seslendirme

Çağrı Merkezi Kurulum Maliyetleri

Blog Haberlere Geri Dön
Çağrı Merkezi Kurulumu Toplam okuma süresi 2 dakika.

Çağrı Merkezi Kurulum Maliyetleri

Markanız sizin için çok önemli ve onu zirveye taşımak istiyorsunuz. Bunu yaparken de emin adımlarla ilerlemek istiyorsunuz. O zaman ilk yapmanız gereken şey tüketicileriniz olan müşterileriniz ile aranızda bir bağ oluşturmaktır. Bu bağ ile aranızdaki en büyük engel çağrı merkezi kurulum maliyetleridir.  Öncelikle bu organik bağ hem portföyünüzü oluşturan müşterilerinizin size bağlanmasına yardımcı olurken ürün geliştirmeleri söz konusu olduğunda alacağınız geri beslemeler sayesinde sizlerin de pazar payınızı geliştirmenizi daha kolay sağlayacak kullanıcı dostu ürünler üretmenize yardımcı olur.

Kullanıcılar sizlere ne istediğini açıkça söylediğinde eğer onlara kulak kabartıyor ve onları dinliyor iseniz o zaman piyasaya süreceğiniz ürünün pazar payı hakkındaki endişeleriniz azalır ve hatta kaybolur. Çağrı merkezleri firmaların damar yolları gibidirler, atar damarlar ve toplar damarlar bu örneklemede Inbound ve outbound olarak gösterilebilir. Bu iki sistemin de sağlıklı çalışması ile firmanız hayat bulur ve verimli bir şekilde çalışır. Kaliteli çağrı merkezi kurumunda öncelikle ele alınması gereken konu çağrı merkezi seslendirme anonslarını kimin yapacağı ve yapılacak seslendirme çalışmasının markanız ile ne kadar iyi örtüştüğü olmalıdır.

Ama gelin görün ki çağrı merkezi kurulum maliyetleri sadece 10 kişilik bir ekip için bile çok yüksektir. Çağrı merkezi için özel santral yazılımı, 10-15 adet bilgisayar ve büro malzemeleri, operatörlerin daha verimli çalışmalarını sağlamak için mikrofonlu kulaklık setleri, sesli mesaj programları, internette korumasız kalmanızı ve saldırı almanızı engellemek için orijinal yazılımlar ve firewall desteği, kablolama ve internet ekipmanları, server olarak kullanılacak çok güçlü bir pc, çağrı merkezi anons ve ayrıca bu pc için exchange server kurulumu, ayrıca şirketinize ait bir CRM yazılımı.

Bunlar sadece ilk bakışta akla gelenler, tabii ki işe giriştiğinizde burada yazılı olmayan pek çok detay ve yasal prosedür de bunların üzerine eklenerek katlanacak ve büyüyecek. Belirli bir zaman sonra personel yetiştirme ve uzman personel barındırma maliyetleri de eklendiğinde çağrı merkezi kurulum maliyeti altından kalkamayacağınız bir duruma gelecek.

Peki bunun çaresi nedir derseniz o da bu konuda uzmanlaşmış ve kendi ekipleri olan My Prodüksiyon gibi sektörünün en güçlü firması ile çalışmaktır. Bizler bütün altyapımızı siz ve sizin gibi firmalara çağrı merkezi çözümleri sunabilmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Sizler de çağrı merkezi kurulum maliyeti derdinden kurtulmak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Bu gönderiyi paylaş

Blog Haber geri dön

Santral Anons

Santral Seslendirme

IVR Seslendirme

İngilizce Seslendirme

Almanca Seslendirme

Fransızca Seslendirme

Ses Bankası