seslendirme

Seslendirme Sanatçısı Başvuru

Seslendirme Sanatçısı Başvuru Formu

Yeni ve profesyonel isimlere kapımız açık! Seslendirme sektöründe radyo programcısı, tv programcısı, dublaj sanatçısı, tiyatro oyuncusu, spor spikeri veya haber spikeri gibi mesleklerde 3 yıl ve/veya daha uzun süreli deneyime sahipseniz, seslendirme başvuruları için aşağıda formu eksiksiz doldurarak ve ses demolarınızı ekleyerek sizde ailemize katılabilir ve ekibimiz içerisinde yerinizi alabilirsiniz. Bize ileteceğiniz form cast yetkililerimiz tarafından değerlendirilerek olumlu sonuçlandığı takdirde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Önemli Not: Seslendirme ve Dublaj konusunda eğitimli değilseniz, lütfen seslendirme kurslarına müracat ediniz. My Prodüksiyon Reklam ve Seslendirme Ajansı, seslendirme, dublaj ve diksiyon konusunda herhangi bir eğitim vermemekte sadece bu alanda profesyonel ve isim yapmış seslendirme sanatçıları ile öncelikli olarak çalışmaktadır. My Prodüksiyon Seslendirme Sanatçısı Başvurusu sadece bu form aracılığı ile yapılmakta olup, email veya telefon ile başvurular alınmamaktadır.
Aşağıdaki seçenekler ile Ses Demoları ve CV'nizi bize iletin. Ses Demoları en fazla 3 adet (mp3) eklenebilir.


Seslendirme Sanatçısı Başvuru konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Seslendirme Sanatçısı Başvuru" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 838 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!