seslendirme

Seslendirme Sanatçısı Başvuru

Seslendirme Sanatçısı Başvuru Formu

Seslendirme sektöründe Radyo TV Programcısı, Dublaj Sanatçısı, Tiyatro Oyuncusu, Spor Spikeri veya Haber Spikeri olarak deneyim sahibi yada Seslendirme, Dublaj, Diksiyon üzerine eğitim almış ancak henüz çalışmamış durumda iseniz My Prodüksiyon keşfedilmemiş ses yeteneklerini de 2018 yılından itibaren seslendirme ekibine dahil ediyor. Seslendirme başvuruları için aşağıda formu eksiksiz doldurarak sizde ekibimiz içerisinde yer alabilirsiniz. Bize ileteceğiniz form değerlendirilerek olumlu sonuçlandığı takdirde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Önemli Not: Seslendirme ve Dublaj konusunda eğitimli değilseniz, lütfen seslendirme kurslarına müracat ediniz. My Prodüksiyon Seslendirme, Dublaj ve Diksiyon konusunda eğitim vermemekte sadece bu alanda profesyonel ve isim yapmış seslendirme sanatçıları ile öncelikli olarak çalışmaktadır. My Prodüksiyon Seslendirme Sanatçısı Başvurusu sadece bu form aracılığı ile yapılmakta olup, email veya telefon ile başvurular alınmamaktadır.

Aşağıdaki seçenekler ile Ses Demoları ve CV'nizi bize iletin. Ses Demoları en fazla 3 adet (mp3) eklenebilir.

Seslendirme Sanatçısı Başvuru konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Seslendirme Sanatçısı Başvuru" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 517 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası