seslendirme

Farsça Seslendirme Sanatçılarımız

Farsça Seslendirme ve Farsça Dublaj

Farsça seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Farsça Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Ses ve dillerin varlığı insanlık tarihi kadar eski bir o kadar da karmaşık ve çeşitliliğe sahiptir. Farklı dillere sahip insanların anlaşması, söyleneni anlaya bilmesi de oldukça zordur. Bu yüzden bir dilin başka bir dile çevrilmesi ve başkaları tarafından da anlaşılabilir olması gerekir. Farklı dildeki kelimelerin veya cümlelerin orijinal duygusu da katılarak farklı bir dile çevrilerek çoğu zaman asıl konuşan dışında başkasının sesinden dinlemeye seslendirme denir. Bu isteğe uygun veya o dili konuşan kişinin sesinin daha sonra görüntüye eklenmesi ile olur. Özellikle diğer ülkelerden gelen film, çizgi film, reklam, belgesel gibi yapıların dile çevrilme sürecinde ivme kazanmıştır. Dublaj da denilen bu ses sanatı genelde özel stüdyolarda ve profesyonel kişiler tarafından yapılmaktadır.

Özellikle yapılan dizi filmlerde ve sinemalarda rol alan karakterlerin gerekli ses rengine ve vurgusuna uygun olmadığı düşünüldüğünde de bu yola başvurulabilir. Ülkemizde bu şekilde çalışan pek çok aktör ve film şirketleri bulunmaktadır. Günümüzün en büyük Pazar alanına dönüşen reklam sektörü de seslendirmenin bel kemiklerinden biri olmuş durumdadır. Özellikle bu alanda bile seslendirme yapılırken birçok ünlünün sesi kullanılmaktadır. Farsça Anons Seslendirme hayatımızın tam merkezine oturmuş, teknolojinin gelişmesiyle istenilen tondaki ses istenilen öğeye bile aktarılmıştır.

Farsça Dilinde SeslendirmeSeslendirme sadece filmlerle kalmayıp bilgilendirme amacı ile toplu taşıma araçlarında; uçaklarda, tramvaylarda, metrolarda, otobüslerde hatta teknolojik pek çok alette kullanılmıştır. Yönlendirme, komut alma hatta cevap verme seviyesine gelinen teknolojide de hep seslendirme kullanılmaktadır. Bir karakteri seslendirebilmek için iyi bir ses tonuna, karşıya duyguyu net bir şekilde geçirebilme yetisine ve bu konuda eğitime sahip olmak gerekir. Türkiye de bu konuda eğitim veren pek çok yer bulunmaktadır. Gerekli eğitimler alındıktan sonra profesyonel stüdyolarda çalışılabilmektedir. Burada önemli olan sesin verebildiği duyguları belirleyip ona göre seslendirme yapmaktır. Ülkemizde en çok seslendirme yapılan diller; İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, İspanyolca, Japonca, Yunanca ve Farsça Seslendirme‘dir.

Seslendirmede seslendirenin o yöre insanının duygularını bilmesine ve filmdeki kurguya göre hareket etmesini gerektirir. Örneğin aksiyon filmlerinde genellikle heyecan ve gerilim ön plandadır. Dolayısıyla seste de bu duyguları verebilmek gerekir. Duygusal aşk dolu bir filmde ise ses en masum tonundadır ve karşıya aşık olunduğu duygusunu sorunsuzca verebilmelidir. Aksi durumda yapılan çalışmanın hiçbir önemi kalmaz. Farsça seslendirme de bu seslendirmeler arasında ki önemini korumaktadır. Özellikle kültürel değerlere vurgu yapması ve duyguları yoğun yaşaması açısından bu seslendirmenin yapılması başarı gerektirmektedir. Farsça en eski edebi dillerden biridir. Asya’nın ortasından Akdeniz’e kadar yaygın ve birçok kültürün etkilenmesine neden olan bir dildir. Bu dilde birçok önemli eser verilmiş olup günümüz kadar gelmiştir. Güzelliği, inceliği ve duyguyu seven bir millet olarak dilleri de çok önem görmüş ve ilgi çekmiştir. Alfabesindeki ses çeşitliliği ve harfleri iyi kullanabilme gerekliliği Farsçaya ayrı bir değer katmıştır.

Farsça Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Farsça Reklam Seslendirme
 • Farsça Santral Seslendirme
 • Farsça Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Farsça Mağaza Anons Seslendirme
 • Farsça Haber Seslendirme
 • Farsça Perfore Seslendirme
 • Farsça Jingle Seslendirme
 • Farsça Seçim Seslendirme
 • Farsça Yabancı Dil Seslendirme
 • Farsça Animasyon Seslendirme
 • Farsça E-Kitap Seslendirme
 • Farsça DJ Jingle Seslendirme
 • Farsça Tesis Anonsu Seslendirme
 • Farsça Sesli Mesaj Seslendirme
 • Farsça Medikal Seslendirme
 • Farsça Belgesel Seslendirme
 • Farsça Sponsorluk Seslendirme
 • Farsça IVR Seslendirme
 • Farsça Eğitim Filmi Seslendirme
 • Farsça Santral Anons Seslendirme

Bütün bu olgular farsça seslendirmeyi gerekli kılmıştır. Farsça Seslendirme aynı zamanda bu dile sahip ve iyi kullananlara bir kazanç kapısı olmuştur. Sanata, güzele olan ilgileri ve globalleşen dünyanın her türlü nimetinden yararlanma gereksinimi farsça seslendirmeyi de gerekli kılmıştır.

Farsça Yabancı Dil Seslendirme DublajSeslendirme sadece filmlerle kalmayıp bilgilendirme amacı ile toplu taşıma araçlarında; uçaklarda, tramvaylarda, metrolarda, otobüslerde hatta teknolojik pek çok alette kullanılmıştır. Yönlendirme, komut alma hatta cevap verme seviyesine gelinen teknolojide de hep seslendirme kullanılmaktadır. Özellikle son zamanlarda akıllı telefon uygulamaları, sosyal medya da bu seslendirmeyi desteklemiştir. Çünkü teknoloji firmaları bünyelerindeki ses çeşitliliğini arttırarak daha fazla topluma ulaşmayı hedefleyip bu hedefler doğrultusunda da seslendirmeye ciddi bir pay ayırmışlardır. Farsçada üzerine düşen payı almış ve Farsça Seslendirme gelişen dünyaya ayak uydurarak varlığını seslendirme camiasında da kabul ettirmiştir.

Farsça Seslendirme

Farsça (Farsça: فارسی ; Farsî veya زبان فارسی ; Zabān-e Fārsi) İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan Hint-Avrupa dil ailesine mensup dildir. Hint-Avrupa dil ailesinin bir kolu olan Hint-İran dillerinin İran öbeğine bağlıdır. Antik Pers halkının konuştuğu dilden türemiştir. Farsça ve lehçeleri İran, Afganistan ve Tacikistan’da resmî dil statüsündedir. Dünyada yaklaşık 100 milyon kişinin anadili Farsça’dır.

Ses Bankası Banner

Yabancı Dil Seslendirme 70 Dil

yabanci-dil-seslendirme-header

Farsça Seslendirme Çözümleri

Farsça Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Farsça Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Farsça Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Farsça Seslendirme Sanatçılarımız konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Farsça Seslendirme Sanatçılarımız" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 887 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!