Kampanya

My Prodüksiyon Kampanyalar

My Prodüksiyon Seslendirme Ajansı bünyesindeki kampanyalarımız bu sayfa üzerinden duyurulmaktadır. Seslendirme, Dublaj, Prodüksiyon, Anons ve Seslendirme Ajansı hakkında tüm kampanya bilgilerine bu liste üzerinden ulaşabilirsiniz.

2018 / 06 / 01 00:00
  • 12:00 / PM
  • My Prodüksiyon Santral Seslendirme

My Prodüksiyon Santral Seslendirme

My Prodüksiyon santral seslendirme kampanyası başladı. Var olan santral anonslarınızı değiştirmek mi istiyorsunuz yada santral fon ve bekletme müziklerinizden mi sıkıldınız? My Prodüksiyon eski santralinizi Türkiye’nin en ünlü santral sesi olan Yonca Hanım’ın sesi ile Türkçe ve İngilizce olarak değiştiriyor! Üstelik çalışmalarınıza tanımlayacağınız fon müzikleri veya bekletme müzikleri kampanyamız süresince bizim hediyemizdir! Kampanyadan yararlanmak için santral seslendirme sayfamızı hemen ziyaret edin ve firmanızın gülümseyen yüzü olalım. Santral Seslendirme kampanyamız hakkında detaylı bilgi ve santral seslendirme sanatçısı, santral fon müzik ve santral bekletme müzikleri listemiz için detaylar https://www.myproduksiyon.com/santral-seslendirme/ sayfamızda!

2018 / 06 / 01 00:00
  • 12:00 / PM
  • My Prodüksiyon IVR Seslendirme

My Prodüksiyon IVR Seslendirme

My Prodüksiyon santral seslendirme kampanyası başladı. Var olan santral anonslarınızı değiştirmek mi istiyorsunuz yada santral fon ve bekletme müziklerinizden mi sıkıldınız? My Prodüksiyon eski santralinizi Türkiye’nin en ünlü santral sesi olan Yonca Hanım’ın sesi ile Türkçe ve İngilizce olarak değiştiriyor! Üstelik çalışmalarınıza tanımlayacağınız fon müzikleri veya bekletme müzikleri kampanyamız süresince bizim hediyemizdir! Kampanyadan yararlanmak için IVR seslendirme sayfamızı hemen ziyaret edin ve firmanızın gülümseyen yüzü olalım. Santral Seslendirme kampanyamız hakkında detaylı bilgi ve santral seslendirme sanatçısı, santral fon müzik ve santral bekletme müzikleri listemiz için detaylar https://www.myproduksiyon.com/santral-seslendirme/ sayfamızda!

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası