seslendirme

Seçim Seslendirme

Seçim Seslendirme

Seçim Anonsu Seslendirme ihtiyacınız mı var?Seçim Anonsu Seslendirme
Seçimler, ülkemizin demokrasisinin bir gereğidir ve bu yüzden belirli aralıklarla, kimi zaman genel seçim olarak kimi zamansa yerel seçim olarak düzenlenir. Seçimlere giden süreç son derece zahmetli ve yorucudur. İşini profesyonelce yapan bir ekip işleri çok daha kolaylaştıracak, keyiflendirecektir. Seçim dönemlerinin bir değişmeyeni anonslar ve seçim şarkılarıdır. Bu aşamada seçim anonsu seslendirme ihtiyaçları doğar. İşinde uzman, profesyonel bir ekipten oluşan My Produksiyon firmamız seçim dönemlerinizin sonunda zafere ulaşmanız için güvenilir iş ortağınız olacaktır. Kendini ispatlamış firmamız aracılığıyla seçim şarkılarınız, seçim seslendirmeleriniz en kaliteli biçimde seslendirilecek ve seçim meydanlarında sesiniz olacaktır. Referanslarımızı görüntüleyin

Seçim Seslendirme Çözümleri

  • Milletvekili Adayı Anons Seslendirme
  • Belediye Başkanı Adayı Anons Seslendirme
  • Muhtar Adayı Anons Seslendirme
  • Araç Üstü Seslendirme Hizmetleri
  • Seçim Şarkısı Prodüksiyon
  • Seçim Tanıtım Filmi Projeleri
  • Seçim Anonsu Sesli Mesajları
  • Siyasi Parti Tanıtım Filmi ve Seslendirme
  • Siyasi Parti Seçim Anonsu
  • Seçim Adayı Öz Geçmiş Seslendirme
Seçim Anonsu Örnekleri

Bulanamadı!

Seçim Anonsu Seslendirme

Seçim Anonsu Seslendirme

Yıllardır seçmen kitlemizin en çok etkilendiği noktalardan birisi seçim dönemindeki partilerin, bağımsız adayların seçim adayı anons ve seçim şarkılarıdır. Gerek meydanlarda gerekse caddelerdeki araçlarda kulaklara çalınan seçim anonsları kimi zaman insanları olumlu yönde etkiler kimi zamansa kulakları sağır eder. İşte bu noktada birlikte çalıştığınız ekibin kalitesi öne çıkmaktadır. Seçmenin ruhuna hitap eden, kulan ritmine uyum sağlayan, açık ve anlaşılır olan anonslar seçmenler tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Duyulan ve hoşa giden şarkılar, türküler, melodiler olumlu bir sonuç olarak adaylara geri dönmektedir. Seçim Anonsu Seslendirme ve Seçim Şarkıları için bize ulaşabilir, bu yarışta sizin adınıza bizde yerimizi alabiliriz.

Milletvekili Adaylarına Özel Seslendirme Hizmetleri
Bütün siyasi partilerin ve bağımsız adayların seçim öncesi üzerinde en fazla durdukları mevzulardan birisi seçim anonslarıdır. Çünkü seçim anonsunun yazılmasından seslendirilmesine ve seçmene ulaştırılmasına kadar ayrıntılı bir süreç gerektirir. Seçmen ile iletişimin anahtarı olan anonslarda hiçbir detay atlanmamalı, bütün süreç ince elenip sık dokunmalıdır. Firmamız profesyonel milletvekili anons uygulamaları ve parti anonsları ile sihirli dokunuşlar sağlamakta, adayların istenen hedefe ulaşması noktasında destek olmaktadır. Yapacağımız seslendirmeler, tamamen tecrübeli ve seçilmiş kişiler tarafından yakılmakta, özel seslendirme alanlarında kayıt altına alınmaktadır.

Firmamızdan alacağınız seslendirme hizmetleri tamamen partiye ve kişiye özel hazırlanmaktadır. Bu sayede milletvekilli adaylarının hem kendi karakterleri doğrultusunda proje seslendirmeleri yapılmakta hem de partisinin kimliği ile uyumlu seslendirme projeleri ortaya konulmaktadır. Böylece seçmen kitlesi ile en doğru iletişimi kuracak nitelikte çalışmalarımız ortaya çıkmaktadır. Araç üstü seslendirmeler, Seçim Şarkıları, Propaganda Spotları, Milletvekili Tanıtım Sesi projeleri, Diğer adaylar için tanıtım projeleri, Seçim şarkıları seslendirmeleri çözümleri için sektörde 20. yılını kutlayan My Prdüksiyon’un profesyonel ekibi sizleri bekliyor.

Seçim Şarkısı Seslendirme

My Produksiyon olarak sadece genel seçimlerde değil yerel seçimlerde de hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Kaliteden ödün vermeden seçim süreci boyunca belediye Başkanı Seçim Anonsları, Muhtar Seçim Anonsları gibi adayların da tanıtım sesi olmaktayız. Başarılı ve kaliteli ekibimiz seçim araçlarınızın caddelerde güvenle dolaşmasına imkan tanımakta, seçmenlerinize mesajlarınızı ulaştırmaktadır. En yüksek ses kalitesi ile seslendirilen tanıtımlarınız seçim döneminin gereklerine uygun biçimde hedefinize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Seçim Seslendirme

Seçim seslendirmeleri, sade bir Türkçe ile yapılmalıdır. Seslerin anlaşılır ve duru olması gerekir. Aksi halde duyanları rahatsız eder ki bu hiç istenmeyen bir durumdur. Ayrıca dil kurallarına uygun, hitap tarzlarının, ünlemlerin, vurguların çok iyi biçimde yansıtılması gerekmekte, seçenlere verilmek istenen mesajlar noksansız biçimde iletilmelidir. Bütün bunlar ise kaliteli bir ekip gerektirir. İşte My Produksiyon olarak bu kaliteyi sizlere sunuyoruz. Hem Seçim Seslendirme ekibimiz ile ham kayıt ekibimiz ile en kaliteli sonuçları önünüze koyuyoruz. Gerek muhtar adaylarının gerekse diğer mahalli seçim adaylarının seslerinin, projelerinin, özgeçmişlerinin en kaliteli biçimde seçmenlere ulaştırılmasını sağlıyoruz. Dilerseniz anonim bir şarkının, türkünün sizin adınıza uyarlanmasını seslendiriyor dilerseniz sizin adınıza bestelenmiş bir şarkıyı en güzel melodide seslendiriyor ve Seçim Şarkısı oluşturuyoruz. Her ne şekilde olursa olsun en yüksek kaliteyi sizlere sağlıyoruz.

Seçim Seslendirme

Türkiye’nin en iyi sesleri ile Seçim Seslendirme! Türkiye’nin her yerinden seçim adayına hangi partiden olursa olsun profesyonel seçim anonsu seslendirme çözümleri sunmaktayız. Dilerseniz bir Muhtar Adayı, Belediye Başkanı yada Barajı Geçen Partilerden biri olun tamamen tarafsız, ilkeli ve profesyonel bir şekilde çalışan ekibimiz sizlere Anons, Seslendirme ve Prodüksiyon çözümleri sunuyor.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Jingle Anonsu Seslendirme

My Produksiyon seçimlerde kampanyanız için kullanacağınız, araç üstü seslendirmeleri, öz geçmiş seslendirmeleri, kısa propaganda spotları ve sizin üreteceğiniz her türlü proje için seslendirme hizmetini en kalite şekilde size sunar. Profosyenel Seçim Seslendirme kadrosu ile My Produksiyon, Seçim Kampanyası boyunca sizi başarıyla temsil eden sesiniz olmak için hazır… Gelin! Sesimiz, Sesiniz Olsun!
Seçim Aracı Seslendirme ile en yüksek ses kalitesi, anlaşılır duru bir Türkçe ile seçmenlere ulaşabilir, planlarınızı yapılması gerekenleri daha net aktarabilirsiniz.

Seçim Seslendirme çalışmasının belkide en önemli unsurlarından biridir, seçim şarkısı seslendirme profesyonel ekibimiz alt yapı hazırlığından vokal seslendirmeye kadar titiz bir şekilde çalışır ve çalışmanızı teslim eder. Yerel seçim ve Türkiye geneli seçimlerinde başlık ne olursa olsun. Seçim Şarkıları konusunda uzman ekibimiz hızlı ve etkili çözümlerle sizlerle. Örneklerimizi Seçim Anonu Örnek Seslendirme başlığı altında bulabilirsiniz.
Profesyonel ekibimizden Seçim Seslendirme çözümleri almak için bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorularınıza yanıt vermek için bekliyor.

Seçim anonslarında kalabalığa hitap konusunda profesyonel ekibimiz sizlere dilerseniz erkek seslendirme dilerseniz bayan seslendirme sanatçıları ile seçim anons çözümleri sunuyor. Metninizi bize ulaştırın partiniz veya sizin adınıza anonsunuzu güçlü bir ses ile kaydedelim ve miting meydanlarında gezici araçlarda sesimiz sesiniz olsun. Size sunacağımız tüm kayıtlar yayın mecrasına özel olarak optimize edilir. Bu şekilde güçlü ve berrak ses sunarız.
Seçim Kampanya Sesi ve Seçim Anonsu Seslendirme çalışmalarında 20 yıllık tecrübemizle sizleri bekliyoruz.

Seçim Kampanyası Anons çözümlerimizde sadece seslendirme olarak değil aynı zamanda görsel medya ile de sizlere çözümler sunuyor ve Seçim Tanıtım Filmi de oluşturuyoruz. Seçim Meydanlarını kuracağımız Megavision TV’ler ile aynı zaman seçim tanıtım filmlerinizi de hazırlıyor ve en yüksek görüntü ve ses kalitesinde sizlerin beğenisine sunuyoruz. Komple seçim kampanyası çözümlerimiz için bize ulaşabilirsiniz.
En iyi Seçim Kampanyası nasıl olmalıdır? ve Seçim Tanıtım Filmi hakkında sorularınıza yanıt vermek için uzman ekibimiz sizleri bekliyor.

Referanslarımızdan Bazıları

Seçim Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Seçim Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 1404 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!