seslendirme

İspanyolca Seslendirme Sanatçılarımız

İspanyolca Seslendirme ve İspanyolca Dublaj

İspanyolca seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?İspanyolca Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Kadın Tümü

 

Konuşma ve dinleme iki ayrı eylem olmasına karşın diyalogların iki temel unsurudur. Konuşma davranışı; duygu ve düşüncelerin ifadesinin dil vasıtasıyla gösterge haline gelmesidir. Bu göstergelerin yani cümlelerin dinlenip anlaşılmasıyla, karşılıklı olarak anlaşılma ortamı sağlanır. Bu her iki tarafında uygulayabileceği iki ayrı eylemdir. İnsanların konuşma kadar dinlenilmesine de ihtiyaç vardır. Karşı tarafın sürekli araya girmesine mahal bırakmadan üslubu bir retorik anlatım sayesinde insanların anlaşmaması için hiçbir neden yoktur.

Fikirler farklı olsa da, kişisel özveriler ve empati gücünden de yararlanılarak her zaman bir diyalektik ortamı oluşturmak mümkündür. Bu şekilde bilim ve teknolojide gelişmiştir. Bilgi birikiminin tercümeler yoluyla aktarılması ise, yoğun dil hareketlerini doğurmuştur. İnsanlık tarihi boyunca yabancı dillere çeviriler, tercümanlar ve seslendirmenler yoluyla gerçekleşmiştir. İspanyolca Seslendirme tarihindeki çok önemli gelişmelere bakıldığında, büyük ölçüde yabancı kaynakların tercümesi ya da bir tercüman tarafından seslendirilmesiyle mümkün olduğu görülmektedir. O halde şu üç olay iki veya daha fazla kişi arasında gerçekleşmektedir: Konuşma, dinleme ve mesaj. Şayet yabancı bir dil varsa, bu yabancı dilden diğerine çeviren tercümanın yazılı çevirisi ya da sözlü seslendirmesi söz konusudur.

İspanyolca Dilinde Seslendirmeİspanyolca Seslendirme çalışmasında yabancı dilden ana dile çevrilme faaliyeti her türlü sosyal olgu için geçerlidir. Bununla birlikte seslendirmenin çok detaylı bir şekilde faal olarak yer aldığı sektör ise medya olmuştur. Birçok yabancı dilden günlük konuşma diline çevrilmesi söz konusudur. Bunun önemli bir kısmı Türkçe alt yazı şeklinde olurken, yaygın tercih edileniyse seslendirme şeklinde gerçekleşir. Seslendirmenin tanımı ise en basit ifadeyle şöyledir: Herhangi bir dilde (yabancı, hatta Türkçe de olabilir) söz konusu olan konuşma üzerine inşa edilmiş ses eklemeleridir.

İspanyolca dili İspanya haricinde Meksika, Orta ve Güney Amerika’da ana dil olarak konuşulmaktadır. Güney Amerika’da farklı olarak sadece Brezilya Portekizce konuşur. Bu kadar çok yoğun olan bu dilin seslendirmesi de çok fazladır. Aynı zamanda İspanyolca ABD’deki en popüler ikinci dildir. İspanyolca seslendirme ajansımız bünyesinde bu işi meslek olarak yapan deneyimli, profesyonel isimler ile gerçekleştirmektedir.

İspanyolca Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • İspanyolca Reklam Seslendirme
 • İspanyolca Santral Seslendirme
 • İspanyolca Tanıtım Filmi Seslendirme
 • İspanyolca Mağaza Anons Seslendirme
 • İspanyolca Haber Seslendirme
 • İspanyolca Perfore Seslendirme
 • İspanyolca Jingle Seslendirme
 • İspanyolca Seçim Seslendirme
 • İspanyolca Yabancı Dil Seslendirme
 • İspanyolca Animasyon Seslendirme
 • İspanyolca E-Kitap Seslendirme
 • İspanyolca DJ Jingle Seslendirme
 • İspanyolca Tesis Anonsu Seslendirme
 • İspanyolca Sesli Mesaj Seslendirme
 • İspanyolca Medikal Seslendirme
 • İspanyolca Belgesel Seslendirme
 • İspanyolca Sponsorluk Seslendirme
 • İspanyolca IVR Seslendirme
 • İspanyolca Eğitim Filmi Seslendirme
 • İspanyolca Santral Anons Seslendirme

İspanyolca Seslendirme için her türlü ihtiyaçlarınız için bu ajansların hizmetinden yararlanabilirsiniz. Reklam tanıtımları, organizasyonlar, seminerler, sinevizyonlar, şirket tanıtımları, film ve yabancı diziler için çok başarılı seslendirme hizmetleri sunulmaktadır.

Her şey emek ister. Tarlaya tohum ekilmesi gibi, mahsul elde edilinceye kadar birçok safhadan, çalışmadan geçer. İspanyolca Yabancı Dil Seslendirme DublajTV veya Radyo reklamları seslendirmesi, belgesel seslendirmesi, İspanyolca Seslendirilme, La Liga gibi dünyaca ünlü İspanyol ligiyle ilgili seslendirmeler, reklam tanıtım çalışmaları bu türden diğer çalışmalardır. Ayrıca bay, bayan, çocuk gibi çeşitli yaş gruplarına göre yapılabilmektedir. Bunun dışında Anons seslendirme için de yapılır. Santral karşılama, santral bekleme ve dinlenme tesisleri bunlara örnektir. Havalimanı, ticari fuarlar vb ihtiyaçlar için ihtiyaç duyulur. Santral anonsları özellikle kurumsal niteliğe sahip firmalar için önemlidir. Böylece karşıdakine kurumsal vizyon da tanıtılır. Çağrı merkezlerinde ise santral anonsları çok işe yaramaktadır. Aynı şekilde santral bekleme sırasında kulağa hoş gelecek kaliteli bir fon müziği sonrası karşılama anonsu yapılmaktadır. Bu konularda da hizmet veren ajanslarda, santral seslendirmesi için ayrı ayrı ses seçenekleri sunulmaktadır. Dinlenme tesislerinde de, yabancılar için bu gibi seslendirmeler gerekli algı uyarılmasını sağlar.

İspanyolca Seslendirme

İspanyolca (Español veya castellano) Hint-Avrupa dil ailesine bağlı Roman dillerinden biridir. İspanyolca dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dildir. Resmi dil olarak İspanyolcayı kullanan ülkeler: İspanya, Küba, Arjantin, Bolivya, Kolombiya, Kosta Rika, Şili, Ekvador, Guatemala, Honduras, Meksika, Nikaragua, Panama, Paraguay, Peru, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Uruguay ve Venezuela’dır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

İspanyolca Seslendirme Çözümleri

İspanyolca Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan İspanyolca Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu İspanyolca Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

İspanyolca Seslendirme Sanatçılarımız konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "İspanyolca Seslendirme Sanatçılarımız" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 661 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!