seslendirme

Çince Seslendirme Sanatçılarımız

Çince Seslendirme ve Çince Dublaj

Çince seslendirme & dublaj ihtiyacınız mı var?Çince Dublaj
Aradığınız en profesyonel seslendirme sanatçıları, Türkiye’nin en iyi seslendirme ajansı olarak bilinen, My Prodüksiyon’un uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor. Reklam Seslendirme, Santral Seslendirme, Tanıtım Filmi Seslendirme, Mağaza Anons Seslendirme, Haber ve Perfore Seslendirme, Jingle Seslendirme, Seçim Seslendirme, Animasyon Seslendirme, E-Kitap Seslendirme, DJ Jingle Seslendirme, Tesis Anonsu Seslendirme, Sesli Mesaj Seslendirme, Medikal Seslendirme, Belgesel Seslendirme, Sponsorluk Seslendirme, IVR Seslendirme, Eğitim Filmi Seslendirme, Santral Anons Seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşın. Referanslarımızı görüntüleyin

Erkek Seslendirme

Bulanamadı!

Erkek Seslendirme
Bayan Seslendirme

Bulanamadı!

Bayan Seslendirme

Dil, insanların konuşma yetisine sahip olduğu en önemli organını oluşturmaktadır. Konuşma ile çözülemeyecek bir kavramın olmaması dilin ve konuşma özelliğinin en önemli özelliği olarak vurgulanmaktadır. En etkili iletişim aracı dil ve dili doğru kullanma olarak bilinmektedir. Beden dili de son yıllarda iletişimin etkili bir yönünü ortaya koyarak ön plana çıkmaktadır. İnsanlar ve milletler açısından çok önemli bir konuma sahip olan dil; aynı ülkede ve toplumda yaşayan insanlar arasında birbirleri ile konuşabilmeleri ve iletişim kurabilmelerini sağlamaktadır. Böylece vazgeçilmez bir özelliğe sahip olmaktadır. Dil ve bayrak, ülkelerin diğer ülkeler ve toplumlar tarafından tanınmasını ve özgür bil millet olmalarını göstermektedir. Ülkelerin olmazsa olmaz temel yapı taşları dil ve bayrak olarak bilinmektedir.

Bu denli özel ve önemli bir yere sahip olan dil, dünya üzerinde de kendini ispatlamaktadır. Hele ki Çince; dünya nüfusunun dörtte birlik bir bölümünü oluşturması açısından büyük bir gücü simgelemektedir. Dünyanın dörtte birlik bir nüfusunu Çin’in oluşturması; Çincenin dünya üzerinde en fazla konuşulan dil olduğunun en büyük kanıtı olarak bilinmektedir. Bu kadar etkili bir konuşulma oranına sahip bir dilin kullanım alanında artışa geçmektedir.

Çince Dilinde SeslendirmeÖzellikle son yıllarda teknoloji alanında ilerlemesi ve yenilikler gerçekleştirmesi ile aynı zamanda köklü bir geçmişe sahip olunması Çincenin popülaritesini arttırmaktadır. Çok kalabalık nüfus olması Çince seslendirme olarak yapılması gereken alanı sürekli genişletmektedir. Dünya genelindeki birçok ülke ve iş adamları Çin de yatırım yapmaktadır. Daha fazla kitleye ulaşmak ve müşteri potansiyelini arttırmak için böylesine kalabalık bir ülkenin tercih edilmesi ayrıca mantıklı bir tercih olmaktadır.

Tarihi ve kültürel olarak eski zamanlara uzanan Çin etkileri ve sosyal ve kültürel alanda da büyük etkilerinin izlerini dünya üzerinde bulundurması Çincenin daha tanınır bir duruma gelmesine etki etmektedir. Ticari ilişkiler ile iletişimde bulunulan ülkeler ve kullanılan dil, ağırlıklı olarak nüfusa sahip kişilerin olduğu tarafın dili etkin kullanılmaktadır. Çince seslendirme yapabilmek için uzun süre alınacak bir eğitim gerekli olmaktadır. Çince oldukça zor öğrenilen bir dil olarak Çince seslendirme yapacak kişileri de zorlamaktadır. Sadece Çin dilini öğrenmek değil aynı zamanda etkili ve anlaşılır bir şekilde konuşabilme yeteneğine sahip olmak; diğer taraftan beden dili, jest ve mimikler ile destekleme ihtiyacı hissedilmektedir. Konuşurken vurgu ve tonlamalarda oldukça ihtiyaç duyulan Çince seslendirme nitelikleri arasında yer almaktadır.

Çince Seslendirme Neler Yapıyoruz?

 • Çince Reklam Seslendirme
 • Çince Santral Seslendirme
 • Çince Tanıtım Filmi Seslendirme
 • Çince Mağaza Anons Seslendirme
 • Çince Haber Seslendirme
 • Çince Perfore Seslendirme
 • Çince Jingle Seslendirme
 • Çince Seçim Seslendirme
 • Çince Yabancı Dil Seslendirme
 • Çince Animasyon Seslendirme
 • Çince E-Kitap Seslendirme
 • Çince DJ Jingle Seslendirme
 • Çince Tesis Anonsu Seslendirme
 • Çince Sesli Mesaj Seslendirme
 • Çince Medikal Seslendirme
 • Çince Belgesel Seslendirme
 • Çince Sponsorluk Seslendirme
 • Çince IVR Seslendirme
 • Çince Eğitim Filmi Seslendirme
 • Çince Santral Anons Seslendirme

Ticaret açısından iletişimde bulunulan ülkeler, seyahat ve kültür gezileri açısından ziyaret edilen ülke için rehberler, otobüsler, hava limanları, belgeseller, tanıtım filmleri, özellikle tekvando da ün yapmış etkili dövüş sanatları müsabakaları için Çince seslendirme oldukça önemli olmaktadır.

Çince Yabancı Dil Seslendirme DublajEğitim ekipmanlarından, internet ile ilişkili teknolojik cihazlardan, reklam ve kamu spotu mecralarına kadar birçok alanda Çince seslendirme etkili ve yaygın olarak kullanılmakta ve her geçen gün kullanımı artmaktadır. Dünyada en çok kişi tarafından konuşulan dil olması ile bir sıfır önde olan Çince, gelişmesi ve geliştirilmesi ile yüksek potansiyele sahip olmakta ve günden güne bu durum önemini arttırmaktadır. Yaygın olarak kullanılan Çince seslendirme kesinlikle iyi ve sıkı bir çalışma gerçekleştiren kişiler tarafından yapılmaktadır. Anlamak ve anlaşılmak adına dile tepeden tırnağa hakim olmak esas alınmaktadır. Geleceğe ışık tutan gelişmeleri ile şüphesiz gelecek yıllarda daha da önem kazanan bir yapı ile Çince seslendirme çok daha önemli bir konuma getirilmesi ile adından söz ettirmektedir.

Çince Seslendirme

Çince (Çince: 汉语 / 漢語, pinyin: hàn yǔ, diğer adları: 中文, 國文, 华文, 华语) Çin’de ve çevresinde yaşayan bir milyardan fazla kişi tarafından konuşulan binlerce ufak dilin tümüne birden verilen addır ve bunlar tek bir dil sayılırsa, Dünya’da en çok konuşulan dildir. En çok konuşulan lehçesi Mandarin, yaklaşık 850.000.000 kişi tarafından konuşulur.

En Popüler
Yabanci Dil Seslendirme

Çince Seslendirme Çözümleri

Çince Şirket tanıtım filmi sektöründe yıllardır, dünyanın en iyi seslerini en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Yurtiçinde hazırlamış olduğu kampanya, yeni ürün yada şirketi hakkında bilgi vermeyi amaçlayan Çince Seslendirme müşterilerimiz Kurumsal Tanıtım filmi (Şirket Tanıtım Filmi) seslendirme ihtiyaçları için, My Prodüksiyon’un sunduğu anahtar teslim sonuçlara yıllardır güveniyor.
Firmanız ve/vaya markanız için düşündüğünüz, Şirket Tanıtım Filmi seslendirme çözümlerimiz için bize ulaşabilirsinizi ekonomik çözümlerimizle sizleri bekliyoruz.

Her büyük firmada günümüz şartlarında bir zorunluluk haline gelen sesli yanıt sistemi ve santral anonsları sizin firmanız için de gerekli.
Sizlere dünya ile aynı anda, IVR (Interactive Voice Response) yada bilinen ismiyle, Sesli Yanıt Sistemi özelliklerini kullanarak ve telefon santrali robot operatör anonslarını bir adım öteye taşıyarak, komple santral seslendirme çözümleri sağlıyoruz. Firmanız dünyanın neresinde olursa olsun en profesyonel IVR Seslendirme hizmetini bulunduğunuz yere getiriyoruz.

Reklamdaki mesajınızı etkili bir biçimde sunabilmek markanız ve sizin için önemliyse, My Produksiyon reklam verenler, radyolar ve televizyonlar için kaliteli reklam seslendirmesi ve produksiyon altyapısını hazırlayak hedefi tam isabetle vurmanızı sağlıyor.
Radyo Reklam Seslendirme ve TV Reklam Seslendirme ile Hedefi 12’den Vurun!
Radyo Reklam ve TV Reklam ihtiyaçlarınız için Türkiye’nin en tanınan ve profesyonel seslendirme kadrosu ile Reklam Seslendirme çözümleri sunuyor ve planlanan hedefe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Her türlü Santrale uyumlu Çince Santral Seslendirme, fon ve bekletme müzikleri! Karel, Netaş, Alcatel, Telesis, Siemens, Panasonic, Multitek, LG, Nortel, Cisco, Brother, Fanvil, Fortel, Grandstream, Nec, Yealink başta olmak üzere birçok ünlü marka ve bunun yanında santralenize uyumlu Fon Müziği ve Bekletme Müzikleri ile Santral Anons Seslendirme‘de profesyonel çözümler.
Üstelik bekletme müşterileriniz bekletme müziğini dinlerken aynı zamanda ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi içeren anonslar.

Referanslarımızdan Bazıları

Çince Seslendirme Sanatçılarımız konusunda bize oy vermek ister misiniz?

Açıklama:

Kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen My Prodüksiyon, "Çince Seslendirme Sanatçılarımız" başlığı altında seslendirme sanatçılarının performanslarını vereceğiniz puanlarla değerlendiriyor.

1 yıldız 2 yıldız 3 yıldız 4 yıldız 5 yıldız
Genel Puan: 5 (Toplam 728 Oy)

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası

Bize yazın!