Santral Anons Seslendirme (Türkiye’nin En iyi Sesleri Burada)

Karel Santral

Santralinize gelen çağrıları robot oporatör yardımıyla karşılayarak santralinizin yükünü azaltabilir, dışarıdan arayanların istedikleri kişinin dahili numarasını tuşlayarak zaman kaybetmeden istedikleri kişiye ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Robot operatör mesajları için aşağıdaki seçeneklerden birini ve ya kendi istediğiniz müzik eşliğinde özel dolumlar yaptırabilirsiniz.

Telefon santralleri günümüzde ofislerin vazgeçilmezi oldu. Telefon trafiğini kolaylaştırmanın yanında prestij aracı olarak ta kullanılan santral sistemleri, bekletme müziği özelliğiyle firmanızın lansmanına kendinizden birşeyler katmanıza olanak tanıyor.

Sizi arayan müşteriniz için, telefondaki ses firmanızın prezantasyonu açısından önemlidir.

Bekletme müziği ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretmek için sürekli çalışan My Produksiyon, firmanız için özel santral karşılama anonsları ve bekletme müzikleri hazırlıyor.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli. Müşterinizin telefonda duyacağı ses, telefon anonsu, sunumu ve içtenliği markanız açısından önemli.

Sizlere dünya ile aynı anda, Interactive Voice Response yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve Telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme hizmetleri (sesli yanıt sistemi seslendirmesi, bekletme müziği, karşılama anonsu vb.) hizmetleri sağlıyoruz Firmanız hangi ilde olursa olsun santral seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Etiketler Santral Seslendirme Karel Santral Multitek Santral  Netaş  Alcatel Telesis  Siemens  Panasonic  Multitek  LG-Nortel  CiscoX Brother  Nortel Networks  Fortel Karel Santral Seslendirme Alcatel Santral Seslendirme  Telesis Santral Seslendirme  Siemens Santral SeslendirmeSantral Anons Seslendirme (Türkiye’nin En iyi Sesleri Burada)