Karel Santral Anons & Santral Seslendirme Hizmeti

Blog Haberlere Geri Dön
karel-santral-anons Toplam okuma süresi 2 dakika.

Karel Santral Anons & Santral Seslendirme Hizmeti

Günümüz gelişen teknolojisi ile birlikte markaların yenilik anlayışı ve yarışı da devam ediyor. Türkiye’nin uzun yıllardan bu yana en çok tercih edilen ve saygın santral markalarından olarak bilinen Karel, yenilikçi vizyonu, her gün gelişen teknolojik altyapısıyla ve arge çalışmaları ile (kobilerden banka sistemlerine kadar) hemen hemen her büyüklükte ve ölçekte firma için telefon santral cihazları üretiyor. Telefon santral cihazı denildiğinde ilk akla gelen kaliteli bir firmaya ait bir marka tercih edip etmediğimiz ve sonrada profesyonel santral anons seslendirmemiz olup olmadığı sorgulanmalıdır. Karel santral cihazlarınızın profesyonel robot dolumlarını bizimle güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hazırladığımız tüm karel santral anonsları, en yüksek ses kalitesine optimize edilerek profesyonel stüdyo ortamında gerçekleştirilir.

Tüm Karel modellerine seslendirme yapmaktayız.
MS26, MS38, MS42, MS48, MS128, DS200, IPV10, IPV20, IPV50, IPG500, IPG1000 başta olmak üzere, Karel marka tüm IP ve Analog model santral cihazları için santral seslendirme yapmaktayız. Profesyonel stüdyo kaydı için santral anons metninizi santral anons hazırlama sihirbazı ile oluşturmaya hemen başlayabilir ve ardından santral anons seslendirme sanatçısı seçiminizi yaparak müşterilerinize profesyonel santral karşılama mesajı ve santral anonsları sunabilirsiniz.

Karel santral robot dolumu
Karel markasına ait tüm santral cihazlarına en yüksek ses kalitesine odaklı profesyonel robot dolum hizmetini yıllardır sunan My Prodüksiyon, tüm Karel santral cihazları için en yüksek kalitede santral seslendirmeleri hazırlıyor, yine profesyonel santral fon ve bekletme müzik seçenekleri ile A’dan Z’ye kurumsal çözümlere imza atıyor.

Profesyonel Santral Anons Seslendirme
Tam 20 yıldır seslendirme sektöründe My Prodüksiyon markası ile çözümler sunan firmamızın binlerce mutlu müşterilerinden edindiği kalite ve tecrübe ile, Karel sanral seslendirme konusunda size üstün nitelikli çözümler sunuyoruz. Çalıştığımız tamamı işinin uzmanı, profesyonel seslendirme sanatçıları, şirketinizin santral anons seslendirmelerini en üst kalitede hazırlayacak ve sınırsız revize garantisi verdiğimiz santral anons seslendirme hizmeti ile sizde profesyonel santral çözümlerimize kavuşacak ve Karel marka santral cihazınız ile müşterilerinize şık bir karşılama ile güven uyandırarak, samimi bir iş ilişkisinin temelini santral operatörünüzün ilk Alo dediği andan itibaren yakalayabileceksiniz.

Karel İngilizce Santral Anons
Yabancı Dil Seslendirme konusunda 63 dilde kurumsal çözümler sunan seslendirme ajansınız My Prodüksiyon Karel İngilizce Santral Anons, Karel Almanca Santral Anons ve Karel Fransızca Santral Anons başta olmak üzere tam 63 dilde santral anons hizmeti vermektedir. Eğer Karel marka santral cihazınız için yabancı dil anonsa ihtiyacınız varsa bize hızlı bir şekilde ulaşabilir ve profesyonel yabancı dil santral anonslara kavuşabilirsiniz.

Karel IP Santral Anons

Karel markasına ait IP santral modelleri IPV10, IPV20, IPV50, IPG500, IPG1000 başta olmak üzere, yine bu IP santral anonslara dilerseniz, santral fon müziği ve santral bekletme müziği de tanımlayabilir, müşterilerinizin hatta bekleme ve telefon aktarma sırasında uzan süren sessizlik yerine alt yapıda hoş bir fon müziği de ekleyebilirsiniz. Santral fon müzik çözümlerimiz için örneklerimizi inceleyebilir ve beğendiğiniz müziği çalışmanıza tanımlayabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası