seslendirme

İtalyanca Seslendirme Sanatçılarımız

İtalyanca Seslendirme ve İtalyanca Dublaj

İtalyanca seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?İtalyanca Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Seslendirme hayatımızın bir parçası. Bazı başyapıtları anlamak için kendi ana dilimizi duyarak ancak kavrayabiliriz. Ne kadar çok dil bilirsek bilelim yinede kendi ana dilimizi duyduğumuz ve iştirak ettiğimiz gibi hiçbir şeyden tat alamayız. Konu ana dilden açıldığı için Dünya üzerinde birçok ulus halk inanç lisan bulunmaktadır. Her ulusun kendine özgü bir dili vardır.

Başka bir ulusun filmini ya da dizisini etkileyici bulan milletler kendi ülkesinde de o jeneriği bulmak ister. İşte tam bu noktada işin en güzel ama bir o kadarda zahmetli olan seslendirme konusu araya giriyor. Bahsettiğimiz bu seslendirmede de İtalyanca Seslendirme devreye giriyor. Adından da gördüğümüz gibi İtalyanların dili olan İtalyanca, seslendirmede kendi yerini bulmuş bir durumdadır.

İtalyanca Dilinde SeslendirmeGünümüzde birçok seslendirme sanatçısı bulunmaktadır fakat bu mesleğe herkes kolay gözüyle bakmaktadır. Bu meslekte kendini para için bu işe atmış kişilerden çok bu işi severek yapan kişiler bulmak zordur. Ama mesleğini hakkıyla icra eden birçok üstat bulunmaktadır. İtalyanca Seslendirme yapmak hiç de kolay bir iş değildir. O lisanı iyi bilmek ve gramerini ona göre ayarlamak gerekmektedir. Sadece dizi veya filmde değil artık günümüzde birçok reklamda da seslendirme yapılmaktadır.

İtalyanca Seslendirme demişken birazda seslendirmeden bahsetsek bilgi aktarsak yeridir. Seslendirme aslında pek de yabancı değildir. Diğer adı ise tabiriyle dublajdır. Farklı dillerdeki film reklam veya diziyi kendi diline uyarlayıp ses verme sanatıdır. Peki, bu sanatı icra ederken nerelerden geçip nerelere geliyor. Hangi el emeği göz nuru ile işleniyor. Kolay sanılandan daha zor olan bu meslek nasıl günümüze kadar geliyor olabilir? Tabi ki de işini çok verimli şekilde yapan işinin üstadı uzman kişilerce kontrol edilip uygun ses sanatçısı bulunuyor.İtalyanca seslendirme yapılan her çalışma My Prodüksiyon ile yerini ve de seslendirme sanatçısını buluyor. İtalyanca Seslendirme projeleriniz için seslendirme ekibimiz içerisinde yer alan seslerimizden çalışmanıza en çok yakışan sesi bulabilirsiniz.

İtalyanca Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • İtalyanca Reklam Seslendirme
 • İtalyanca Santral Seslendirme
 • İtalyanca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • İtalyanca Mağaza Anons Seslendirme
 • İtalyanca Haber Seslendirme
 • İtalyanca Perfore Seslendirme
 • İtalyanca Jingle Seslendirme
 • İtalyanca Seçim Seslendirme
 • İtalyanca Yabancı Dil Seslendirme
 • İtalyanca Animasyon Seslendirme
 • İtalyanca E-Kitap Seslendirme
 • İtalyanca DJ Jingle Seslendirme
 • İtalyanca Tesis Anonsu Seslendirme
 • İtalyanca Sesli Mesaj Seslendirme
 • İtalyanca Medikal Seslendirme
 • İtalyanca Belgesel Seslendirme
 • İtalyanca Sponsorluk Seslendirme
 • İtalyanca IVR Seslendirme
 • İtalyanca Eğitim Filmi Seslendirme
 • İtalyanca Santral Anons Seslendirme

Bu mesleği icra etmek için özellikle yetenekli olmalıyız. Diksiyonumuz düzgün duygu ve de düşüncelere hakim bireyler olmalıyız. Bu işi yapmaktan çok daha fazla hissetmeliyiz. Ancak o zaman tadına varabiliriz. İnsan insana derdini nasıl anlatır. Tabi ki de lisanıyla. Konuşa konuşa çözüm üretebiliriz. Çözüm üretmek içinde düşünmek gerekir. Konuşma yeteneğinin sadece insana aktarıldığı bir ortamda konuşmazsak eğer, bizim diğer canlılardan ne farkımız kalır ki?

İtalyanca Yabancı Dil Seslendirme DublajSeslendirmede işte bu yüzden vardır. Başka bir milletin duygu düşüncelerini anlamak için kendi dilimizde harmanlayıp kavramaya çalışırız. Genellikle bu bizlere hoş bir şey olarak gelir. Aslında çok güzel bir değerdir bu. Kilometrelerce uzaklıktaki bir insanın oynadığı rolü ve o anki ruh halini kendi ülkende işinin üstadı olan kişilerce kendi diline çevirip yayınlamak. Teknolojinin gelişmesinin en büyük yararı budur belki de. Bizler teknolojiden hem faydalanıyoruz hem de zararını görüyoruz. En çok iletişim bozukluğundan yakınıyoruz teknoloji ilerleyeli. Teknolojinin bize sunduğu en güzel iletişim aracı sanırım seslendirmeden geçmekte. İçeriği ne olursa olsun karşısındaki insana hissettirip aktardıktan sonra her dil güzeldir. İtalyanca Seslendirme ve dublajda farklı terimler vardır. Bu terimlerden en önemlisi ve en özeli üst konuşmadır. Üst konuşma dublajın gereğidir. Olmazsa olmazı ve işini en iyi şekilde icra ettiğinin belirtisidir aslında. Peki ya nedir bu üst konuşma? Üst konuşma, konuşan ses sanatçılarının birbirlerinin lafları bitmeden kelime eklemesi veya devam etmesidir. Tıpkı biri konuşurken araya girmek gibi. Kolay değildir. Kolay olan şey zaten basit kalır. Önemli olan zoru başarmaktır.

İtalyanca Seslendirme

İtalyanca (italiano ya da lingua italiana) çoğunluğu İtalya ve İsviçre’nin güneyindeki Ticino kantonunda yaşayan 60 milyon kişi tarafından konuşulan bir dildir. İtalyan asıllı göçmenlerce Amerika Birleşik Devletleri’nde, Arjantin’de, Brezilya’da, Kanada’da ve Avustralya’da da sıkça konuşulur. Hint-Avrupa dil ailesinin Roman Dilleri kolundadır. Ortaçağ itibariyle Halk Latincesi (Vulgar Latince) çeşitli şivelere ayrılmıştır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

İtalyanca Seslendirme Çözümleri

İtalyanca Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan İtalyanca Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu İtalyanca Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

İtalyanca Seslendirme Sanatçılarımız konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "İtalyanca Seslendirme Sanatçılarımız" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 779 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!