dubbing

Online Seslendirme

Online Seslendirme, Online Dublaj

Online Seslendirme Nedir?

Online SeslendirmeMy Prodüksiyon olarak;online seslendirme ve yabancı dilde seslendirme işleri alanında sektörümüzde öncü ve lider konumda bulunmaktayız. Yetmiş farklı yabancı dilde ve yüzlerce farklı içerikte online seslendirme hizmeti vermekte olan My Prodüksiyon firması olarak; maksimum hizmet kalitesini minimum miktarda ücret ile birleştirerek hizmet vermeye devam ediyoruz. Yüksek kalitede sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz; alanında deneyim ve tecrübe sahibi teknik seslendirme kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Sektörde yetkin seviyede online seslendirme tecrübesi bulunan ve gerekli eğitim lisanslarına sahip kadro ile çalışan My Prodüksiyon firmamız, yüksek kalitesinden asla ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

My Prodüksiyon olarak, uluslararası yüksek kalite standartlarından asla ödün vermeden Türkçe ve onlarca yabancı dildeki seslendirme işlerini bireyler ve kurumlar için en makul ve en cazip fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Yüksek kaliteyi uygun fiyat skalası ile harmanlamayı başaran My Prodüksiyon firmamız, çıktığı bu yolda üst seviye kaliteden anlayan değerli müşterilerinin desteğiyle gün geçtikçe yükselmeye devam ediyor. Müşteri memnuniyetini benimsemiş olan firma prensipleri ile hareket eden My Prodüksiyon, gün geçtikçe gücüne güç katıyor. Check it out our clients

Online Seslendirme Ajansı

Online Seslendirme Nasıl Yapılır?

Alanında uzman ve profesyonel seviyede yabancı dil bilen online seslendirme ekibi ile çalışmalarını sürdüren My Prodüksiyon, müşterilerinden aldığı yapıcı geri bildirim ve dönütler ışığından çalışmalarını sürdürmektedir. Sürekli inovatif değişiklikler yaparak yenilenmeye giden firmamız, modern çağın da gerisinde kalmadan en teknolojik ekipmanlar ile online seslendirme hizmetlerini sürdürmektedir. Alanında ve sektöründe başarılı dev markalar ile çalışan ve seslendirme işlerini gerçekleştiren My Prodüksiyon, uzun yıllardır müşterilerine en yüksek kalitedeki hizmetlerini ulaştırmış olmanın verdiği haklı gurur ve mutluluğu yaşıyor.

Online seslendirme ve prodüksiyon sektöründe lider firma konumunda bulunan My Prodüksiyon Seslendirme Ajansı, sektöründe şimdiye kadar yapmış olduğu başarılı işler neticesinde sahip olmuş olduğu bu konuma uygun olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Sektöründeki diğer rakip firmalar için gerçekleştirmiş olduğu başarılar ile öncü firma konumunda olan My Prodüksiyon; pek çok dilde seslendirme hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Yabancı dil seviyesi C1 ve C2 olmak üzere; yabancı dil üzerinde uzman veya profesyonel olan teknik online yabancı dil seslendirme ekibi ile çalışmalarını sürdüren My Prodüksiyon, yüksek kalitede hizmete bambaşka bir boyut getirmiş durumdadır.

Online Seslendirme Sanatçıları

Çeşitli dublaj ve seslendirme işleri, yetmiş dilde farklı yabancı dil seslendirme çalışmaları, televizyon kanalları ve ajanslar için reklam filmleri, radyo kanalları için reklamlar, yayın spotları, kurumsal tanıtım film ve videoları, radyolar için DJ ve anons işlerini de içerisine alan geniş ve zengin hizmet yelpazesi ise hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz. Bu tip hizmetlerin yanı sıra; radyo jingle hizmeti, kesintisiz müzik yayın hizmeti, kapalı devre radyo hizmetleri, mağaza radyoculuk ve anons işleri, IVR seslendirme, santral anons ve seslendirmeleri, siyasi parti reklamları ve seçim kampanyaları için hizmetlerimiz bulunmaktadır. Televizyon ve radyo yayıncı kuruluşları için online prodüksiyon ve seslendirme uygulamalarımız bulunmaktadır.

Online Seslendirme & ProdüksiyonMüşterilerinden gelen yapıcı yorum ve eleştirilerden beslenerek gücüne güç katan My Prodüksiyon Seslendirme Ajansı, sizlerin geri dönütleri eşliğinde marka adını her geçen gün çok daha yüksek yerlere çıkarmaya devam ediyor. Saygıdeğer ve kıymetli müşterilerini web sitesi üzerinden zengin ve geniş hizmet yelpazesi hakkında bilgilendirmeye devam eden My Prodüksiyon, online seslendirme işlerinizde alanında tek firma olmaya devam ediyor. Siz de web sitemiz üzerinden istediğiniz hizmet alanında hemen yardım alabilir ve zengin içerikli hizmet yelpazemizi kapsayan hizmetlerimizden anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Sound Bank Banner

Foreign Language Voice 70 Languages

foreign-language-dubbing-header

Client Portofolio

Online Seslendirme konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Description:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Online Seslendirme" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Total: 5 (Total 335 Vote)

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank

Bize yazın!