seslendirme

Profesyonel Seslendirme

Profesyonel Seslendirme, Profesyonel Dublaj

Profesyonel Seslendirme Ajansı

Profesyonel Seslendirme AjansıFirmamız yirmi yıllık geçmişi ile kendinden emin olarak işlemlerini gerçekleştiriyor. Tarafsız, popüler ve kaliteli işlemleri ile yirmi yıldır içinde bulunduğu sektörde çokça tercih edilen bir firma olarak anılıyor. Bizler içinde bulunduğumuz konumu yıllardır azimle gerçekleştirdiğimiz çabalarımıza borçluyuz. Yetmiş farklı dilde:

•    Televizyon reklam filmleri,
•    Yabancı dil seslendirmeleri,
•    Kurumsal tanıtım filmleri,
•    Radyo ve Dj seslendirmeleri,
•    Santral, anons seslendirmeleri,
•    Siyasi parti ve reklam kampanyaları gibi pek çok konuda ihtiyaç duyabileceğiniz işlemler kısa süre içerisinde sizlere ulaştırılıyor.

Firmamız müşterileri için zaman kaybını önlemektedir. Müşterilerimizden gelen metinler kısa sürede fiyatlandırılmakta ve seslendirilmektedir. Zaman ve para kaybınızı en aza indirecek profesyonel bir çalışma ile işlemlerini gerçekleştirmektedir. Profesyonel seslendirme alanında en hızlı iletişim servisi olmayı hedeflemekteyiz. Sizler için her zaman en iyisini sunmayı arzuluyoruz. 7/24 canlı destek hattı ile müşterilerinin daima yanında olan firmamız kaliteli bir müşteri hizmetleri servisi sunmaktadır. Her zaman merak ettiğiniz soruları öğrenebileceğini bir merkeziniz olmaktadır.

Sizler için sunduğumuz kaliteli hizmetler arasında her türlü format için uygun seslendirme işlemlerimiz gerçekleşmektedir. Ses ve görüntülere uygun formatlarda seslendirmeler müşterilerinin hoşuna gidebilecek modda hazırlanmaktadır. Hizmetlerimiz müşterilerimizi tamamen memnun edebilecek kalitede ayarlanmaktadır. Optimum ses ve görüntü düzeylerinde işlemler gerçekleşmekte ve kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile firmamız sizler için her zaman en iyiyi hedeflemektedir. Referanslarımızı görüntüleyin

Profesyonel Seslendirme Ajansı

Profesyonel Seslendirme Nasıl Olur?

Profesyonel Seslendirme AjansıÖzellikle reklam şirketlerinin muhakkak yollarını kesiştiği bir kurum olan seslendirme merkezlerinin kaliteleri bu merkezleri tercih eden markalarla da anlaşılmaktadır. Firmamız, Türkiye’nin en iyi şirketlerinin tercih ettiği ender firmalar arasında yer alıyor. İş becerimizle daha fazla marka şirketin tercih ve odak noktası haline gelmekteyiz. Bu konuda azimle çalışmalarını sürdüren firmamız müşterilerine her zaman optimumu sunmaya çalışmaktadır. Profesyonel seslendirme için gerekli olan her türlü ekipmanı elde ederek ve çalışanlarına da bu konuda destek olarak sürekli büyüyen bir firma olma konumumuzu değiştirmemekteyiz.

Bizler yıllardır elde ettiğimiz deneyimi her geçen gün yeni bilgilerle daha da sağlamlaştırmakta ve müşteriler için daha fazla tercih edilen bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Aynı zamanda firmamız müşterilerine en uygun fiyatlandırmayı da sunarak daha karlı bir iş çıkarmalarında müşterilerine yardımcı olmaktadır. Her zaman güvenle tercih edebileceğiniz bir kapı olarak da karşınıza çıkmaktadır. Her zaman daha emin adımlarla yoluna devam eden firmamız en yeni ve en ileri teknolojilerle sizlere yardım etmeye devam etmektedir. Dünyanın en ünlü seslerinin bir araya geldiği firmamızda en ünlü seslendirmelere sahip olabileceksiniz. Profesyonel yabancı dil seslendirme alanında da dünyanın en ünlü ve en kaliteli seslerine firmamızın yardımı ve farkı ile kısa sürede ulaşabileceksiniz. Satış sonrasında da desteğini esirgemeyen firmamız sizler için aylar sonra olsa bile sizlere destek vermeye devam etmektedir.

Profesyonel Yabancı Dil Seslendirme

Özenle gerçekleştirilen yabancı dil montajları, uzman ekip ve komisyonumuz tarafından özenle takip edilir ve işleminiz kısa sürede sizlere teslim edilir. Öncelikle seslerin kişilere göre uygun bir şekilde seçilmesine de hassasça seçim yapılmaktadır. Profesyonel seslendirme işlemleri için yönetmen tarafından seslendirilecek kişiler taksim edilir.

Profesyonel Seslendirme AjansıSeslendirme için bir kast oluşturulduktan sonra yedek kadro oluşturulur. Dublaj yapılan seslerde arka fonda devam eden bütün seslerin optimum bir ses kalitesi elde edilebilmesi için tamamen yok edilmesi gerekmektedir. Konuşmacı ile seslendirmeyi yapan kişinin zamanlamasının birebir aynı olması gerekmektedir. Uzman ekibimiz sayesinde bu ayrıntılar kısa sürede tamamlanmaktadır.

My Prodüksiyon Profesyonel Seslendirme Ajansı, seslendirme çalışmalarınızda alanında lider seslendirme ajansı olmaya devam ediyor. Siz de web sitemiz üzerinden istediğiniz hizmet alanında hemen yardım alabilir ve zengin içerikli hizmetlerimiz ve seslendirme sanatçılarımızdan projenize uygun destek almaya başlayabilirsiniz.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Referanslarımızdan Bazıları

Profesyonel Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Profesyonel Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 90 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!