dubbing

2020 Yılının En Popüler TV Reklam Müzikleri

Back To The Blog News
2020 Popüler TV Reklam Müzikleri Total reading time 1 minute.

2020 Yılının En Popüler TV Reklam Müzikleri

Hepimiz için sevdiğimiz bir yayını televizyondan izlemek, gündelik hayatın bir vazgeçilmezi haline geldi. Sevdiğimiz diziler, filmler, yarışma programları, özellikle prime time zaman aralığında birbirleri ile yarışıyorlar. Televizyonlarda sevdiğimiz programları takip ederken reklamlar ve onları birbirinden daha da ayırt edici kılan reklam müzikleri daha dikkat çekici olabilmek adına çoğu duyulmamış olan reklam müzikleri ile birbiriyle yarışıyor.

2019 yılının en popüler reklam müzikleri başlığımız sizlerden gelen yorum ve emailler gösteriyor ki sizler için hazırladığımız bu özel sayfa çok sevildi. Bu nedenle bizde serinin devamını niteliğinde olacak, yeni senenin de en çok sevilen reklam müziklerini sizler için bir araya getirmeye karar verdik. Sektör ayrımı yapmadan sadece tek bir motto ile “en sevilen reklam müzikleri” ve buna ek olarak en çok merak edilen tv reklam müziklerini her yıl olduğu gibi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bu yazımızda, sizler için 2020 yılının Türkiye televizyonlarında en çok merak edilen, en çok ses getiren ve en çok aranan reklam müziklerini bir araya getirdik, umarız sevdiğiniz ve aradığınız ad music we prepared for you 2020 Yılının En Popüler TV Reklam Müzikleri are on our list. If you're ready, let's start.

Huawei 2020 Reklam Müziği

Cenk Çelebioğlu – Violin Dance

Privacy 2020 TV Reklam Müziği

Alison Arnopp – Do What U Want To Me?

Avon 2020 TV Reklam Müziği

Indiana – Fake Names

Yumoş 2020 TV Reklam Müziği

Indiana – Fake Names

2020 Yılının En Popüler TV Reklam Müzikleri konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Description:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "2020 Yılının En Popüler TV Reklam Müzikleri" başlıklı yazımızı vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Total: 5 (Total 465 Vote)

Share this post

Back to Blog Haber

Phone Announcements

Phone Prompt Voiceover

IVR Voiceover

English Voice Over

German Voice Over

French Voice Over

Voice Bank