerek, her kuşakta güncellenen haberleriniz dinleyicilerinizle buluşuyor.

SPOR HABERLERİ:
Spor dünyasındaki önemli gelişmeler, transferler, Süper lig maç sonuçları, sonraki haftanın oynanacak maçları, dünyada spor gündemi bu kategoride dinleyicinizle buluşuyor.

EKONOMI HABERLERİ:
Ekonomi kategorisi serbest piyasadaki ABD Doları, Euro, Ingiliz Sterlini alış ve satış kurları ve gram altın alış ve satış fiyatlarından oluşmaktadır. Değişikliklerin takibi ile güncellenen, özel efektler ve fonlarla produksiyon aşamasından geçerek kullanımınıza sunulan ekonomi bülteniyle, dinleyicileriniz piyasayı takip edebilir.

HAVA DURUMU:
Bulundugunuz il ile birlikte bazi merkezlerin hava sartlari ve sicaklik dereceleri, Haber bültenlerinizin sabah, öğle ve akşam kuşağında güne dair sıcaklık değerleri, sadece son kuşak içinde yarının hava durumunu dinleyicileriniz takip edebilir.

90 SANIYEDE DÜNYA TURU:
Radyo olarak, “Biz müzik radyosuyuz, uzun uzadıya haber yayınlamak istemiyoruz” gibi bir felsefeniz varsa bu hizmetimiz tam size göre. 90 saniyede yurt , dünya , spor gündeminden önemli başlıklar, ekonomi haberleri ve hava durumu yayınlamak sizce mümkünmü? Bizce mümkün! Üstelik tam olarak 90 saniyede.

YEREL HABERLER:
Bulundugunuz il ve bölge ile ilgili haberler yerel haber kategorisinde dinleyicinizle buluşuyor. Sizin belirlediğiniz haber kaynaklarından derlenen haberlerle birlikte, kullanici panelinden ulastirabileceginiz özel haberleriniz, özel efekt ve fonlarla produksiyon aşamasından geçerek kullanımınıza sunuluyor. Yerel haber üyeleri kontrol panellerinden okunmasını istedikleri yerel haberleri bize gönderebilirler. Gönderdiginiz haberler montaji tamamlandıktan sonra yayına hazır halde teslim edilecektir.

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası