seslendirme

Rusca Seslendirme Sanatçılarımız

Rusca Seslendirme ve Rusca Dublaj

Rusca seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Rusca Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Artık teknoloji ile birlikte dünya avuçlarımızın içinde. Teknolojinin her geçen gün daha fazla alana yayılması ve gelişmesi ile birlikte önemli ölçüde hayatımızın her anında yanımızda bulunmakta. Teknolojinin gelişmesi en çokta Türkiye’ nin diğer dünya ülkeleri ile çok daha yakından ilişki kurmasını sağlamış durumda. Türkiye’ nin en fazla alışveriş içerisinde olduğu ülkelerden biride Rusya. Rusya ile olan ilişkilerimiz her geçen gün oldukça üstün boyutlar kazanmakta ve bu sayede ekonomik veya sosyal anlamda her konuda iki ülke daha fazla yan yana gelmekte. İşte bu iletişimin temelinde yatan ana etken seslendirmeler.

Rusya’ da konuşulan ana dilin Rusça olması bu iletişimde zorlukların yaşanmasına neden olmakta. İletişimin sağlanması bu anlamda Rusça’nın kullanımını ve Rusca Seslendirme mesleğini zorunlu kılmakta. İşte firmalar dahil diğer tüm birimlerin tercih ettiği yollardan biride seslendirme. İki ülke arasındaki bağın kopmaması ve sürekli olmasında ana etken seslendirme olmakta.

Rusca Dilinde SeslendirmeSeslendirme aklınıza gelebilecek her alanda kullanılabilecek bir yöntemdir. Vermek istediğiniz mesajı karşıdakine doğru bir şekilde aktarmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey kaliteli bir seslendirme kullanmaktır. Seslendirme bir metinin istenilen dilde sesli hale getirilmesi işlemi olarak bilinmektedir. Bununla birlikte dilerseniz tanıtım filmlerinizde başka bir dili kullanmak istiyorsanız Rusca Seslendirme hizmetimize başvurabilir bu dile uygun şekilde karşı tarafa aktarabilirsiniz. Rusça seslendirme alanında firmamız fazlasıyla tercih edilmekte. Türkiye ve Rusya arasındaki sosyal ve ticari ilişkileri sağlamak bu yolla mümkün olmakta. Firmaların reklam seslendirmeleri veya sizi arayacakların Rusça dille santral hizmeti görmesi gibi pek çok hizmette bu avantajları kullanmanız mümkün.

Seslendirmede kullanacağınız ses ise tamamen sizin seçiminize bırakılmakta. Baya, erkek veya çocuk sesi kullanma imkânını firmamız sizlere sunmakta. Seçiminizi yaptıktan sonra firmamız büyük bir özenle çalışma aşamasına geçmekte. Bizimle çalışan seslendirme uzmanlarımız tecrübeli ve diksiyonu düzgün olarak yetişmiş bu işi profesyonel olarak yapan uzmanlardan oluşmakta. Rusca seslendirme yapacak elemanlarımız bu tecrübeleri ortaya çıkan sonucun olumlu olması konusunda en önemli avantajımızdır. Seslendirmeler özel izolasyonlu odalarda teknolojik cihazlar ve ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Seste oluşabilecek herhangi bir soruna karşı her türlü önlem alınmaktadır. Çalışanlarımızın sesi ile seslendirilen her işte başarı ile ödüllendirilmekteyiz. Bu başarı firmamızın en çok tercih edilenler arasına girmesini sağlamış durumda.

Rusca Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Rusca Reklam Seslendirme
 • Rusca Santral Seslendirme
 • Rusca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Rusca Mağaza Anons Seslendirme
 • Rusca Haber Seslendirme
 • Rusca Perfore Seslendirme
 • Rusca Jingle Seslendirme
 • Rusca Seçim Seslendirme
 • Rusca Yabancı Dil Seslendirme
 • Rusca Animasyon Seslendirme
 • Rusca E-Kitap Seslendirme
 • Rusca DJ Jingle Seslendirme
 • Rusca Tesis Anonsu Seslendirme
 • Rusca Sesli Mesaj Seslendirme
 • Rusca Medikal Seslendirme
 • Rusca Belgesel Seslendirme
 • Rusca Sponsorluk Seslendirme
 • Rusca IVR Seslendirme
 • Rusca Eğitim Filmi Seslendirme
 • Rusca Santral Anons Seslendirme

Mağazalarda, haberlerde, otobüs içlerinde, metrolarda, radyo reklamlarında, reklamlarda veya kitaplarda duyabileceğiniz her üç seslendirmeden ikisi firmamız tarafından yapılmakta. Bu başarının ana sırrı ise kuralcı yaklaşımımız ve üst düzeyli kontrollü çalışmalar yapmamız. Rusca Seslendirme sanatçılarımız pek çok aşamadan geçmekte. Seslendirme yapan elemanlarımızdan sonra dinleyicilerimiz devreye girmekte. Seslendirmenin doğru yapılıp yapılmadığı ve tonlamalar dahil pek çok konuda değerlendirme yapılmakta ve sonra müşterilerimize sunulmakta.

Her şey emek ister. Tarlaya tohum ekilmesi gibi, mahsul elde edilinceye kadar birçok safhadan, çalışmadan geçer. Rusca Yabancı Dil Seslendirme DublajSeslendirmenin kullanıldığı malzemeler ise son teknoloji ile donatılmış durumdadır. Bu son teknoloji aletler sayesinde pürüzsüz ve doğal bir ses elde edilmekte bu da müşterilerimize her konuda kazandırmaktadır. Rusca Seslendirme referanslarımız dahil olmak üzere her konuda bir numara hizmet vermekteyiz. Firmamızın sitesinde bizlerin başarısı ile ilgili pek çok hikâyeye ulaşabilirsiniz. Sitemizde sizler için canlı destek hattı da sunuyoruz. Canlı destek hattımız internet üzerinden bizlere yazarak her türlü probleminizi dile getirmek ve bilgi alma platformu oluşturmak için bir ortam oluşturmaktadır. Ayrıca sizler için her saat ve dakika açık olan destek numaralarımızdan bizlere ulaşabilir her konuda bilgi alabilirsiniz. My Prodüksiyon’un sunduğu avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile diğer firmalara nazaran daha kazançlı çıkma avantajı sunmaktayız. Her adımda yanınızda olacak ekibimiz ile iş hayatınızda başarıları seslendirmelerimiz ile ayağınıza kadar getiriyoruz.

Rusca Seslendirme

Rusça (русский язык (yardım•info, okunuşu: ruskiy yazık) Slav Dillerinden, Avrasya’da yaygın olarak konuşulan bir dil. Rusça, Beyaz Rusça ve Ukraynaca ile birlikte Hint-Avrupa dil ailesinin Slav Dilleri grubunun Doğu Slav Dilleri alt grubuna girer. 20. yüzyılda politik açıdan önemli bir dil olan Rusça, Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biridir. Rusça dünya üzerinde en çok konuşulan 7. dildir. Resmi Rusça’da Kiril alfabesi kullanır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Rusca Seslendirme Çözümleri

Rusca Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Rusca Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Rusca Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Rusca Seslendirme Sanatçılarımız konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Rusca Seslendirme Sanatçılarımız" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 945 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!